Jesteś tutaj › Profil użytkownika eltrans › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-05-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


         Witamy wszystkich

ELTRANS Sp. z o.o. jest firmą posiadającą znaczące doświadczenie wynikające z kilkunastoletniej działalności na rynku. Celem naszej Spółki jest kompleksowe zaopatrywanie Klientów w specjalistyczne produkty branży elektrycznej, elektroenergetycznej, elektrotechnicznej o najwyższej jakości oraz wysokim standardzie technicznym i konkurencyjnej cenie.
Działalność adresujemy do szerokiego grona odbiorców przemysłowych i detalicznych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanych producentów grup asortymentowych: kable i przewody, oprawy oświetleniowe, źródła światła, osprzęt elektrotechniczny, aparatura elektrotechniczna oraz systemu rur osłonowych do kabli.
Zapraszamy!

Więcej informacji o nas na stronach - www.eltrans.pl

 

 

Kontakt:

ELTRANS Sp. z o. o.
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
tel.: 0-32 34 950 72 lub 607-327-930
e-mail: [email protected]

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00


Zasady aukcji

Zamówienia realizujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku po stwierdzeniu wpływu na konto równowartości złożonego zamówienia wraz z kwotą przesyłki. Na przelewie w polu tytułem prosimy podać nick i nr aukcji. Z chwilą wpłynięcia należności na nasze konto towar zostaje wysłany wraz z paragonem lub fakturą na życzenie - w przypadku faktury prosimy o podanie wszystkich niezbędnych danych do jej wystawienia. W przypadku osobistego odbioru towaru formą płatności jest gotówka.

Przeczytaj dokładnie opis aukcji. Znajdziesz tam najczęściej wszystkie potrzebne Ci informacje. Jeśli o czymś zapomnieliśmy - zapytaj - w dowolny wygodny dla siebie sposób w dni robocze w godz.: poniedziałek- piątek od 7:00 do 15:00.

Po dokonaniu zakupu towaru na naszej aukcji prosimy o potwierdzenie mailem dokonanego zakupu oraz o podanie niezbędnych informacji w celu prawidłowej realizacji wysyłki: jaki towar został zakupiony, jak dostarczyć przesyłkę oraz dane adresowe. Jeśli paczka ma trafić na inny adres - wyraźnie należy zaznacz to w mailu podając dane do wysyłki.Jeśli z jakiegoś powodu zakup nie spełnia oczekiwań, należy skontaktować się z nami. Na pewno znajdziemy takie rozwiązanie, aby obie strony były zadowolone.

W przypadku reklamacji towar należy odesłać na swój koszt w oryginalnym opakowaniu i z dowodem zakupu na nasz adres. Po rozpatrzeniu reklamacji przez producenta, towar odsyłamy klientowi na nasz koszt. Istnieje również możliwość zwrotu nieuszkodzonego towaru bez śladów użytkowania w ciągu 10 dni od daty zakupu -konieczny jest dowód.
 


 


Strona wygenerowana 2018-04-27 04:48:25, 213