Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-08-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Dane firmyOcena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Regulamin

§ 1 - Własność
Treści zawarte w aukcja jak i produkty oferowane są własnością:
Herbamedica Anna Naparło
ul. Joachima Lelewela 3/5
87-100 Toruń
NIP 6612138773
REGON 340687775
tel. (56) 655 38 19, e-mail [email protected]

§ 2 Świadczone usługi
Sklep Zielarsko-Medyczny Herbamedica świadczy usługi  sprzedaży produktów zielarskich, suplementów diety, kosmetyków naturalnych, zdrowej zywności. Są to wyłącznie nowe towary.

§ 3 Składanie zamówienia
a) Zamówienia składane są poprzez platformę aukcyjną Allegro, przez 24/7, 365 dni w roku.
b) Zamówienia przyjmowane są codziennie po pozytywnej weryfikacji przelewu bądź wyboru opłaty na miejscu przy odbiorze osobistym.
c) Oferta zamieszczona na stronach internetowych Allegro ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
d) Za złożone zamówienia można dokonywać przedpłaty przelewem bądź płacić przy odbiorze na miejscu przy odbiorze osobistym.

§ 4 Wysyłka
a) Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i InPost. Wyboru sposobu  dostawy dokonuje klient w oparciu informacje dostępne  na konkretnej aukcji z której dokonywany jest zakup.
b) Koszt Przesyłki wynosi : Przesyłka pocztowa 12,30 zł, Przesyłka kurierska 12,30 zł, Przesyłka paczkomatowa 7,99 zł
c) Przesyłki kurierskie mogą być  dodatkowo ubezpieczone opcją ?ostrożnie szkło?
b) Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu
c) Koszt dostawy naliczany jest automatycznie przez system allegro.
d) Koszt dostawy pobierany jest zawsze z wyjątkiem ofert z dostawą gratis
c) o statusie zamówienia i wysyłce klient zostanie poinformowany mailowo  - po przesłaniu zapytania na jeden z podanych maili :

[email protected] lub telefonicznie  od pon - pt w godz. Od 9-18 pod nr telefonu. (56) 655 38 19

§ 5 Czas dostawy
a) Wszystkie złożone zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej w ciągu 24 godzin  od zaksięgowania wpłaty, która powinna być uiszczona w dniu zakupu. Właściciel zastrzega sobie prawo wysyłki w czasie do 10 dni roboczych.

b) UWAGA! - Do terminów dostaw nie wlicza się sobót, niedziel oraz świąt.

$ 6 - Prawo odstąpienia od umowy.

1. Konsument, który zawarł Umowę o świadczenie Usługi elektronicznej, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia od dnia jej zawarcia.

2. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na  na adres email [email protected]

3. Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną, Usługodawca niezwłocznie prześle Konsumentowi na wskazany przez niego adres e-mail potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

4. W razie odstąpienia od umowy o świadczenie Usługi elektronicznej, Umowa o świadczenie usługi elektronicznej jest uważana za niezawartą.

5. Konsumentowi zgodnie z art 38 ustawy o prawach konsumentów nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, której przedmiotem jest produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Produkt leczniczy lub wyrób medyczny może być zwracany wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego jego wydania.

$ 7 - Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji Konsument ma prawo skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.

$ 8 - Reklamacje W celu zgłoszenia reklamacji należy niezwłocznie przesłać numer zamówienia oraz uwagi, na podstawie których rozpatrzymy reklamację w ciągu 7dni roboczych.

§ 9 Ochrona danych osobowych
Zgodnie z polskim prawem o ochronie danych osobowych rejestrujący się klient zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celach marketingowych naszego sklepu. Są one utajnione i w żaden sposób ich nie udostępniamy.

§ 10 - Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

§ 11 Administracja zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.

§ 12 - Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

§ 13 Wszelakich odpowiedzi na pytania udzielamy pod nr telefonu: (56) 655 38 19 od pon-piatku w godz. od 9.00-18.00


Strona wygenerowana 2018-05-23 01:54:07, 213