Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-06-23, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Dane firmyOcena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Przedsiębiorca:

 

TED-MAR

--- FASION & STYLE ---

 

TED-MAR Tadeusz Wrona

ul. Światowida 49A/19

03-144 Warszawa

NIP: 614-112-64-04
Regon: 142545703

link do CEIDG:

 

 

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=e13debc7-c1d4-4b3b-989a-7b9246932d23

 

Filozofia, misja, wizja:


 

 

Modne torebki damskie - super bagaż - sklep internetowy

EuroTorebki.pl


 

Filozofia naszej marki opiera się na dbałości o Klienta. Staramy się odgadnąć Wasze życzenia, potrzeby i pragnienia. W działaniu kierujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem, a oferowane modne torebki odznaczają się wysoką jakością, dbałością o szczegóły oraz precyzyjnym wykończeniem. Oferujemy fajne torebki damskie dopasowane do każdej pory roku oraz okazji o różnym charakterze.

Misją naszej marki jest sprzedaż galanterii spełniającej najwyższe standardy oraz wszelkie oczekiwania Klientów. Dokładamy starań, aby marka mojatorebka.com, stała się najchętniej wybieraną przez Panie ceniące dobrą jakość w przystępnej cenie. Dlatego też znajdziesz u nas ładne torebki i dodatki galanteryjne wielu znanych producentów.

Wizją naszej marki jest zyskanie wysokiej pozycji na rynku galanterii. Pragniemy osiągnąć taki wynik, dostarczając najlepsze, wysokogatunkowe i modne torebki damskie o niepowtarzalnym stylu. Na drodze do doskonałości stale śledzimy światowe trendy, dokonujemy starannej selekcji wśród dostawców i wykonawców, aby sprzedawać tylko przypadające do gustu, fajne torebki. W ofercie:

 • Torebki damskie ? doskonałe na każdą okoliczność. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne, eleganckie fasony, jak i torby o nowoczesnych kształtach. Wszystkie produkty w niezwykle interesujący sposób łączą kolory i wzory aktualne w danym sezonie.

 • Torby, teczki i aktówki męskie ? praktyczne i stylowe rozwiązanie. Proponujemy szeroką ofertę męskich wyrobów galanteryjnych, które są nieodłącznych elementem garderoby każdego biznesmena. Klasyczny fason, wysokogatunkowy materiał oraz praktyczne rozwiązania z pewnością przypadną Panom do gustu.

 • Portfele i portmonetki ? funkcjonalny i gustowny sposób przechowywania pieniędzy. Nasze portmonetki oraz portfele wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wyposażone zostały w wygodne kieszonki na karty, zdjęcia oraz praktyczne przegrody na banknoty i bilon.

 • Paski skórzane ? szykowna ozdoba stroju. Oferujemy paski z naturalnej skóry w wielu interesujących modelach. Ciekawa kolorystyka w połączeniu z intrygującym wzornictwem i prostym fasonem pozwala wybrać z naszego asortymentu rozwiązanie każdemu, kto ceni stylowy wygląd.

 • Parasole ? ochrona przed deszczem w nowej odsłonie. Proponujemy Państwu w naszej ofercie parasole dla rodzin i dzieci, dla mężczyzn i kobiet, zapewniając tym samym każdemu odpowiednią osłonę przed opadami. Prezentowane produkty odznaczają się ciekawą stylistyką i kolorystyką.

 • Perfumy z feromonami ? sukces zamknięty w jednej kropli. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo stylowe oraz eleganckie perfumy z dodatkiem feromonów dla kobiet i mężczyzn. Ciekawy wybór kompozycji zapachowych pozwoli dobrać Ci zapach idealny do swojego charakteru.

