Jesteś tutaj › Profil użytkownika dmdmoda › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-03-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy serdecznie na naszych aukcjach!!!

powstała z zamiarem dostarczenia Państwu kompletnej i atrakcyjnej oferty cenowej renomowanych firm na polskim rynku. Naszym głównym celem jest sprzedaż odzieży najwyższej jakości, w modnych kolorach oraz fasonach, dla dziewcząt i chłopców w różnym wieku oraz dla dorosłych.  

Bardzo uważnie dobieramy naszych dostawców, co ma odzwierciedlenie w jakości wykonania i wykończenia wszystkich oferowanych przez nas rodzajów odzieży. Nasze produkty są wyłącznie nowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapakowane w opakowania producentów z metkami.

W szczególności pragniemy Państwu polecić naszą nową kolekcję sukienek dziewczęcych. Ich perfekcyjne wykonanie, doskonała jakość tkanin i ciekawe wzornictwo sprawiają, że nasze "kreacje" są doskonałym wyborem na najbardziej wyszukane okazje. Doskonale sprawdzą się na świąteczne przyjęcie, dziecięcy bal, urodziny, komunijny obiad czy przyjęcie weselne.

Gwarantujemy:

  • oszczędność pieniędzy
  • błyskawiczną realizację zamówienia
  • najnowsze kolekcje
  • iż wszystkie towary znajdują się w naszym magazynie
  • pomoc przy zakupach

 

Przeczytaj zanim kupisz:

Wszystkie zdjęcia oraz opisy towarów są naszą własnością. Kopiowanie ich i rozpowszechnianie jest zabronione i grozi sankcją karną.

 

1. Po wygranej przez Ciebie aukcji czekamy na e-mail lub formularz potwierdzający zakup - wybór opcji płatności i rodzaju przesyłki

 

2. Przesyłki wysyłane są codziennie, natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (nie przyjmujemy potwierdzeń przelewu), na wpłaty czekamy 7 dni.

3. Wszystkie ubrania są mierzone przez nas przy pierwszej dostawie z danej kolekcji. Jednak czasem zdarza się iż kolejna partia różni się od poprzedniej o +/- 1 cm

4. O nas:
*Jesteśmy firmą wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

*Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z legalnego źródła.

*Ceny wszystkich towarów w ofercie są cenami brutto, zawierają podatek VAT.

*Kwoty przeznaczone na przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej nie stanowią źródła naszego dochodu.

5. Towary pochodzące z aukcji licytacyjnej nie podlegają zwrotowi, wymianie, reklamacji zgodnie z Art. 16 pkt. 10 Ustawy z 2 marca 2000 o ochronie niektórych praw konsumenta ( Dz. U. Nr 22 poz. 271, z późniejszymi zmianami).         
 

 

6. W przypadku nieodebrania zamówionego towaru przez zamawiającego, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia zamawiającego kosztami przesyłki oraz  kosztami jej zwrotu.


7. Reklamacje są przez nas uwzględniane wyłącznie w wypadku uzasadnionej wady towaru. Wtedy klient ma prawo zwrotu lub wymiany towaru w ciągu 10 dni od zakończenia aukcji. Towar taki nie może nosić śladów użytkowania ani prania. Powinien posiadać metkę oraz oryginalne opakowanie.

 

8. Wysyłamy przesyłki ekonomiczne za granicę, wówczas opłata wynosi 59 zł

 


UWAGA! Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

Życzymy udanych zakupów!

 

PHU D&D DmD Moda

 ul. Bodzentyńska 58
25-308 Kielce

Tel. kom: 534 999 492
E-mail: [email protected]


Strona wygenerowana 2018-05-24 23:57:56, 213