(Rejestracja: 2011-05-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


jest sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą gier, konsol i akcesoriów do konsol.

Płatność/dostawa

1. Dostawa zamówień odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej.

2. Zamówienia wysyłane są w terminie 3-5 dni roboczych. Wyjątek stanowią zamówienia produktów oznaczonych "24h", które wysyłane są w ciągu 24 godzin od wpłynięcia pieniędzy na konto bądź od potwierdzenia od klienta dostawy "za pobraniem pocztowym".

3. KOSZT DOSTAWY:
- Przesyłka pocztowa priorytetowa (list polecony) przy przedpłacie na konto: 9zł;
- Przesyłka pocztowa priorytetowa (paczka) przy przedpłacie na konto: 13zł;
- Przesyłka pocztowa priorytetowa (list polecony/paczka) przy pobraniu pocztowym: 18zł.

Regulamin

1. Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze w godzinach 8.00-16.00.

2. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia. Każde zamówienie jest przez nas potwierdzane w ciągu 24 godzin od momentu jego złożenia (o ile zostało złożone w dni robocze. Jeśli zamówienie zostało złożone w święta to jego potwierdzenie zostaje wysłane do klienta w pierwszym dniu roboczym po święcie). W miarę możliwości zamówienia będą potwierdzane telefonicznie bądź mailowo.

3. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości odstąpienia od realizacji zamówienia jeżeli podane dane będą budziły jakiekolwiek podejrzenia co do ich autentyczności.

4. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany cen, zmiany asortymentu, wprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.

5. Wszystkie ceny widoczne na naszej stronie internetowej są cenami brutto i wyrażone są w PLN.

6. Do każdej przesyłki dołączamy paragon. Prosimy o jego zachowanie gdyż jest on podstawą do reklamacji lub ewentualnego zwrotu.

7. Zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. ?O ochronie danych osobowych? - klient składający zamówienie podaje swoje dane dobrowolnie i zachowuje prawo do wglądu, zmiany i ich usunięcia. Dane te są zbierane w celu realizacji zamówienia.

8. Zamówiony towar wysyłamy do Klienta w terminie 3-5 dni roboczych - chyba, że informacje umieszczone przy danym towarze wskazują na jego dostępność jako "24h" wtedy towar jest wysyłany w ciągu 24 godzin od wpłynięcia pieniędzy na konto bądź od potwierdzenia od klienta dostawy "za pobraniem pocztowym".

9. Przy złożeniu zamówienia Klient wyraża zgodę, aby "Konsolandia" w jego imieniu zawarła umowę z pocztą o świadczeniu usług pocztowych.

10. Prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 10 dni przysługuje jedynie Klientom. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym . Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu opakowania (np. folii) lub plomby zabezpieczającej. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania.

 

W razie pytań lub sugestii prosimy o kontakt :

KONSOLANDIA

Tel : 503 546 482 / 504 681 363
E-mail : [email protected]


Strona wygenerowana 2018-05-27 00:15:49, 213