(Rejestracja: 2005-10-07, Logowanie: 3 miesiące temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 52 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 52
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam.

Poniżej podaje garść zasad, które - mam nadzieję - ułatwią życie wszystkim uczestnikom moich aukcji. Oczywiście: życie nie stoi w miejscu, więc niewykluczam możliwości, że zasady także będą ewoluować - oby z korzyścią dla kupujących.

A więc:

Stan wystawianych przedmiotów staram się oddać możliwie jak najwierniej na zdjęciach i/lub opisem. Jeśli pomimo tego są jakieś wątpliwości lub ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej proszę śmiało pytać. Chętnie wtedy udzielę dodatkowych informacji, jak i wyślę dodatkowe zdjęcia .

UWAGA KUPUJĄCY: Jeśli nie chcesz kupować - nie składaj oferty, a unikniemy niepotrzebnych nerwów. Udział w aukcji oznacza akceptację jej warunków.

Wysyłka następuje zasadniczo Pocztą Polską i ma następującą formę:

a/do 0,35 kg - list polecony (w przypadku nietypowego formatu przedmiotu może być wysłany jako paczka);

b/ponad 0,35 kg do 2 kg - paczka lub list polecony (w zależności od ilości wygranych przedmiotów, jak i ich formatu);

c/ponad 2 kg - wyłącznie paczka.

Na życzenie (lub moją sugestię) wysyłka może nastąpić poprzez Paczkomaty. O ile miejsce wysyłki jest obsługiwane jest przez tę firmę.

Na wpłatę czekam 7 dni kalendarzowych. Po tym czasie wysyłam przypomnienie, a jeśli i ono nie poskutkuje wysyłam e-maila z informacją o rezygnacji finalizacji kupna/sprzedaży a przedmiot wystawiam ponownie. Wszelkie pretensje po tym fakcie są nieuwzględniane, a wpłaty zwracam nadawcy.

W przypadku przesyłek o wartości od 100zł wzwyż ubezpieczenie jest obligatoryjne. W przypadku rezygnacji z ubezpieczenia takiej przesyłki to w razie jej zaginięcia zwracam odszkodowanie tylko w takiej wysokości jakie sam otrzymam.

Wylicytowane przedmioty wysyłam najpóźniej w następny dzień roboczy po wpłynięciu pieniędzy (w dni wolne wysyłam bardzo rzadko). Jeśliby miały być jakieś większe opóźnienia w wysyłce ze znanych mi powodów poinformuję o tym w osobnym e-mailu.

NIE WYSYŁAM ZA DARMO. Proszę więc o nie zwracanie się z taką prośbą gdyż będzie ona poprostu ignorowana.

Jeśli klient chciałby otrzymać przesyłkę w innym terminie  - proszę o jak najszybszą informację o tym (najlepiej na e-mail). Proszę jednak o nie przeciąganie sprawy wysyłki w czasie.

W przelewie wystarczy podać swój nick.

Jeśli chodzi o komentarze: jako kupujący wystawiam komentarz jako pierwszy; gdy jestem sprzedawcą - jako drugi. Kupujących proszę o wystawienie komentarza jako pierwszych, gdyż będzie to dla mnie informacja że przesyłka dotarła szczęśliwie do adresata. W przypadku nieotrzymania towaru w ciągu 21 dni od otrzymania informacji o wysyłce proszę o stosowną informację {najlepiej w formie e-maila}, a nie od razu poprzez wystawienie negatywa. Za wielce niestosowne uważam domaganie się lub wystawianie komentarza przed otrzymaniem towaru.

Moje konto znajduje się w Raiffeisen POLBANK SA. Numer konta to: Jarosław Wojciechowski 88 1750 0012 0000 0000 2088 2425. Wpisanie tych danych jest wystarczające do zaksięgowania wpłaty.

Ze względu na zdarzające się oszustwa informuję, że podane powyżej konto jest JEDYNYM używanym przeze mnie kontem do rozliczeń za wszelkie operacje finansowe dokonywane na Świstak-u. Gdyby nastąpiła jakakolwiek zmiana numeru konta stosowna informacja znajdzie się zarówno na tej stronie, jak i na stronie z wystawianym na aukcji przedmiotem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy rzeczywiście wystawiam dany przedmiot proszę kontaktować się ze mną.


Strona wygenerowana 2020-09-27 08:41:25, 213