(Rejestracja: 2014-12-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 4 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 4
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Sprzedajemy książki używane. Każda posiada swoja własną historię. Często przewędrowała przez kilku właścicieli. Czasem zostawili po sobie tylko ślady czytania, czasem podpis lub dedykację, czasem nie pozostawili żadnych śladów, dlatego nie ma dwóch takich samych książek. Każda jest inna. Staramy się je dokładnie opisywać. O ile dla nas dedykacja ma dodatkową historyczną wartość wiemy, że nie wszyscy byliby z niej zadowoleni dlatego zawsze zaznaczamy w opisie obecność dedykacji lub podpisu.

 

Opis i zdjęcia

Staramy się opisać każda książkę. Tak żebyście wiedzieli co kupujecie. Jeśli posiada dedykację lub stempel biblioteczny - umieszczamy taką informacje w opisie. Jeśli się zdarzą luźne kartki to też o tym piszemy. Sami lubimy otrzymywać to za co płacimy i to samo chcemy oferować. Jeśli otrzymacie książkę niezgodną z opisem piszcie od razu - to my odpowiadamy za błędy w opisie i te błędy będziemy naprawiać. Zdjęcia zostawiamy w naturalnej formie, nie są w żaden sposób poprawiane więc widzicie dokładnie to co kupujecie.

 

Wysyłka i pakowanie

Wiemy, że chcecie otrzymać książkę jak najszybciej. Ze względów logistycznych wysyłkę realizujemy w każdy poniedziałek i piątek. 

Przy wpłacie przez PAYU otrzymujemy potwierdzenie w klika minut po tym jak zrobicie przelew.

Jeśli zrobicie tradycyjny przelew czas od momentu dokonania wpłaty do otrzymania jej przez NAS może wynieść 1 lub nawet 2 dni. Przy tradycyjnym przelewie koniecznie podajcie numer aukcji i nick użytkownika.

Domyślnie wysyłamy Pocztą Polską, bo jak do tej pory jest najtańsza i najpowszechniejsza. Przy wadze do 2kg listem poleconym, a powyżej 2kg paczką pocztową.

Nasza Zasada jest prosta: Do każdej wysyłki oprócz kosztów Poczty Polskiej oraz złotówkę naszych kosztów opakowania.

Jeśli kupiliście więcej książek, wyślemy je jedną paczką - poczekajcie na wiadomość od nas o wartości przesyłki. Oczywiście sami też wolimy kurierów - jest to prostsze dla Was i dla nas. Rozumiemy jednak, że przy zakupie książki za 1zł zamawianie kuriera za 16zł jest mało opłacalne. Natomiast przy zamówieniu powyżej 5 kg sugerujemy skorzystanie z firmy kurierskiej.

Wszystkie książki pakujemy w folie bąbelkowe, kartony i koperty. Chcemy, żeby nasze przesyłki docierały w każde miejsce bezpiecznie i bez żadnych uszkodzeń. Do pakowania w pierwszej kolejności wykorzystujemy wszystko,to co pozostało z innych przesyłek. Wszystko po to, by pozostać Eko.

 

Kupujący udziela sprzedającemu pełnomocnictwo na jednorazowe zawarcie umowy z Pocztą Polską na nadanie przesyłki w imieniu kupującego.

 


Strona wygenerowana 2018-05-20 22:23:26, 213