Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-05-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji Kilka słow o nas

Firma  powstała w wyniku dynamicznie rosnącej popularności zakupów dokonywanych przez Internet. Doświadczeni wieloletnim handlem w sklepach tradycyjnych, rozumiejąc potrzeby współczesnego konsumenta świadomie,
wykorzystującego atuty e-handlu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym, którzy cenią sobie wygodę robienia zakupów z dowolnego miejsca.
Oferujemy najlepszej jakości sztućce w zestawach wykonane przez światowych markowych producentów, garnki w kompletach i pojedyncze o wysokich parametrach gotowania, smażenia i podgrzewania, patelnie , porcelane, noze kuchenne oraz zestawy na prezenty okolicznosciowe .
Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupu miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji, na kazdy zakupiny towar otrzymuja Państwo paragon.

Jesteśmy poważną i uczciwą Firmą ,w profesjonalny sposób podchodzimy do obsługi naszych klientów .

Proszę zapoznac się z poniższym regulaminem

Sprzedawany przez nas towar jest ZAWSZE fabrycznie nowy,orginalnie zapakowany ,zgodny z opisem i zdjęciami, oraz dobrze zabezpieczony podczas wysyłki.Dowodem zakupu i ewentualnej podstawy do reklamacji jest zawsze PARAGON , który Państwo otrzymuja wraz z zamawianym towarem .


NIE LICYTUJ DLA ZABAWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przed licytacją zapoznaj się dokładnie z opisem przedmiotu.W przypadku wątpliwości zadaj pytanie zanim zalicytujesz.Po licytacji oczekuję na maila z potwierdzeniem zakupu oraz informacją o formie zapłaty - wpłata na konto lub pobranie lub odbiór osobisty (podaj też adres jeśli jest inny niż w Świstak).Niezbędne dane do wpłaty na konto otrzymasz w mailu od Świstak potwierdzającym zakup.W tytule wpłaty podaj swój login i numer aukcji.Paczki wysyłamy kurierem DHL lub Pocztą Polską.

Gwarancja !!!!

Wszystkie produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją od daty zakupu przez klienta na podstawie paragonu. Gwarantujemy wymianę lub naprawę wszystkich przedmiotów , które będą wykazywały wady materiałowe, konstrukcyjne lub wykonawcze podczas normalnego użytkowania w gospodarstwie domowym zgodnie z tym, co opisano w naszej Karcie użytkowania (dołanczana do zakupu). Wyklucza to uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego użycia, przegrzania lub nadużycia, upuszczenia naczynia lub celowego uszkodzenia
.

Reklamacje i zwroty
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r., o ochronie  niektórych praw  konsumentów (Dz.U. z 2000 r.Nr.22, poz.271) , z towaru zakupionego w  naszym sklepie  można zrezygnować  bez podania przyczyny  w ciągu 10 dni od daty odebrania  przesyłki. Towar nie może nosić śladów  używania, nie może być zwrócony nie  kompletnie. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie może  być zwracane po zdjęciu opakowania(np. folii) lub plomby zabezpieczającej .Zwracany towar należy  zaopatrzyć  w otrzymany wraz  z nim rachunek  z oznaczoną częścią ?zwrot?.Jednocześnie informujemy ,że nie przyjmujemy  żadnych  przesyłek odsyłanych do  nas za pobraniem.  Gwarantujemy  zwrot wartości produktu ( zwrotowi  nie podlegają  poniesione koszty dostawy i koszty odesłania towaru ).Do odsyłanego  w ramach  zwrotu  towaru prosimy  dołączyć rachunek.Jeśli z jakiegoś powodu zakupiony przez Ciebie towar nie spełnia Twoich oczekiwań - nie wystawiaj od razu negatywnego komentarza - proszę skontaktuj się z nami mailem lub tel.w celu uzgodnienia warunków reklamacji lub zwrotu.Wszelkie zwroty towarów lub reklamacje będą uznawane TYLKO wraz z dowodem zakupu czyli paragonem.

