Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-08-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Serdecznie witamy na naszej stronie!!!

Jesteśmy legalnie działającą firmą, dla której klient jest zawsze na I miejscu. Dlatego sprzedajemy produkty z najwyższej półki dając 100% satysfakcje klienta. Nie ma podróbek, są same oryginały w najniższych cenach.Zadowolony klient jest dla nas NAJWAŻNIEJSZY!!!


Nazwa i siedziba firmy:


Hannah

76-270 Ustka

ul. Dąbrowszczaków 5/7

tel. 604 112 175

Nr konta bankowego: BPH  S.A. 41-10600076-0000326001882145

 

 


Pracujemy codziennie od godz. 8-18.


REGULAMIN:

1. Kupujący jest osobą pełnoletnią, która posiada odpowiedzialność prawną i posiada pełną zdolność do zawierania transakcji na stronie internetowej Allegro.pl.


 

2. Ceny produktów są cenami brutto (zawierają już podatek VAT).


3. Produkty wystawione na aukcję są nowe i w oryginalnym opakowaniu (z wyłączeniem odzieży).


 

 

4. Sprzedający do każdego zakupionego produktu wystawia dowód zakupu (na żądanie kupującego wystawiamy fakturę VAT).


5. Przed przystąpieniem do aukcji zastanów się, czy napewno chcesz kupić produkt. Kliknięcie na KUP TERAZ lub WYGRANIE AUKCJI traktowane jest jako zawarcie umowy kupna-sprzedaży. Nie wycofujemy się ze sprzedaży. Allegro automatycznie nalicza prowizje, a wycofanie się z zakupu może oznaczać przyznanie ostrzeżenia kupującemu, co prowadzi do zablokowania  jego konta.


6. Kupujący po dokonaniu zakupu otrzyma niezbędne informacje dotyczące produktu, danych firmy, sposobu płatności, numer rachunku,na które należy przelać pieniądze za dokonany zakup wraz z kosztami przesyłki.


7. Wysyłka towaru następuje natychmiast po zaksięgowaniu należności na rachunku bankowym tj.:BPH  S.A. 41-10600076-0000326001882145


8. Dowód zakupu stanowi podstawę do zgłaszania reklamacji lub zwrotu towaru.

9. Towary wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.

10. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu wpływu zapłaty na podane wyżej konto bankowe sprzedającego.

11. Zakupiony towar można zwrócić bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 10 dni od daty dostarczenia towaru do klienta po uprzednim kontakcie telefonicznym lub drogą elektroniczną e-mail.

12. Towar należy zwrócić w takim samym stanie w jakim został on zakupiony, nie noszący śladów użytkowania, wraz z dowodem zakupu. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

13. Koszty zwrotu zakupionego towaru ponosi kupujący.

14. Sprzedający niezwłocznie po odebraniu towaru zwróci Kupującemu zapłaconą kwotę, stanowiącą wyłącznie cenę zakupionego wcześniej towaru, wskazaną na dokumencie zakupu przelewem na wskazany rachunek bankowy lub przekazem pocztowym.

15. Jeżeli zwracany towar został wysłany na koszt Sprzedającego, kwota przesyłki zostanie potrącona od kwoty podlegającej zwrotowi Kupującemu.

16. Kupujący po otrzymaniu przesyłki powinien w obecności kuriera sprawdzić jej stan czy nie nosi śladów uszkodzeń w transporcie. Jeśli uszkodzenia takie będą miały miejsce należy rozpakować ją w obecności kuriera i w razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych produktu, powstałych w czasie transportu sporządzić protokół podpisany przez Nabywcę i Kuriera.

17. Jeżeli Kupujący zamówił na Naszych aukcjach więcej niż jeden produkt w czasie nie dłuższym niż 24 godziny, Sprzedający pakuje wszystkie produkty w jedną paczkę, po czym wysyła do Kupującego. W takim przypadku cena za przesyłkę ulega zmianie. Kupujący jak najszybciej jest informowany o zmianie ceny kosztów przesyłki. Zmiany cen zakupionych produktównie ulega zmianie.

18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz zapisy ustaw: * z dnia 31 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz.271), * zdnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz ozmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176).Zapraszamy do zakupów!!!
 
 

Strona wygenerowana 2018-05-27 02:16:10, 213