Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-03-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Strona O Mnie

Logo e-garbarnia
www.e-garbarnia.com

Witam!
Cieszę się że zajrzałeś na moje aukcje. E-garbarnia to firma specjalizująca się w handu towarami skórzanymi, skórami naturalnymi licowanymi, skórami dekoracyjnymi. Współpracując z producentami, importerami oraz wykwalifikowanymi kaletnikami ma dostęp do produktów najwyżśzej jakości oraz pośredniczy w wytwarzaniu produktów ze skóry na zamówienie. Handel odbywa się m.in. za pośrednictwem strony serwisu internetowego www.e-garbarnia.com, portali aukcyjnych. W przypadku zamówień większej ilości towarów istnieje możliwość negocjacji ceny. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie co umożliwia obejrzenie towaru oraz odbiór osobisty po uprzednim kontakcie. E-garbarnia jest beneficjentem Akademickich Inkubatorów przedsiębiorczości Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Oddział AIP SGGW
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
ul. Nowoursynowska 161 i
lokal nr 116 (I piętro) (budynek IKAR)
02-787 Warszawa

Centrala
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
ul. Piękna 68
00-672 Warszawa
NIP 5242495143
REGON 015690013
KRS 0000199402

Do atutów naszego sklepu zaliczyć należy:
  • jakość produktów - oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości;
  • ceny - oferowane przez nas towary mogą Państwo zakupić w bardzo konkurencyjnych cenach względem innych dostawców;
  • szybkość realizacji - składane przez Państwa zamówienia realizowane są w możliwe jak najkrótszych terminach;
  • kontakt - w każdym momencie mogą skontaktować się Państwo z nami w celu uzyskania pomocy oraz wszelkich informacji o produktach;
  • elastyczność - jesteśmy otwarci całą dobę, a dostosowanie do potrzeb Klienta jest naszym priorytetem;
  • Warszawa - istnieje możliwość obejrzenia towaru oraz jego odbioru osobistego w Warszawie.

DANE KONTAKTOWE
Przemysław Tarnawski
Telefon: 507464968
Email: [email protected]
Gadu Gadu: 41141698 Gadu-Gadu

DANE DO PRZELEWU
Nr konta: 49114010100000515853002347
Nazwa odbiorcy: e-garbarnia

Regulamin aukcji.

WYSYŁKA TOWARU
Towary wysyłane są listami poleconymi (w ochronnych kopertach bąbelkowych) lub w paczkach za pobraniem - usługi te świadczone są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sprzedawany przez nas towar znajduje się w naszym magazynie dzięki czemu wywyłamy go ok. 2 dni po otrzymaniu przelewu/zakończeniu aukcji. Po zakończeniu aukcji Klient otrzymuje maila z informacjami szeczegółowymi dotyczącymi transakcji. Czas oczekiwania na wpłatę w przypadku płatności przelewem wynosi tydzień (7 dni). Razem z towarem wysyłany jest paragon, w przypadku gdy Klient będzie wymagał Faktury VAT prosimy o wcześniejszy kontakt ([email protected]), faktura zostanie przesłana wraz z towarem lub mailowo na wskazany adres.

ZWROT TOWARU
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku 'o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny', Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, powinien być kompletny i niezniszczony, powinien posiadać wszystko to z czym został przysłany (w szczególności paragony, meetki itd.). Sklep gwarantuje zwrot wplaconych: ceny towaru i kosztu przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych, po zwrocie towaru przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Strona wygenerowana 2018-05-26 06:46:32, 213