(Rejestracja: 2011-05-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


    
    Rzeczy wystawiane na moich aukcjach głównie są moje -nie udane i nie trafne zakupy lub ciuszki które mi sie znudziły,nie pasują etc... wkrótce zacznę porządki w szafkach dziecięcych  Rzeczy wystawione na moich aukcjach są w stanie bdb i dobrym zdarzaja sie również nowe z metkami lub bez o czym zawsze informuję staram sie opisywac bardzo dokładnie aby kazdy klient był z zakupów zadowolony jestem uczciwą osoba i tego samego oczekuje od innych!


Staram się podawac realne koszty wysyłek ale nie posiadam w domu wagi więc trudno mi tak dokładnie ocenic ile dana przesyłka moze kosztować Pamiętaj jednak ze koszty przesyłki to nie tylko znaczki to równiez opakowanie /pakuję w papier,zwykłe koperty/+taśma chyba ze ustalimy inaczej.


NR KONTA DO WPŁATY ZA PRZESYŁKĘ :Mbank:18 1140 2004 0000 3502 6119 8678
Pamietaj  na wpłatę czekam maksymalnie 5 dni roboczych /chyba ze ustalimy inaczej/ po tym terminie przedmiot wystawiam ponownie a ty dostajesz negatyw !
wysyłki tylko raz w tygodniu ze względu na małe dzieciaczki więc prosze o cierpliwość po otrzymaniu prosze o komentarz bedzie to dla mnie wiadomość ze paczuszka dotarła szczęsliwie dziękuję


 


 


Strona wygenerowana 2018-05-23 03:40:45, 213