(Rejestracja: 2014-10-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 WITAM NA MOICH AUKCJACH

 

 

Na swoich aukcjach proponuję przedmioty używane oraz przedmioty nowe.

 

REGULAMIN

 

Dokonując zakupu na mojej aukcji akceptujecie Państwo poniższy regulamin, który stanowi integralną część zawieranej umowy kupna.

 

Zakup na aukcji

1. Przed dokonaniem zakupu, kupujący jest zobowiązany do zapoznania się ze wszystkimi informacjami na stronie z daną aukcją oraz niniejszym Regulaminem dostępnym na stronie 'O mnie'.

2. W sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w zakresie proponowanego do sprzedaży przedmiotu, kupujący powinien skontaktować się ze mną, poprzez udostępnione formy kontaktu.

3. Nie wycofuję złożonych ofert na aukcji.

4. Po dokonaniu zakupu zostanie wysłany email z informacjami niezbędnymi do sfinalizowania zawartej umowy kupna.

 

 

Płatności

1. Maksymalnie w ciagu jednego dnia od dokonania zakupu na aukcji Kupujący otrzymuje informacje niezbędne do dokonania wpłaty za zakupiony przedmiot wraz z kosztami wysyłki.

2. Zapłaty za zakupiony przedmiot, kupujący zobowiązuje się dokonać w terminie 5 dni roboczych od daty dokonania zakupu.

3. Brak wpłaty kwoty za zakupiony przedmiot w podanym w punkcie 2 terminie oznacza niedotrzymanie warunków zawartej umowy kupna.

4. W przypadku niedotrzymania warunków zawartej umowy kupna, występuję do serwisu ze stosowną informacją oraz umieszczam na karcie ocen kupującego odpowiedni komentarz.

 

Korespondencja / kontakt

1. Na aukcji przedmiotu udostępniam informacje o sposobie i formie kontaktu.

2. Kontakt telefoniczny jest możliwy w godzinach 9 - 17.

3. Na wiadomości e-mail odpowiadam maksymalnie w ciągu 24h.

 

Wysyłka

1. Kupujący po dokonaniu zakupu, jest zobowiązany do wskazania opcji wysyłki z dostępnych na danej aukcji przedmiotu. 

2. Kupujący może przekazać informacje o wyborze opcji wysyłki za pośrednictwem wiadomości e-mail, przekazując niezbędne do wysyłki dane.

3. Standardowo zakupione przedmioty są wysyłane za pośrednictwem InPost Sp. z o.o., InPost Paczkomaty Sp. z o.o., Poczty Polskiej S.A., firm kurierskich.

4. Dostępne formy wysyłki są umieszczone na aukcji danego przedmiotu, w zależności od gabarytów i wagi sprzedawanego przedmiotu.

5. Podane na aukcji danego przedmiotu koszty wysyłki uwzględniają cenę standardowej przesyłki, koszty pakowania i dostarczenia przesyłki do punktu wysyłkowego.

6. Na życzenie kupującego, jest możliwe wybranie dodatkowych opcji np. ubezpieczenie przesyłki, ostrożnie, powiadomienia e-mail, sms itp. Kupujący jest zobowiązany do przekazania informacji o dodatkowych opcjach przesyłki. 

7. Koszt wybranych opcji dodatkowych do przesyłki pokrywa kupujący. Kalkulacja ceny opcji dodatkowych zostanie wysłana e-mailem z podaniem terminu dokonania dodatkowej wpłaty za wybrane przez kupującego dodatkowe opcje przesyłki.

8. Zakupione na aukcji przedmioty zostają wysłane następnego dnia roboczego po dniu dokonania pełnej wpłaty za zakupione przedmioty wraz z kosztami wysyłki.

9. W szczególnych przypadkach termin wysyłki może się przedłużyć, o czym kupujący zostanie poinformowany za pośrednictwem wiadomości e-mail.

10. Termin doręczenia przesyłki jest zależny od wybranej opcji wysyłki i jest dostępny w Regulaminach poszczególnych operatorów pocztowych i firm kurierskich.

11. Nie ponoszę odpowiedzialności za opóźnienia w doręczeniu przesyłek, za uszkodzenia przedmiotów w trakcie przesyłki i zaginięcie przesyłek.

