Jesteś tutaj › Profil użytkownika damiancz › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2006-01-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 210 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 204
Towar: 5,0 Od sprzedających: 6
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Garść podstawowych informacji :

1.Firma przez którą wyślę  zakupione  przedmiot  jest do wyboru z podanych poniżej : Poczta Polska lub Paczkomaty 24 INPOSTu [a nie typowe przesyłki]. Wysyłam zawsze domyślnie na adres podany mi przez Świstaka , a jeżeli paczka ma być wysłana pod inny adres proszę jak najszybciej mnie o tym poinformować.

Osobiście mnie poczta nigdy przesyłki nie zgubiła ale informuję że :

Kupując u mnie wyrażasz zgodę na  jednorazowe  wysłanie przezemnie przesyłki w Twoim imieniu za pośrednictwem Poczty czy INPOST /oczywiście każdy przedmiot możesz odebrać też osobiście/

Ja niestety nie mam żadnego wpływu na sposób działania Poczty Polskiej , INPOST czy PAF. Jeżeli do dwóch tygodni [INPOST do 30 dni] od wysłania przesyłki - zakupione produkty nie dotarły proszę się u nich pytać czy aby na pewno przesyłki u nich   niema. Jeżeli nie, należy mnie o tym powiadomić a  wyślę skan potwierdzenia nadania i złożę reklamację

Termin dostarczenia zależy od Poczty Polskiej i wynosi on w przypadku przesyłek/paczek pocztowych ekonomicznych średnio 7 dni roboczych (przy czym Poczta zastrzega sobie iż czas może się wydłużyć do dni 14), odnośnie przesyłek/paczek pocztowych priorytetowych średni czas to 2 -3 dni (z zastrzeżoną możliwością wydłużenia do 7 dni).

Paczkę /przesyłkę/wysyłam standartowo w/g uzgodnień [wybranego kosztu przesyłki] na życzenie mogę nadać paczkę przy wykorzystaniu wszelkich usług pocztowych jak np. paczka z zadeklarowaną wartością , ostrożnie itp.. Koszty w tym wypadku zawsze ponosi klient i trzeba je ustalić indywidualnie.

Ceny przesyłek dość często zmieniają się  a ja nie jestem w stanie zaktualizować ich wszędzie w opisie aukcji w niektórych wystepuja stare lub ich brakuje - przepraszam z góry za to - i tutaj zamieściłem ->> AKTUALNE CENY PRZESYŁEK <<-kliknij na napis.

Koszt wysyłki zawiera cenę opakowania i dojazdu na pocztę

2.Kurierem wysyłka jest możliwa tylko wtedy jeśli sam go sobie zamówisz  i zapłacisz za jego usługę ,a mój towar też będzie z góry zapłacony.

3.Za granicę  z reguły nie wysyłam , chyba że zostanie to wcześniej ze mną uzgodnione.

4.Jeśli w opisie aukcji nie ma opcji wysyłki za pobraniem znaczy to że nie ma takiej możliwości , i proszę nie nalegać na taką opcje {za dużo było nieodebranych przez kupujących przesyłek - po za tym dla kupującego też jest to nieopłacalne bo paczka pobraniowa kosztuje nie kilka a kilkanaście zł} , możliwy jest odbiór osobisty.

5. Swój komentarz wystawiam od razu w momencie otrzymania wpłaty. Niestety w  przypadku  przesyłki za pobraniem przesłanie pieniędzy jak wiadomo w Poczcie Polskiej potrafi trwać i dwa tygodnie... !!!. Prosze o cierpliwość jak pieniądze do mnie dotrą komentarz na pewno się pojawi.

6.Numer konta do przelewu {mBank}

    Otrzymasz  go też automatycznie w mailu od Świstaka po wygranej aukcji.

    79 1140 2004 0000 3202 5044 1688

7.Sprzedawane tutaj rzeczy pochodzą z moich prywatnych zapasów /kolekcji/.

8.Jeśli chcesz o coś zapytać  preferuje kontakt  e-mailowy /na każdy odpowiadam/ , bo  telefonicznie oczywiście też zawsze można , ale nie umiem od razu z biegu odpowiedzieć.

9.Przed zakupem czegokolwiek proszę wcześniej zapytać się o dostępność , bo choć staram się aby dane na Świstaku były aktualne   rzadko ale  może się zdarzyć że czegoś wystawionego nie potrafię po przenosinach znaleźć.

10. Jeśli nie jest w opisie aukcji napisane to nie udzielam żadnych gwarancji ani rękojmi, , a szczególnie na półprzewodniki nie mam nigdy możliwości udzielenia  gwarancji , bo i nikt takowej mi nie udziela , informuję iż wszystkie sprzedawane części są na 100% na pewno nielutowane /czyli należy traktować je jako nowe/ choć wiadomo że np. układy scalone produkcji CEMI to mają już ładnych parę lat.

11. Nie sprzedaję na Allegro - każdy może szybko i bezpłatnie zarejestrować się na  Świstaku.

12. Odradzam zdecydowanie wpłaty w agencjach finansowych - przekazują pieniądze bardzo długo, często nie przekazują danych o nadawcy i tytule wpłaty. Poczta również przekazuje pieniądze parę dni. Polecam przelewy internetowe lub w oddziałach banków.

13. Jeśli długo czekasz na przesyłkę to po pierwsze zapytaj na swojej poczcie - niestety zdarza się dość często, że przesyłka na poczcie czeka na odebranie, a w skrzynce nie ma awizo.


14. Wygranie aukcji i brak kontaktu ze mna - oznacza negatywny komentarz. Jeśli się rozmyśliłeś trzeba mnie o tym powiadomić wtedy można liczyć na naciąganego pozytywa za ;) poważne traktowanie i kontakt.

15.Natychmiast po otrzymaniu wpłaty gwarantuję szybką i solidnie zapakowaną przesyłkę.

16. Przesyłki  staram się wysyłać  codziennie od poniedziałku do soboty.

17, Niestety w opisie może być podany niewłaściwie rodzaj przedmiotu nowy/używany. Świstak zmieniając się ustawił wszystkie opisy na NOWY , a ja niestety nie jestem w stanie tego poprawić - polecam zapytać się przed zakupem , sprawdzę i ewentualnie poprawię opis w konkretnej aukcji. Można też zrezygnować z takiego przedmiotu po zakupie.


                                                                                                                
kontakty do mnie (preferuję e-maile) :

[email protected]

692 181-222

 GG: 8801006

www.radiac.pl.tlStrona wygenerowana 2024-07-18 14:15:55, 120