Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-03-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 
 

 

 

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

 

Zanim jednak dokonasz zakupu na naszych aukcjach zapoznaj się z obowiązującym regulaminem.

 

 

 
POTWIERDZENIE


Koniecznie prosimy o potwierdzenie lub zmianę adresu wysyłkowego oraz podanie numeru telefonu dla przewoźnika.


 Prosimy także po zakupie podawać model, kolor lub rozmiar, usprawni to w znaczny sposób naszą pracę, a Państwa usatysfakcjonuje szybką wysyłką.  

  
Prosimy o rozważny zakup, gdyż nie odwołujemy ofert.

 

PŁATNOŚCI

Paczek nie wysyłamy za pobraniem. Kupujący może dokonać wpłaty poprzez przelew bankowy.

Dane do przelewu są widoczne na każdej aukcji. Po zakupie otrzymają także Państwo automatyczny e-mail z pozostałymi danymi naszej firmy. 


W tytule przelewu należy podać nazwę użytkownika i numer aukcji.

Wpłaty należy dokonać w przeciągu 7 dni od daty złożenia oferty. Po upływie tego czasu zostaje wysyłane przypomnienie o zawarciu transakcji.

W przypadku dalszego braku kontaktu - uruchamiana jest procedura zwrotu prowizji.

 

Proces ma na celu odzyskanie prowizji zapłaconej serwisowi za transakcję, która nie doszła do skutku z powodu rezygnacji Kupującego.  

 

WYSYŁKA

Paczki wysyłane są do 2 dni roboczych od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Jednak zastrzegamy sobie prawo do wysyłki towaru w czasie od 3 do 5 dni roboczych, o czym Kupujący zostanie poinformowany mailowo.Sprzedający zastrzega również ograniczoną ilość kolorystyczną - potrzebna ilość sprowadzana jest na zamówienie Kupującego w przeciągu kilku dni roboczych o czym Kupujący jest również informowany.

W przypadku gdy adres wysyłki jest inny niż ten podany przy rejestracji konta Świstak, należy niezwłocznie poinformować nas o tym drogą elektroniczną, wpisując w tytule wiadomości "Zmiana adresu wysyłki".

 

CENNIK WYSYŁKOWY

Paczki wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską Siódemka.
 Każda aukcja zawiera indywidualny cennik.
 
 
Ponieważ Poczta Polska wprowadziła teraz nowy cennik i regulamin świadczenia usług - informujemy, iż przesyłki listowe wybierają Państwo na własną odpowiedzialność, gdyż PP w przypadku ewentualnych zaginięć nie przyjmuje reklamacji co jest równoznaczne z tym, iż my również takiej reklamacji nie uwzględniamy. Jeżeli zależy Państwu na bezpieczeństwie i gwarancji otrzymania przesyłki zalecamy wybór opcji: paczka pocztowa. Usługa droższa, jednak pewniejsza!

 

KOMENTARZE
Po zakończeniu aukcji Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy. Jest to znak dla nas, że towar został dostarczony i spełnia Jego oczekiwania.

 

Nawet najmniejszy problem proszę zgłaszać przed wystawieniem komentarza. Naszym priorytetem jest zadowolenie Kontrahenta. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

 
Wychodzimy z założenia, że wszelkie wątpliwości i zastrzeżenia można rozwiązać polubownie, a pomyłki są rzeczą ludzką i zdarzają się nam wszystkim.

 

ZWROTY

Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty doręczenia przesyłki pod warunkiem, że towar nie był używany ani nie został uszkodzony. W takim przypadku zwracamy kwotę równą cenie zakupionego towaru + kosztu wysyłki do Kupującego. Koszt przesyłki do Sprzedającego pokrywa Kupujący (bez możliwości żądania ich zwrotu).

Nie przyjmujemy paczek pobraniowych!

Warunkiem zwrotu pieniędzy jest dołączenie do przesyłki informacji o nr konta, danych do przelewu oraz nr aukcji i nicku Świstak.

Zwrot pieniędzy jest dokonywany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.


WYMIANA

Istnieje możliwość wymiany towaru na inny. Sprzedawca zastrzega sobie prawo wymiany towaru na inny model lub kolor.

Wymiany można dokonać w przeciągu 10 dni od daty złożenia oferty. 
Wszelkie koszty dodatkowych wysyłek pokrywa Kupujący - są one ustalane indywidualnie.

Wymieniany towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania.  

 

 

REKLAMACJA

W sytuacji uzasadnionej reklamacji, wymieniamy towar na pełnowartościowy bądź dokonujemy jego naprawy na własny koszt. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, zwracamy pieniądze wraz z obiema przesyłkami. Składając reklamację prosimy o podanie numeru swojego rachunku bankowego.

Reklamacja realizowana jest wyłącznie w przypadku wystąpienia wad ukrytych i uwzględniana jest do 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru.

W przypadku zawartości przesyłki niezgodnej z zamówieniem wymiana realizowana jest na koszt Sprzedawcy. 

 

 

 UWAGA

Towary w ramach wymiany / zwrotu / reklamacji należy dostarczyć na adres firmy w ciągu 14 dni od zgłoszenia tego faktu Sprzedawcy.

Przekroczenie niniejszego terminu spowoduje automatyczne odrzucenie wcześniejszych roszczeń Kupującego wobec Sprzedającego.

 


 
 
 
KONTAKT Z FIRMĄ:
e-mail:
telefon: 792 052 440

 

 

Złożenie oferty na naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją warunków powyższego regulaminu.

 

 


Życzymy udanych zakupów i zapraszamy do korzystania z naszej oferty w przyszłości!

 

- galafashionpl -

 

 

 

 
 
 

Strona wygenerowana 2018-05-26 18:31:12, 213