12. W przypadku zaginięcia przesyłki zwracam kwotę zakupu po otrzymaniu odszkodowania od przewoźnika, jednak nie więcej niż wysokość wypłaconego przez przewoźnika odszkodowania.

13. Kupujący ma obowiązek sprawdzić stan doręczonej przesyłki i zakupionego przedmiotu w obecności pracownika doręczającego przesyłkę.

14. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, kupujący powinien odebrać od przewoźnika stosowny protokół uszkodzeń i przekazać sprzedającemu.

15. Wystąpienie przez kupującego o zwrot kosztów zakupionego przedmiotu, który uległ uszkodzeniu podczas przesyłki bez sporządzonego protokołu, nie będą realizowane.

16. W przypadku dokonania zakupów na kilku aukcjach jednocześnie, koszty wysyłki zostaną podane odrębnie w wiadomości e-mail, jeśli kupujący ma życzenie wysłania zakupionych przedmiotów jedną przesyłką. Ustalony koszt przesyłki zawierać będzie cenę przesyłki, ewentualnych opcji dodatkowych wybranych przez kupującego, kosztów pakowania przedmiotów.

17. Brak jest możliwości wysłania jedną przesyłką, zakupionych na kilku aukcjach przedmiotów, jeśli ich łączna waga i gabaryty przekracza dopuszczalne przez danego przewoźnika parametry dla wybranego rodzaju przesyłki.

18. Przesyłki za pobraniem nie są wysyłane.

19. Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie w przypadku zakupu przedmiotu na aukcji z udostępnioną opcją odbioru osobistego. W pozostałych przypadkach nie ma możliwości odbioru osobistego.

20. Wysyłka za granicę odbywa się według ceny ustalonej indywidualnie w zależności od miejsca przeznaczenia. Koszty przesyłek podane na aukcji przedmiotu dotyczą tylko wysłki na terenie Polski.

 

Reklamacje/zwroty

1. Prowadzona na aukcjach sprzedaż odbywa się przez osobę fizyczną i nie jest związana z prowadzeniem działalności gospodarczej.

2. Sprzedawane przedmioty są używane i na każdej aukcji znajdują się zdjęcia pokazujące stan danego przedmiotu oraz opis ewentualnych wad i uszkodzeń.

3. Sprzedawane przedmioty opisane jako nowe, oznaczają że zostały wcześniej nabyte, jednak nigdy nie były używane.

4. W zakresie zwrotu zakupionych przedmiotów obowiązują powszechne przepisy prawa, mające zastosowanie dla zakupu na aukcjach i w licytacjach prowadzonych przez osobę fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej.

5. W przypadku stwierdzenia niezgodności otrzymanego przedmiotu z jego opisem na aukcji, proszę o kontakt e-mail w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

6. Zwrot zakupionego przedmiotu jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu.

7. Zaakceptowany zwrot zakupionego przedmiotu odbywa się poprzez odesłanie na wskazany adres za pośrednictwem wskazanego operatora pocztowego lub firmy kurierskiej.

8. Zwrot kosztów przesyłek jest uzależniony od przyczyny zwrotu zakupionego przedmiotu.

9. Przesyłki wysłane w sposób inny niż uzgodniony, wysłane na koszt odbiorcy, za pobraniem nie zostaną odebrane.

 

Komentarze

W relacjach z Kupującymi dążę zawsze do pełnego zadowolenia Klientów.

Jeżeli nie są Państwo zadowoleni z zakupów, obsługi lub w trakcie transakcji wynikło jakieś nieporozumienie, proszę o kontakt przed wystawieniem komentarza - z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Kontakt jest podstawą a komentarz negatywny nie załatwia sprawy.

Wystawienie komentarza jest dla mnie informacja, że paczka dotarła i że towar spełnia Państwa oczekiwania. 

 

 

JEŚLI NIE GODZĄ SIĘ PAŃSTWO Z ZASADAMI OPISANYMI W REGULAMINIE PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ ZAKUPÓW NA MOICH AUKCJACH !!!


Strona wygenerowana 2018-05-26 14:22:57, 213