(Rejestracja: 2011-03-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Regulamin zakupów
 

1.
 
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet (sprzedaż tylko i wyłącznie drogą wysyłkową). Sprzedaż prowadzona jest przez firmę iKsięgarnia TBL Rafał Stosik z siedzibą w Warszawie (01-866) przy ul. Podczaszyńskiego 27/2. NIP firmy 561-139-85-72, REGON 092979050.

 
2.
 
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. W sytuacji produktów używanych, bądź wadliwych w opisie produktu pojawi się stosowna informacja.

3.
 
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 

4.

 
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy rachunek lub paragon (dokument zakupu dołączony zostanie do każdej przesyłki)

 
5.
 
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
 

6.

 
Możliwe są następujące formy płatności:

 

  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

7.
 
Czas relizacji wysyłki zamówienia wynosi do 14 dni roboczych (dzień roboczy to dni od poniedziałku do piątku, z realizacji wykluczona jest sobota, niedziela oraz dni świąteczne). Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

Termin realizacja zamówienia oraz przyjęcie zamówienia następuje z chwilą zaksięgowania wpłaty.
 
Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.
Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w postaci nienaruszonej, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności(...)", Dz.U. Nr 22, poz. 271

 

8.

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą poczty.

9.

Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni roboczych. Jeżeli w ciągu 14 dni roboczych sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.

 

10.

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

11.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 

12.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 


Strona wygenerowana 2018-05-22 06:46:39, 213