Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-04-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 3 opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 3
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
Witamy na stronie 'o mnie' profilu klawiszedolaptopa


        Klawiszedolaptopa.pl to legalnie zarejestrowana firma działająca na terenie Polski zajmująca się sprzedażą pojedynczych klawiszy do klawiatur w laptopach i netbookach (oraz do niektórych modeli PC), a także innych akcesoriów -  naklejek na klawisze, środków do konserwacji i ochrony laptopów, itp.  


 


        Filozofia firmy ściśle związana jest z komfortem i zadowoleniem Naszego klienta. Dokładamy więc wszelkich starań aby jakość usług była na najwyższym poziomie, na co składa się m. in.: błyskawiczna realizacja i wysyłka,  profesjonalna i miła obsługa, wielokanałowość  komunikacji (e-mail, skype, telefon, gg, facebook), dogodne i elastyczne formy płatności, prawdopodobnie największa baza  klawiatur przeznaczona na pojedyncze klawisze w Europie. 


 


        Nasz sklep gwarantuje Państwu oszczędność  czasu oraz pieniędzy  - dzięki dziecinnie prostej samodzielnej naprawie klawiatury w zaciszu domowym.

 

Rachunki/Faktury Vat:   


Nie jesteśmy płatnikiem VAT i nie mamy możliwości wystawiania faktur, jednak na życzenie kupującego możemy wystawić rachunek zakupu.

Przesyłka: 

Wszystkie listy wysyłane są poczta polską  jako listy polecone, dzięki czemu zawsze mamy potwierdzenie nadania przesyłki oraz jej numer co gwarantuje doręczenie. Oferujemy również możliwość przesyłek kurierskich. Klawisze pakowane są w woreczki bąbelkowe aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu. Bez względu na ilość zakupionych klawiszy cena za przesyłkę pozostaje niezmienna. Listy wysyłamy najpóźniej następnego dnia od zaksięgowania wpłaty. 

Płatność:

Najszybszą formą płatności są przelewy poprzez PayU udostępniane przez portal allegro, dzięki tej formie od razu mamy informacje o wpłacie od klienta co znacznie przyspiesza wysyłkę. Zapłaty za zakupione przedmioty dokonać można również poprzez tradycyjny przelew, oferujemy również płatność przy odbiorze (listy pobraniowe). Informacje potrzebne do wpłaty otrzymujecie Państwo w mailu po zakupie.

Formularz opcji dostawy: 

Po zakupie pojawia się formularz opcji dostawy w którym wybieramy formę płatności i przesyłki a także co bardzo ważne mamy pole w którym wpisać można komentarz- proszę umieścić w nim informacje szczegółowe dotyczące zakupu, takie jak: typ mocowania  i klawisz który chcemy zakupić np. mocowanie AS4 klawisz G.

Reklamacje:

W przypadku gdy nie jesteście Państwo pewni co do typu mocowania jaki jest potrzebny prosimy o kontakt a pomożemy w wyborze. W razie gdyby jednak zakupili Państwo niepasujący klawisz, zawsze można go zwrócić lub wymienić.

Doradztwo:

Na chwilę obecną mamy skatalogowanych około 500 typów różnych klawiatur co stanowi prawdopodobnie największa bazę klawiatur przeznaczonych na klawisze w Europie, w razie problemów z wyborem odpowiedniego typu prosimy o kontakt a na pewno pomożemy.

Dostępność klawiszy: 

Na każdej aukcji pokazane są zdjęcia klawiatur z których pobierane są klawisze, wszystkie klawisze zamalowane na biało są niedostępne, zdjęcia aktualizujemy na bieżąco. Niektóre klawiatury mają zagraniczne układy klawiszy (duńskie, niemieckie) proszę zwrócić na to uwagę w trakcie wyboru. Gdyby nie znaleźli Państwo na żadnej z naszych aukcji potrzebnych klawiszy, prosimy o kontakt, jest duża szansa że są w naszym posiadaniu.

Promocje:

 

Przy zakupie większej ilości klawiszy, cena jednostkowa zmniejsza się:

 


Ilość zakupionych klawiszy:


Cena jednostkowa:


1-2


14,99


3-4


12,99


 5-10


9,99


10<


6,99


 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  


Strona wygenerowana 2018-05-27 02:25:04, 213