Koszt nadania przesyłek ze zwrotami i towarem reklamowanym ponosi nadawca. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane na wskazany rachunek bankowy w terminie 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Nie podlega zwrotowi poniesiony przez klienta koszt dostawy i odesłania.

Przesyłki do których nie załączono paragonu, informacji o numerze faktury która ma zostać skorygowana zostaną odesłane do nadawcy.

W przypadku zwrotu towaru objętego darmową, promocyjną wysyłką 0 zł kwota zwracana zostanie pnie załączono paragonu, informacji o numerze faktury która ma zostać skorygowana zostaną odesłane do nadawcy pomniejszona o koszt wysyłki do klienta

NIE ponosimy odpowiedzialnosci za wysyłke szkła i porcelany za posrednictwem POCZTY POLSKIEJ !!!!-jezeli klient nie wybral opcji wysylki paczka wrazliwa !!!!!!CZAS REALIZACJI ZAMOWIEN
Dokładamy wszelkich starań aby towat został wysłany do 48h i był dobrze zabezpieczony , mozliowsc wysyłki za pobraniem na zyczenie klienta 

 Bezpieczeństwo transakcji i dane osobowe

1. Gwarancja prywatności
a. Dane osobowe Kupujących Sprzedawca przechowuje w zabezpieczonej bazie danych, do której dostęp mają jedynie odpowiednio przeszkoleni pracownicy Sprzedawcy. Zastosowane metody zabezpieczeń uniemożliwiają skopiowanie bazy danych, jak również zapobiegają dostępowi do niej osób niepowołanych.
2. Bezpieczne transakcje on-line
a. Sprzedawca udostępnia Kupującym możliwość zapłaty poprzez elektroniczne formy płatności, które są obsługiwane przez system firmy Płatności.pl . Wszystkie transakcje pieniężne są dokonywane po uprzedniej autoryzacji na serwerze Płarności.pl . Systemy płatności używają bezpiecznego połączenia (SSL) pomiędzy hostem Klienta a serwerem, natomiast nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa. Sprzedawca nie pobiera ani nie utrzymuje żadnych informacji związanych z kartami płatniczymi Kupujacych. Sprzedawca nie ma fizycznej możliwości poznania numerów kart płatniczych.
3. Bezpieczeństwo przesyłki
Sprzedawca gwarantuje bezpieczeństwo dostawy zamówionych produktów. Towary są starannie i pieczołowicie pakowane. Sprzedawca pakuje je w solidne tekturowe pudło i dodatkowo dokładnie zabezpieczamy wewnątrz foliąbombelkową, albo papierem pakowym. Pudełko jest zapieczętowane solidną taśmą pakową. Perfekcyjne pakowanie sprawia, że przesyłka dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Informacje
Na każdym etapie realizacji zamówienia Sprzedawca udziela szczegółowych i wyczerpujących informacji na temat etapu O każdym etapie realizacji zamówienia Sprzedawca informuje mailem.

5. Dane osobowe
a. Składając zamówienie u Sprzedawcy Kupujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Sprzedawcy oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Kupującego oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sprzeawcę. Kupujący ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
b. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. 'O ochronie danych osobowych' (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich


Zapraszamy zainteresowane osoby do składania zamówień lub ewentualnych zapytań drogą elektroniczną.[email protected]

Prawa autorskie

Niniejszy sklep, w tym jego struktura, układ graficzny, teksty, zdjęcia i grafika oraz prezentowane opisy stanowią wyłączną własność firmy GRACJA-SKLEP oraz podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.).Wszystkie opisy zawarte na stronie sklepu internetowego IGRACJA SKLEP są własnością firmy GRACJA, która nie wyraża zgody na ich powielanie zarówno w całości jak i w części.Żadna część naszej strony internetowej, a w szczególności zdjęcia, grafika i znaki towarowe, nie mogą być rozpowszechniane, zarówno w sieci Internet, jak i w formie drukowanej, bez pisemnej zgody firmy GRACJA.Dane Firmy

F.H.U 'GRACJA'
Sebastian Chmielewski
ul.Godulska 2/39
41-907 Bytom
tel: 608 210 105


Strona wygenerowana 2018-06-21 01:38:25, 213