Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-03-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 

Regulamin dla uzytkowników portalu świstak:

1. Skladajac zamówienie osoba / firma wyraza zgode na wykorzystanie danych osobowych zgodnie z art.24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku.

2. Podajac adres e-mail w zamówieniu klient wyraza zgode na otrzymywanie korespondencji handlowej droga elektroniczna.

3. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedazy.

4. Zdjecia produktów zamieszczone w serwisie allegro moga nieznacznie odbiegać swoim wygladem i kolorem od oryginalu.

5. Naszymi klientami moga być osoby fizyczne i firmy zdolne do zawierania wiazacych umów kupna w świetle obowiazujacego prawa.

6. Realizacja zamówień nastepuje w kolejności naplywajacych zgloszeń, do wyczerpania zapasów.

7. Zastrzegamy sobie prawo do zmian cen w kazdej chwili ze wzgledu na zmiane cen u producenta lub ze wzgledu na inny istotny powód, uchronieni od zmian sa klienci, którzy dokonali zakupu przed ta zmiana.

8. Towar jest nasza wlasnościa do momentu uregulowania wszelkich nalezności przez klienta.

9. Poniewaz prowadzimy handel tradycyjny w dwóch oddzialach: w Myślenicach i w Skawinie oraz sprzedaz internetowa, zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, ze towar bedzie w danej chwili dostepny u nas lub u naszych dostawców, gdyz moze sie zdarzyć tak, ze ten towar zostanie akurat wyprzedany w równoleglym punkcie sprzedazy i nie bedzie dostepny "od reki". O takowej niedogodności klient bedzie niezwlocznie przez nas powiadomiony.

10. W punktach sprzedazy znajduja sie tylko wybrane towary, a nie wszystkie dostepne na naszej stronie internetowej. Towar niedostepny w tych punktach realizujemy przez indywidualne zamówienie w nich zlozone lub przez internet.

11. Brak dostepności towaru nie moze być powodem do roszczeń, a nasza firma ma prawo w takiej sytuacji do odstapienia od umowy. Co nie zmienia faktu, ze dolozymy wszelkich starań, aby klient mógl otrzymać zamówiony towar i byl zadowolony z naszych uslug.

12. Wszystkie ceny podawane sa jako ceny brutto (z 23%VAT).

13. Cena nie obejmuje kosztów transportu i dostawy.

14. Koszt dostawy uzalezniony jest od ilości i wagi zakupionych produktów. Cennik znajduje sie w ogólnie dostepnym miejscu na stronie.

15. Towar wysylamy Poczta Polska lub Kurierem, platne z góry lub przy odbiorze.

16. Czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych ze wzgledu na wybrana forme dostawy i forme zaplaty. Zastrzegamy sobie prawo do wyslania przesylki z opóznieniem w wypadku niezaleznych od nas zdarzeń lub z winy producenta, w tej sytuacji klient zostanie niezwlocznie poinformowany o takim fakcie.

17. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie towaru z winy Poczty lub Kuriera oraz z powodu blednie podanego adresu dostawy przez klienta.

18. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku nie przestrzegania niniejszego regulaminu oraz obowiazujacego prawa przez klientów.

19. Na zyczenie klienta wystawiamy fakture VAT.

20. Nie ponosimy odpowiedzialności za prawidlowość pracy serwisu i straty powstale w wyniku nieprawidlowej pracy.

21. Zastrzegamy sobie prawo zmiany regulaminu.

 
 

Strona wygenerowana 2018-05-26 18:07:40, 213