Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-03-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Dane kontaktowe

 

 

Konto IdeaBank 

 

86 1950 0001 2006 0461 4113 0002

 


 

Opcje wysyłki 

 

Poczta Polska

  • 10zł list priorytet
  • 12zł paczka piorytetowa

 

  • Jedna wysyłka-wiele aukcji

 


Kurier (DHL)

  • 13zł do 30kg
  • 22zł za pobraniem
  • 0 zł zakupy powyżej 250zł

 


 

 

 

Licytując akceptujesz regulamin firmy. Nie odwołuje licytacji.

 

 

 

Jeśli towar jest na magazynie wysyłany jest od razu, przy wpłacie na konto - po zaksięgowaniu wpłaty. Jeśli nie ma - czas realizacji może wzrosnąć do 5 dni roboczych

 

 

Wystawiamy faktury VAT

 

UWAGA:

 Jeśli poniższe warunki naszych aukcji Ci nie odpowiadają- prosimy nie licytować. Jeżeli zalicytowałeś towar na naszej aukcji to akceptujesz  regulamin.

 

Koszt wysyłki:

Zamówiony towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na konto naszej firmy. Nie ma możliwości sprzedaży bez dokumentu zakupowego. W zależności o wybranej opcji przez licytującego koszt wysyłki może być różny i tak: paczka zwykła koszt 12 zł, paczka priorytetowa 16 zł. Wysyłka kurierem 13 zł do 30kg,  koszt wysyłki za pobraniem kurierem 22zł. Koszt przesyłki zawsze podany jest w opisie aukcji.

 

Nie ma możliwości negocjacji kosztów wysyłki. Przy nie gabarytowej przesyłce, lub  przekraczającej standardy firmy kurierskiej, możliwe jest naliczenie dodatkowych kosztów-o czym Kupujący zostanie poinformowany przez wysłanie wiadomości e-mail.

 

Kosmetyki do 2kg nadane zostaną Poczta Polską (w zależności od ciężaru i gabarytu zakupionych kosmetyków) będzie to list polecony lub paczka pocztowa. Jeśli wartość Twoich zakupów przekroczy 120zł lub 2kg wagi- wysyłka nastąpi firmą kurierską DHL- koszt wysyłki bez zmian. Jeśli nie masz możliwości odebrania przesyłki kurierskiej- napisz w tej sprawie maila.

Odbiór osobisty:

Możliwy na drugi dzień po zalicytowaniu tylko po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie- prosimy wcześniej zadzwonić. Jeśli nas nie poinformujesz wcześniej o odbiorze czas oczekiwania na miejscu może sięgnąć do 30min. Odbiór pod adresem firmy. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

W cenę przesyłki wliczono koszt opakowania.

 

Dane firmy:

 Andrzej Kluczkowski  dobrysklep4u.pl

Ul. Kamienna 2

23-460 Józefów

Tel. 518 957 330

e-mail. [email protected]

NIP: 9222296483

REGON: 061520278

 

Godziny otwarcia: Poniedziałek- Piątek 8-16.00;  Sobota 9-15.00; Niedziela i święta- nieczynne.

 

Reklamacje:

Przesyłka powinna być otwarta przy kurierze, w razie uszkodzenia spisz protokół, formularz dostępny u kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, po odjeździe kuriera, reklamacja może nie zostać uznana, zwłaszcza wynikająca z uszkodzenia towaru podczas transportu.

Zgodnie z USTAWA z dnia 27 lipca2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego1) (Dz.U. z 2002r.Nr 141, poz. 1176,z 2004 r. Nr 96, poz.959.) Każdy kupujący otrzyma paragon lub f-vat jako dokument zakupu. Jego posiadanie konieczne jest w celu jakiejkolwiek reklamacji, które można składać osobiście, mailowo lub listownie na adres: Andrzej Kluczkowski dobrysklep4u.pl, ul. Kamienna 2, 23-460 Józefów.


 Zasady zwrotu towaru.

Zgodnie z USTAWA z dnia 2 marca2000r (Dz.U.Nr 22,poz.271) o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Zwrot zakupionego nie używanego towaru jest możliwy do 10 dni od otrzymania przesyłki. W takim przypadku towar Z PARAGONEM ZAKUPU lub fakturą zakupu dostarcza kupujący na własny koszt. Zwroty bez paragonu/faktury NIE mogą być uwzględnione. Pieniądze ( za towar ) zwracamy na podane konto do 7 dni od otrzymania przesyłki. NIE odbieramy paczek za pobraniem oraz wysłanych na nasz koszt. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Andrzej Kluczkowski dobrysklep4u.pl zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego i natychmiast dokona zwrotu wpłaconej sumy za zamówiony a niedostarczony towar.


 


Komentarz do aukcji.

Jako sprzedający wystawiamy komentarz po uprzednim komentarzu kupującego. Komentarz Kupującego ma na celu potwierdzenie, że transakcja przebiegła pomyślnie a towar odpowiada zamówionemu na aukcji.


Wszelkie prawa do opisu aukcji, zdjęć należą do firmy i bez zgodny nie można ich użyczać, kopiować, drukować, cytować.


W ramach promocji możliwe jest dołączenie do wysyłki towaru gratisowego czy ulotki reklamowej bez wcześniejszego informowania Kupującego.

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 
 

Strona wygenerowana 2018-05-25 13:35:50, 213