(Rejestracja: 2011-07-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Regulamin brania udziału w moich aukcjach


 

 

 

 

W razie jakich kolwiek pytań związanych z aukcjami możesz skontaktować się ze mną drogą mailową

 

[email protected]

 

 

 

 SKLEP ALLEGRO

 

http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=2457026

użytkownik: katarzyna_lowczy 

 


Na aukcjach przeważnie nie podaje wymiarów, gdyż nie mam na to zbytnio czasu : ) Umieszczam zdjęcia, które prezentują jak ubrania leżą na osobie, aby kupujący miał lepszy pogląd na to jaki rozmiar ma dany ciuch i jak wygląda na kimś. Jeżeli jesteś szczególnie zainteresowana jakimś przedmiotem i niepewna co do rozmiaru - możesz do mnie napisać, a ja go zmierze i wyślę Ci informację : )


 

 

 

ZWROTY - licytuj rozsądnie, ponieważ nie przyjmuje zwrotów. Zwrot możliwy jest jedynie jeżeli przedmiot odbiega wyraźnie od opisu (co raczej jest niemożliwe, gdyż zawsze staram się wszystko dokładnie opisywać). Wtedy najpierw się ze mną kontaktujesz i piszesz o co chodzi, następnie wysyłasz rzecz do mnie jak najszybciej (na rzecz czekam do tygodnia czasu) a ja zwracam całość pieniędzy wpłaconych przez Ciebie, bez kosztu wysyłki w moją stronę.

 

WYMIANA - wymiana rzeczy na coś innego z moich aukcji jest zawsze możliwa, przy czym kupujący pokrywa wszystkie koszty wysyłki z tym związane.  

 

 

ZA POBRANIEM - wysyłam tylko użytkownikom zarejestrowanym z co najmniej 3 pozytywnymi komentarzami.

 

 

WYSYŁKA  - towar wysyłam w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty, jeżeli bardzo spieszy Ci się z otrzymaniem zakupionej rzeczy - napisz, a postaram się go wysłać jak najszybciej.

  

JEŻELI PODOBA CI SIĘ COŚ Z MOICH AUKCJI a niekoniecznie zgadzasz się z ceną pisz - zawsze można się jakoś dogadać : ) Dotyczy to również wpłat z opóźnieniem - jeżeli mnie wcześniej poinformujesz zawsze mogę poczekać trochę dłużej.

 


 

 

numer konta (mBank) : 82 1140 2004 0000 3402 4272 5671

  

 

 

 

 

Pozdrawiam i zapraszam na moje aukcje : )  

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-25 17:16:46, 213