Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-06-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy!

Zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych promocji!

Przy zakupie większej ilość atrakcyjne rabaty

Zachęcamy do hurtowych zakupów. Rabaty ustalane są indywidualnie, aby spełnić wymagania naszych klientów. Prosimy zainteresowanych o kontakt.

Zaopatrujemy hotele oraz pensjonaty

Naszymi odbiorcami są także hotele i pensjonaty, co jedynie potwierdza jakość naszego towaru.

 

 

Firma LUX MATERACE prezentuje najwyższej jakości produkty przeznaczone do użytku przez klientów prywatnych i biznesowych. Firma z dużym doświadczeniem i odpowiednim przygotowaniem do spełniania potrzeb i oczekiwań ludzi nabywających materace, skąd bierze się wspomniane już doświadczenie i wyjątkowa fachowość w branży.podejścia do każdego kupującego. LUX MATERACE - PRODUCENT MATERACY Działamy w Polsce i za granicą. Zrealizujemy każde zamówienie, jako doświadczony producent materacy nie unikamy także wyzwań polegających na wykonywaniu materacy dla pokoi w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych. Każde zamówienie od klienta realizujemy bardzo szybko, w określonym terminie. Do produkcji materacy wykorzystujemy najlepsze surowce, materiały te są ekologiczne, można je poddać recyklingowi.
Na życzenie odpowiemy na każde pytanie związane z wyborem materaca i nie tylko ? gwarantujemy fachową pomoc i miłą obsługę.
Jak wybrać materac.
Kryteria wyboru materaca:
Przy doborze interesującego nas materaca nie powinniśmy kierować się tylko jego wyglądem zewnętrznym i cena ,lecz dobrać go według indywidualnych potrzeb, materac ma nam zapewnić odpowiedni relaks, wypoczynek, i komfort. Podczas snu nasz organizm odpoczywa i w tym czasie powinniśmy zapewnić swojemu ciału jak najlepsze do tego warunki. Trwałośc i komfort spania zapewniają wysokiej jakości surowce ,z jakich został wykonany. W ofercie firmy LUXMATERACE znajdują się materace z naturalnych surowców ,jak:
trawa morska, lateks, końskie włosie, włókno kokosowe, owata antyalergiczna, wełna, i bawełna
Materac nie powinien być ani za twardy, ani za miękki-powinien on Stanowic dobrą podporę naturalnych krzywizn kręgosłupa, Złe ułożenie podczas snu może prowadzić do bolu i ucisku kręgosłupa oraz do zaburzeń krążenia krwi: najlepszy materac to taki który zapewni śpiącej osobie właściwe podparcie kręgosłupa bez względu od pozycji ktorej się ona znajduje (na boku, plecach, lub brzuchu ) i chroni ją przed dyskomfortem ciągłej zmiany ułożenia ciała wynikającej napięcia mięśni i niedokrwienia najbardziej wrażliwych części ciała ( Ręce i nogi w wyniku utrudnionego krążenia krwi w części ramiennej i w biodrach ).
Osoby o dużej masie ciała nie powinny leżeć na cienkich materacach ze względu na możliwość ucisku przez znajdujący się pod spodem stelaż .Dla takich osób przygotowane mamy materace grubsze.
Osoby ze stwierdzonymi schorzeniami ortopedycznymi kwestie doboru twardości materaca powinny skonsultować z ortopedą.
Materac zbyt miękki
ciało zapadnie się w materacu a zmiana pozycji wymagać będzie wysiłku;
mięsnie będą pracować aby zrekompensować brak wsparcia kręgosłupa.
Materac zbyt twardy
krew nie będzie swobodnie krążyć w miejscach ucisku, co zmusi ciało do częstej zmiany pozycji;
mięśnie pleców i karku zamiast odpoczywać będą pracować aby utrzymać kręgosłup w linii;

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

 

 Nasza Firma stosuje surowce takie jak:

Proces produkcji naszych materacy od samego początku przebiega z dużą precyzją, dlatego jesteśmy pewni, że w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.
WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SĄ PRODUKCJI WŁASNEJ.
7 stref.Wkład kieszeniowy strefowy zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Bawełna.Bawełna dzięki swoim dużym zdolności absorpcji wilgoci (potu) zapewnia bardzo dobrą wentylacje materaca, a tym samym zwiększa komfort snu.Materac dwustronny.Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.Hypoalergiczny.Materac hypoalergiczny. Wszystkie surowce użyte do produkcji materaca posiadają atesty oraz zostały dobrane tak, aby w maksymalnym stopniu zlikwidować ryzyko powstawania uczuleń.Mata kokosowa.Mata kokosowa wykonana z surowca naturalnego jakim jest owoc kokosu. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności .Zapewnia swobodny przepływ powietrza oraz blokuje rozwój bakterii, dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy, odporniejszy na odkształcanie.Mata lateksowa.Mata lateksowa znajdująca się w tym materacu posiada wiele zalet.Podnosi cyrkulację powietrza oraz sprawia, że materac jest bardziej miękki i sprężysty, co podnosi komfort snu.Piankia termoelastyczna (VISCO,MEMORY)Piankia termoelastyczna, idealnie podpiera głowę wypełniając lukę pomiędzy ramieniem a szyją, dzięki czemu utrzymuje szyjny odcinek kręgosłupa we właściwej pozycji, ułatwiając krążenie krwi i zapewniając relaks dla mięśni.Antyalergiczna owata.Antyalergiczna owata będąca doskonałym ociepleniem materaca, zapewniająca także dobrą wentylacjęPianka poliuretanowa.Pianka poliuretanowa wysokoelastyczna.Pranie.Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 40 stopni Pokrowiec.Pokrowiec w zestawie. Zamek pokrowca wszyty jest w kształcie litery L co znacznie ułatwia jego zdejmowanie w celu wyprania (40 stopni C). Gramatura pokrowca wynosi od 350-400 gr/m2. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia ze jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu.Stelaż regulowany.Stelaż regulowany. Budowa materaca umożliwia zastosowanie go w łóżkach ze stelażem regulowanym.Siatka wentylująca.Siatka wentylująca umożliwia lepszą cyrkulacje powietrza, zapewnia idealne odprowadzanie wilgoci z środka materaca.Sprężyna TYPU POCET.Sprężyna TYPU POCET charakteryzująca się tym, że każda ze sprężyn wykonanych z wysokiej jakości stali zamknięta jest w oddzielnej kieszonce z materiału z naciągiem wstępnym 30% eliminującym możliwość zapadnięcia. Jest zdecydowanie cichsza od sprężyny klasycznej, eliminuje efekt uginania strefowego oraz lepiej dopasowuje się do kształtu ciała.Wełna owcza.Wełna owcza będąca doskonałym naturalnym ociepleniem materaca, zapewniająca dobrą wentylację oraz znakomicie wchłaniająca a następnie oddająca pot.


 


Strona wygenerowana 2018-05-27 05:56:27, 213