(Rejestracja: 2011-04-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 4 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 4
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

'O nas'

 
Jesteśmy firmą handlowo-usługową działającą na rynkach międzynarodowych od 2010 r.  Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość, najlepsze marki, oraz okazyjne ceny na produkty u nas zakupione.

Wychodząc na przeciw naszym Klientom uruchomiliśmy wygodną formę zakupów, jaką jest sprzedaż internetowa. Umożliwi to Państwu bardzo prosty

i szybki zakup wybranych towarów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. 

Zobacz nasze strony:

www.magic-eye-project.com


Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych przez nas usług oraz zakupionych towarów. 

  

Regulamin 


Regulamin określa zasady sprzedaży za pośrednictwem serwisu Świstak

  1. Udział w naszych aukcjach oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
  2. Zamówiony towar będzie dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej UPS. Za pracę i opóźnienia wynikające z działania Poczty Polskiej i firmy kurierskiej nie odpowiadamy.
  3. Zamówienia realizowane są na terenie całej Unii Europejskiej po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów. Podane ceny wysyłki w aukcjach dotyczą wysyłki na terytorium Polski.
  4. W przypadku wyboru sposobu płatności 'przelew', towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia, ale nie później niż następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu  wpłaty.
  5. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Firmy 'MAGIC EYE PROJECT' nie są przyjmowane, chyba, że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
  6. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów, odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty  otrzymania produktu.
  7. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem. Zwracany produkt nie może być: używany, uszkodzony, nie został pozbawiony fabrycznego  opakowania-folii, jeżeli taką posiadał.
  8. Należność za zwrócone towar zostaną wysłane w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Zwrot należności możecie  Państwo otrzymać przelewem na konto bankowe. W przypadku przelewu prosimy o dokładne podanie  nazwy banku oraz numeru rachunku bankowego. Koszty  odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

9. Złożone zamówienie jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

10, W przypadku zmiany adresu wysyłki na inny niż adres z danych kontrahenta należy:

-  wypełnić formularz do którego odnośnik automatycznie zostanie wysłany po dokonaniu zakupu i/lub

-  wysłanie wiadomości na e-mail [email protected]  z informacją o zmianę adresu podając: nowy adres wysyłki, nick i numer aukcji.

11. W przypadku braku wypełnionego formularza i/lub maila, zamówienie zostanie wysłana na adres podany na Świstak.pl

12. NIE WYCOFUJEMY OFERT, jeżeli nie jesteś pewny w 100% nie licytuj !!! 

 

Każdy kto zakupi na naszych aukcjach a nie zapłaci za towar otrzyma negatywny komentarz. Skierujemy również wniosek do administratora Świstak.pl o zablokowanie konta.

Zastanów się więc jeśli dokonujesz zakupu 'dla zabawy' 

13. Wystawiamy Komentarze zawsze jako druga strona, po otrzymaniu komentarza od Kupującego. 

14. W razie problemów dotyczących przesyłki lub zakupionego towaru prosimy o wstrzymanie się z wystawieniem komentarza (NEGATYWNEGO LUB NEUTRALNEGO) i kontakt z nami. Postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. 

15. W okresach, kiedy otrzymujemy ogromną ilość zamówień - zastrzegamy sobie wydłużenie czasu wysyłki do kilku dni roboczych - za co przepraszamy.

16. Przesyłki listowe i paczki pakujemy starannie w koperty powietrzne, foliowe i/lub folię bąbelkową

17. W związku z różnymi formami sprzedaży w sporadycznych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość braku towaru.

18. Kupując przedmiot udzielasz nam pełnomocnictwa do jednorazowego reprezentowania w Urzędzie Pocztowym, opłacenia kosztów wysyłki i przesłania w Twoim imieniu zakupionego na naszych aukcjach przedmiotu.

19. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru powstałe z winy Poczty Polskiej.

20. Reklamacja na poczcie w razie zaginięcia przesyłki składana jest po 3 tygodniach od daty jej nadania.

21.  Reklamacji podlegają wyłącznie przedmioty, które posiadają wadę fabryczną, a nie te które zostały uszkodzone przez niewłaściwe

użytkowanie lub uszkodzenie mechaniczne.

     22.   W razie reklamacji lub zastrzeżeń co do otrzymanego towaru, klient zobowiązany jest do dostarczenia na własny koszt reklamowanego przedmiotu na adres podany przez sprzedawcę.

23.  W razie reklamacji koszty wysyłki oraz opakowania nie są zwracane.

24.  Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni od dnia otrzymania reklamacji w formie mailowej.

25. WYSTAWIAMY RACHUNKU IMIENNE LUB NA FUNDACJE. Tylko wersja elektroniczna rachunku - bezpłatna !!! Wersja papierowa wysyłana z siedziby naszej firmy to koszt 5 zł brutto !!!

26. W przypadku wybrania opcji zapłaty przelewem, należy dokonać wpłaty nie później niż w ciągu 7 dni od dnia dokonania zakupu. Istnieje możliwość wydłużenia terminu zapłaty, lecz musisz to z nami wcześniej uzgodnić i otrzymać od nas potwierdzenie emailem.


 

 Kontakt 


Firma MAGIC EYE PROJECT - TOMASZ MATUSZCZAK
29 Theobald Street
SN1 5DU SWINDON
WIELKA BRYTANIA

NIP 2080442894


tel.: +48(22)3507017 (dla Klientów z Polski)
tel.: +447886264846 (dla Klientów z UK)


e-mail: [email protected]  

GG: 28999013

Skype: magiceyeproject

Pracujemy od poniedziałku - piątku od 8:00 do 16:00

Strona wygenerowana 2018-06-19 18:35:11, 213