(Rejestracja: 2013-06-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Serdecznie Witam wszystkich szanownych użytkowników serwisu Świstak.pl oraz potencjalnych kupców moich produktów czy sprzedawców swoich.

 

Oto kilka prostych zasad, jakie musisz przestrzegać w kontaktach ze mną i oczekuję ich warunkowego przestrzegania przez kupujących w moich aukcjach:


- Do licytujących w moich aukcjach; 

 

1.1.       Jeżeli do końca aukcji pozostało mniej niż 2 godzin to nie wycofuję ofert kupna, dlatego też wtedy, jeżeli nie jesteś pewien - nie licytuj!!! Lecz skontaktuj się ze mną poprzez formularz E-mail kontaktowy z Serwisu lub dla skuteczności i pewności na nr tel. 729 330 444 bez SMS celem zasięgnięcia informacji.


2.1.     Jeśli użytkowniku serwisu Swistak.pl masz '0' komentarzy lub konto ?bez pełnej aktywacji?, to proszę Cię o potwierdzenie chęci zakupu produktów z moich aukcji na E-mail przez formularz kontaktowy z Serwisu.
Osoby powyżej wskazane, które nie uczynią tego, tj. nie potwierdzą chęci zakupu licytowanych przedmiotów w moich aukcjach będą sukcesywnie usuwane z aukcji!!!!.


3.1.       Kupujący zawsze wystawia komentarz, jako pierwszy. Na komentarz od kupujących oczekuję max. 4 dni od odbioru wylicytowanego przedmiotu. Brak komentarza po tym czasie ze strony kupującego skutkuje negatywnym komentarzem z mojej strony. Taką samą zasadę stosuję do sprzedających.


4.1.       Na wpłatę za wylicytowane przedmioty oczekuję max. SIEDEM dni. Brak wpływu wylicytowanej kwoty po tym terminie skutkuje negatywnym komentarzem oraz wszczęciem procedury zwrotu prowizji i powiadomieniem o powyższym moderatorów Serwisu Świstak.pl  

5.1.   Biorąc udział w moich aukcjach z pełnoprawną świadomością skutków swoich działań dobrowolnie godzisz się na moje zasady i skutki swoich działań akceptując też i niniejsze ze strony ?o mnie? oraz wypływające z opisu aukcji, do której to z pełną świadomością wstępujesz ponosząc pełnoprawne i wszelakie skutki prawne w ramach dokonanych zakupów w moich aukcjach nie roszcząc sobie z tego tytułu innych praw niż wynikających ze strony ?o mnie? oraz opisu aukcji.

6.1.  Sprzedawane przedmioty na moich aukcjach stanowią moją niepotrzebną mi już własność (mogą być używane lub nie zależne od opisu aukcji) i są sprzedawane wyłącznie w ramach sprzedaży aukcji prywatnej a nie działalności gospodarczej i wobec tego nie ponoszę jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich wady ukryte czy prawne.

7.1.  Stan i ilość sprzedawanych przedmiotów na moich aukcjach zawsze jest udokumentowany na dołączonych zdjęciach uwidaczniających sprzedawane przedmioty/ przedmiot albo zawsze jest szczegółowo opisany w opisie aukcji i zatem, gdy w opisie aukcji brak zapisu o gwarancyjnym rozruchu na dany przedmiot/przedmioty, to nie przyjmuję w ogóle ich zwrotów oraz negatywnych komentarzy, a w aukcji z zapisem gwarancyjnym bez szczegółowego uzgodnienia i nie przyjmuję negatywnych komentarzy.

8.1. W aukcjach z zapisem gwarancyjnym o udzielonym rozruchu, nie mylić z gwarancją, jego zakres liczony jest od stempla nadawczego przesyłek z bierności kupujących w niezwłocznym odbiorze przesłanych im a zakupionych na aukcjach przedmioty.

9.1.    Na wszelakie uwagi i zapytania pisemne związane z prowadzonymi aukcjami i na nich zakupami ze względów bezpieczeństwa akceptuję wyłącznie i jedyną formę kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego Serwisu aukcyjnego Świstak.pl, gdyż na inne pisemne formy uwag i zapytań niż za pośrednictwem powyższych wymagań nie będę w ogóle reagował.

 

 

- Do wygrywających w moich aukcjach;

 

1.       Po wygraniu przez Ciebie uczestniku Serwisu mojej aukcji, prosiłabym o jak najszybszy E-mail z ustawień Serwisu w zakresie sposobu dostawy z potwierdzeniem adresu i wyboru opcji dostawy celem realizacji transakcji, jeśli adres do wysyłki ma być inny niż z danych Serwisu Świstak.pl niezwłocznie poinformuj mnie o tym fakcie, gdyż brak powyższego spowoduje, iż kupiony produkt wysłany zostanie na adres z ustawień Serwisu a wysyłki dokonuję tylko raz, gdyż za powtórną wysyłkę (z twojej winy, błędny, nieaktualny adres do wysyłki) BĘDZIESZ  użytkowniku Serwisu Świstak.pl  zmuszony zapłacić powtórnie wraz z karą umowną w kwocie dwukrotności ceny sposobu wybranej dostawy.


2.       Zawsze możliwy jest odbiór osobisty zakupionego przez Ciebie przedmiotu kontakt w tej sprawie po SPEŁNIENIU wymagań (przedpłata kwoty za wysyłkę) z moich aukcji na E-mail przez Serwis lub na nr Tel.
729 330 444 bez SMS celem domówienia szczegółów. (powyższy zapis dotyczy jedynie aukcji z zapisem o możliwości odbioru osobistego)


3.       Wylicytowane przedmioty wysyłam zawsze za pośrednictwem operatora publicznego ? przesyłka zwykła lub priorytetowa zależnie od opcji wyboru sposobu dostawy.


4.       Wysyłka jest realizowana najpóźniej na drugi dzień roboczy jedynie i wyłącznie po zaksięgowaniu wpłaty za wylicytowany produkt i kosztów jego dostawy na moim koncie bankowym z poza Serwisu .


5.       W przypadku wysyłki z opcją za pobraniem wysyłka jest realizowana według podanych kosztów jej dostawy z aukcji i wyłącznie po przedpłacie kwoty za wysyłkę pobraniową na podany nr konta bankowego otrzymany w wiadomości dla wygrywającego z Serwisu Świstak.pl.

6.      W przypadku wysyłki z opcją przedpłaty po zakończonej aukcji proszę o wpłatę wylicytowanej kwoty powiększonej o wybrany koszt sposobu jej wysyłki na konto z ustawień Serwisu.
W tytule przelewu proszę podać
numer aukcji i swój Nick z Serwisu .


Wszystkim tym, który zapoznali się z mniejszymi zasadami SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za poświęcony czas i trud, ale zasady te ułatwią nam życie i zlikwidują ewentualne niejasności lub zaistniałe spory. 

 

W razie jakichkolwiek niejasności i braków lub nasuwających się pytań proszę śmiało korzystać z adresu E-mail z ustawień Serwisu a ja w miarę czasu i możliwości postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane zapytania.

 

Pozdrawiam  (|:>))

 


Strona wygenerowana 2018-05-28 00:04:45, 213