Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-09-28, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy na stronie GLAMOUR LOOK!

 

Wofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie produkty nowe, zapakowane w sposób właściwy i charakterystyczny dla danego producenta. Współpracujemy z największymi hurtowniami w Unii Europejskiej, stąd też jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.
Mamy nadzieję, iż zainteresujemy Państwa naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starańby zakup na naszych aukcjach przyniósł Państwu pełną satysfakcję. Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego też z należytą uwagą traktujemy wywiązywanie się z zawieranych transakcji. Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z naszym  Regulaminem. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy kontaktować się z nami drogą mailową.


Życzymy udanych zakupów!

 

Regulamin


1.Przedmioty prezentowane na aukcjach są własnością firmy:

'REWAN' F.H.U.'
UL.SATURNA 7/3
 83-010 STRASZYN
NIP: 583-282-84-33
REGON:220306444
Rachunek bankowy PKO BP
86 1020 1909 0000 3102 0145 0212

2. Nasza Firma prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem platformy ŚWISTAK.PL.
3. Wszystkie prezentowane produkty są fabrycznie nowe i posiadają metki.
4. Wszystkie produkty pochodzą z legalnego, udokumentowanego źródła.
5. Ceny w naszym sklepie są podane w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
6. Do każdego produktu dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.

Formy Płatności i Realizacja Zamówienia


7. Dokonanie zakupu na aukcjach typu KUP TERAZ oznacza dla Państwa zakończenie aukcji. Otrzymają Państwo automatycznie wygenerowany e-mail z potwierdzeniem dokonania transakcji, w którym będą zawarte wszystkie niezbędne informacje.
8. W aukcjach z licytacją, e-mail z potwierdzeniem wygranej aukcji jest wysyłany zaraz po jej zakończeniu.
9. Na naszych aukcjach akceptujemy następujące formy płatności:

  • Przedpłata na konto bankowe (do 7 dni od złożenia zamówienia), w tytule prosimy podać nick ze świstaka. Jeżeli dokonanie płatności w stosownym terminie będzie nie możliwe, prosimy o kontakt e-mail w celu wyjaśnienia sprawy, gdyż w przeciwnym wypadku będziemy zmuszeni do wystawienia negatywnego komentarza.

  •  Pobranie - możliwość zapłacenia za zamówienie, w chwili odebrania przesyłki od kuriera (z tej opcji mogą korzystać Klienci posiadający co najmniej 10 pozytywnych komentarzy).

10. Wysyłka zamówionych produktów

  • Wysyłka zamówionych produktów odbywa się od poniedziałku do piątku

  • Wysyłka w 24h

  • Zamówienia złożone do godz. 14:00 z opcją za pobraniem wysyłane są tego samego dnia, a w przypadku przedpłaty na konto bankowe po zaksięgowaniu należnej kwoty na naszym koncie, 

  • Produkty są wysyłane na adres podany w Allegro. Istnieje możliwość zmiany adresu doręczenia, taką uwagę prosimy kierować drogą e-mail.

11. Czas realizacji zamówienia w szczególnych przypadkach może się wydłużyć do 14 dni. 

12. Koszt wysyłki

  • Przedpłata na konto bankowe list priorytetowy - 9 zł, 

  • Przedpłata na konto bankowe paczka priorytetowa - 14 zł,
  • Pobranie pocztowe- 18 zł,   

  • Koszt wysyłki jest stały i niezależny od ilości zamówionych produktów.

 

Dostawa

13. Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Z uwagi na możliwe opóźnienia wynikające z metod funkcjonowania tej firmy, czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni. Nie ponosimy odpowiedzialności za wydłużenie terminu dostawy z tytułu zaniedbań Poczty Polskiej.

14. Dostawa odbywa się na terenie całego kraju i poza jego granicami. Czas i koszt wysyłki zagranicznej ustalany jest indywidualnie.

 

Reklamacje i zwroty

15. Klient ma prawo do zwrotu lub wymiany towaru w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Zwrot lub wymiana zostanie przyjęta tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany, posiada metkę i jest w oryginalnym opakowaniu jeżeli takie posiadał.  Produkt zabezpieczony przed zniszczeniem należy odesłać na nasz adres, wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą VAT. Pieniądze zwrócimy przelewem lub przekazem pocztowym. Koszty przesyłki ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
16. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za różnice w kolorystyce odzieży wynikające z odmiennych parametrów monitora.
17. Rozmiary odzieży wyprodukowanej przez kilku producentów mogą nieznacznie różnić się od siebie, dlatego też prosimy o zasugerowanie się dodatkową informacją o wymiarach w cm.
18. Uzasadnione reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu  będą rozpatrywane tylko napodstawie spisanego protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera Poczty Polskiej. Produkt należy do nas odesłać z otrzymanym dokumentem sprzedaży. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Odpowiednio zabezpieczoną paczkę należy odesłać na adres:


'REWAN' F.H.U.'

UL.SATURNA 7/3   

83-010 STRASZYN


Postanowienia końcowe


19.Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu. Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie. Zmienione zapisy Regulaminu są wiążące od chwili ich opublikowania na witrynie. Klienci korzystający z naszych aukcji są zobowiązani do systematycznego zapoznawania się z treścią  Regulaminu.

 20.W sprawach nieuregulowanych Regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
21. W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt.


Strona wygenerowana 2018-05-27 07:40:38, 213