Doświadczenie:

 • Nam możesz zaufać. Firma TED-MAR sprzedaję galanterię skórzaną od 2010 roku najpierw w sklepach stacjonarnych a obecnie:

Sklep EuroTorebki.pl I   http://www.facebook.com/Eurotorebka I

Rachunek bankowy Deutsche Bank Nr:  21 1910 1048 2753 6823 9225 0001
 

Dane kontaktowe:

tel.: komórkowy: +48 513 321 626
e-mail: [email protected]

Warunki odbioru:

 • Przesyłki opłacone wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu przelewu lub skanu jego realizacji,

 • Przesyłki za pobraniem są realizowane niezwłocznie
   

Płatności:

 • Stosujemy wiele metod płatności od zwykłego przelewu poprzez płatność PayU do płatności przy odbiorze włącznie

 • w tytule przelewu, prosimy o umieszczenie:

  • Nazwy użytkownika,

  • numeru aukcji

Gwarancja i warunki ewentualnych reklamacji:

 • Praktycznie na wszystkie oferowane towary udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wady ukryte, jednak zdarzają się towary o krótszej lub dłuższej gwarancji, a informacja o tym zawarta jest w opisie przedmiotu

Podstawą przyjęcie reklamacji jest dowód zakupu towaru (potwierdzenia przelewu, paragon lub faktura VAT).

Zgłoszenie reklamacyjne powinno być złożone na formularzu, które prześlemy po uprzednim kontakcie celem zgłoszenia reklamacji.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia uszkodzonego towaru na adres:

TED-MAR / EuroTorebki.pl

Tadeusz Wrona
ul. Światowida 49A/19
03-144 Warszawa

z dopiskiem 'REKLAMACJA ? sklep internetowy'

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego, jeżeli Produkt ma wadę fizyczną ukrytą zmniejszającą jego wartość lub użyteczność. Sprzedawca nie jest odpowiedzialny za wady fizyczne ukryte, które powstały po wydaniu Produktu Zamawiającemu.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, Produkt uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru), sklep zwróci Zamawiającemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie Produkty o odpowiednio takiej samej jakości i przeznaczeniu.

Zawiadomienie o wadzie (reklamacja) powinno zawierać opis wady Produktu, datę wykrycia wady oraz określenie żądania co do sposobu usunięcia wady. Zamawiający nie może odmówić przyjęcia nieodpłatnej naprawy, jeżeli gwarantuje ona pełne przywrócenie zareklamowanemu Produktowi należytych właściwości użytkowych.

W przypadku reklamacji dotyczącej uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu, prosimy o spisanie w obecności doręczyciela stosownego protokołu szkody. Następnie prosimy o przesłanie zakupionego towaru wraz z protokołem na adres podany wyżej. Reklamacje nie zawierające protokołu nie będą rozpatrywane.

O pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu reklamacji, osoba reklamująca zostanie poinformowana drogą mailową.

Koszt przesyłki reklamowanego Produktu pokrywa Zamawiający. W przypadku gdy reklamacja okaże się uzasadniona, Sprzedawca zwróci uzasadnione koszty przesyłki zareklamowanego Produktu poniesione przez Zamawiającego.

Przesyłki z reklamowanym Produktem przesłane za pobraniem lub na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.

Wymiana i zwrot

1)  Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' Konsument może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

2) Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' Konsument powinien dokonać zwrotu niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy.

3) Sklep gwarantuje zwrot kwoty zgodnie z zasadami Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny'. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów oraz prawa odstąpienia od umowy można uzyskać pod adresem mailowym [email protected]
 

4) W celu ułatwienia realizacji uprawnienia odstąpienia od umowy zalecane jest skorzystanie z formularza, w celu jego otrzymania prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Adres do wysyłki wymienianych produktów:

TED-MAR / EuroTorebki.pl

Tadeusz Wrona
ul. Światowida 49A/19
03-144 Warszawa

Pamiętaj:

1. Wymieniane produkty muszą być firmowo nowe i nie mogą nosić śladów użytkowania.
2. Koszty odesłania wymienianego towaru do nas pokrywa Klient.
3. Polecamy korzystanie z usług firm kurierskich przy odsyłaniu produktów (bezpieczeństwo przesyłki).


Strona wygenerowana 2018-06-25 00:44:28, 213