Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-04-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 5 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 5
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


F.H.U. 'Joanna'

Firma zajmuje się dystrybucją artykułów dziecięcych, sprzętu elektronicznego, kosmetyków oraz chemii gospodarczej. Świadczymy również usługi na terenie województwa dolnośląskiego.

 

1. Zasady ogólne

 

Towar sprzedawany na naszych aukcjach pochodzi z rynku UE (głównie niemieckiego), jest oryginalny i najwyższej jakości. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Do każdego zakupionego u nas towaru wystawiamy rachunek. Na życzenie postaramy się sprowadzić produkt niefigurujący w naszej ofercie.

 

2. Zasady dotyczące wpłaty i realizacji wysyłki

 

Na wpłatę czekamy 7 dni, po czym przypominamy o transakcji poprzez e-mail. W przypadku braku reakcji występujemy do Allegro o zwrot prowizji. Paczki wysyłane są maksymalnie do 3 dni roboczych (72godziny) od otrzymania wpłaty na nasze konto lub informacji o wysyłce za pobraniem. Jeżeli jednak z określonych przyczyn wysłanie paczki opóźni się niezwłocznie o tym poinformujemy. Korzystamy z usług firm kurierskich oraz Poczty Polskiej. Paczkę za pobraniem wysyłamy na specjalne życzenie osób posiadających conajmniej 10 komentarzy. Jeżeli adres wysyłki jest inny niż podany na Allegro prosimy o informację za pośrednictwem formularza dostawy lub poprzez e-mail. Zawsze i obligatoryjnie informujemy o dacie nadania przesyłki. W przypadku nadmiernej zwłoki w dostawie prosimy o kontakt.

 

3. Koszty wysyłki

 

Cennik dostawy widoczny w naszych aukcjach zawiera dostępne formy wysyłki. Na  podstawie niniejszego cennika oraz  wagi podanej przy każdym z oferowanych przez nas produktów prosimy skalkulować rodzaj i cenę przesyłki. W cenniku dostawy Allegro podano dostępne opcje wysyłki  1 szt. towaru. Służymy radą w celu optymalizacji dostawy. W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wysyłki ściśle określonym sposobem (za zgodą kupującego).

 

 

4. Zwroty i reklamacje

 

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000r Nr 22 poz .271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni poprzez zwrot towaru w stanie nienaruszonym, towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu. W razie zwrotu towaru bez podania przyczyny prosimy w pierwszej kolejności o kontakt. Towar musi być zwrócony w stanie nienaruszonym (oryginalne opakowanie i folie zabezpieczające) na koszt Kupującego.

Odbierając paczkę prosimy sprawdzić jej stan wizualny. Jeżeli istnieje podejrzenie uszkodzenia towaru w dostawie, należy w obecności kuriera otworzyć paczkę a w przypadku potwierdzenia przypuszczeń spisać protokół z kurierem w sprawie reklamacji dostawy. Bez takiego protokołu nie wymienimy towaru uszkodzonego podczas transportu.

 

 

Nie odwołujemy ofert  - prosimy o przemyślane zakupy

 

 

5. Komentarze

 

W sytuacji kiedy jesteśmy stroną sprzedającą komentarz do aukcji wystawiamy jako ostatni.

 

 

Życzymy udanych zakupów !!!!


 

F.H.U. 'Joanna'

kontakt:

tel. 664128247
e-mail


Strona wygenerowana 2018-06-25 16:12:19, 213