(Rejestracja: 2012-08-28, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Eco-vibrator_eu
Produkty najwyższej jakości!

Wszystkie oferowane produkty spełniają najwyższe wymogi norm i dlatego nazywają się eco-vibrator. Zapraszamy do lektury 'O firmie' tam szerzej na ten temat, warto się zapoznać.

Przedmiotem naszych aukcji jest Eco-vibrator. Spełniający najwyższe standardy jakości.

Bezproblemowe, wyszukane, luksusowe, masażery wykonane z wyselekcjonowanych gatunkow drewna. Drewno w dotyku jest ciepłe i jak skóra naturalna szybko się ociepla. Pozostaje ciepły dłużej niż inne tworzywa. Wyrób ten jest bezwonny, bez smaku, nieporowaty. Co więcej, nasze produkty są hipoalergiczne, a w dodatku łatwo się je czyści używając ciepłej wody z dodatkiem mydła.

Produkty Eco-vibrator zrobione są z wysokiej jakości drewna, materiał ten jest najbezpieczniejszym ze wszystkich, które mogą być użyte w produktach erotycznych.

Firma Eco-vibrator dokłada wszelkich starań by nasze produkty były ekologiczne i naturalne. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie z wyselekcjonowanych odmian jesionu, przez co zostało osiągnięte subtelne przenoszenie wibracji, przy zachowaniu piękna naturalnego drewna! Drobne zmiany rozmiaru czy odcienia nie stanowią wady produktu, a jedynie wpływają na urok i niepowtarzalność. Właściwie można powiedzieć, że nie istnieją dwa identyczne egzemplarze co stanowi dodatkowy atut!

Nie stosujemy żadnych farb ani lakierów, które są toksyczne!!!

Lakiery, które stosujemy są polecane również do zastosowania w zabawkach i meblach dla dzieci, posiadają Deklarację Zgodności z normą PN-EN 71-3:1998, Świadectwo Jakości Zdrowotnej oraz Atest Higieniczny.REGULAMIN§1

Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Zamawiającego postanowień niniejszego regulaminu.

§2

Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Na czas otrzymania zamówionego produktu składa się czas realizacji zamówienia plus czas dostawy. Produkty są wysyłane Pocztą Polska jako paczki lub za pośrednictwem firmy kurierskiej do wyboru.

§3

W przypadku wyczerpania zapasów danego produktu w sklepie, Zamawiający dostaje zawiadomienie e-mailem o tym fakcie w ciągu 48 godzin. W tej sytuacji, Zamawiający może zrezygnować z dokonania zakupu wybranego produktu lub wyrazić zgodę na dłuższy okres realizacji.

§4

Realizacja zamówienia następuje natychmiast po zaksięgowaniu kwoty na koncie przez nasz bank.

§5

Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w terminie do 7 dni w postaci nienaruszonej zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku ?O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności (...)?, Dz. U. Nr 22, poz. 271 Zwracany towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania ani nie może być uszkodzony, a także musi posiadać oryginalne opakowanie.

Klient dokonuje zwrotu produktu na swój koszt.

a) Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

2. Klient ponosi koszty związane z dokonaniem ewentualnego zwrotu. Reklamacje dotyczące uszkodzeń lub wad mechanicznych powstałych podczas transportu są rozpatrywane w sytuacji, gdy wada czy uszkodzenie zostały zgłoszone kurierowi w momencie odbioru przesyłki!
Warunkiem przyjęcia takiej reklamacji jest spisanie wraz z kurierem protokołu reklamacyjnego.

a) Stawiając na Bardzo Wysoką Jakość Obsługi Klienta, Sprzedawca przejmuje wszystkie formy kontaktu w sprawach związanych z uszkodzeniami towaru.

3. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 3 dni od daty ich wpłynięcia do Sprzedającego.

§6

Zdjęcia prezentowanych produktów mają cel jedynie informacyjny, mogą zawierać uogólnienia i nie są częścią oferty handlowej sklepu eco-vibrator.

§7

Autorzy serwisu dołożyli wszelkich możliwych starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędy systemu komputerowego nie mogą być podstawą do roszczeń. Zdjęcia prezentowanych produktów mają cel jedynie informacyjny i chociaż przedstawiają prawdziwe towary (real foto) mogą zawierać uogólnienia i nie są częścią oferty handlowej sklepu eco-vibrator.

§8

1. Rabaty od cen mogą być ustalone indywidualnie w zależności od jednorazowej kwoty zamówienia.

2. Klientom dokonującym regularnych zakupów w sklepie, udzielany jest stały rabat na cały asortyment. Wysokość tego rabatu uzależniona jest od wielkości miesięcznych zakupów.

§9

Niniejszy regulamin może zostać zmieniony w części lub całości w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

§10

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące regulaminu należy kierować na adres: [email protected] . Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług sklepu i życzymy wielu udanych zakupów.

 

Strona wygenerowana 2018-06-25 08:19:41, 213