Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-11-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
ZASADY PANUJĄCE NA NASZYCH AUKCJACH


1. Sprzedawca może odwołać wygraną aukcję i odmówić zawarcia transakcji w wypadku niedostępności towaru spowodowanej losowymi czynnikami lub w przypadku jego uszkodzenia.

2. Sprzedawca może zakończyć aukcję przed terminem bez podania przyczyn.

3. Odbioru wylicytowanego produktu należy dokonać w ciągu 10 dni od otrzymania informacji o dostarczeniu towaru do punktu, po tym terminie towar będzie wystawiony do ponownej sprzedaży a aukcje uważa się za niezrealizowaną.

4. Dołożono wszelkich starań aby zaprezentowane na aukcjach opisy były zgodne z rzeczywistością. Dołączone zdjęcia stanowią jednak jedynie materiały poglądowe i mogą różnić się od rzeczywistego produktu. Nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, spowodowanych czynnikiem ludzkim, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

5. Wysyłkę towaru realizujemy najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub też wyrażenia chęci przesyłki za pobraniem.


6. Jako 'Sprzedający' komentarz wystawiamy zawsze drudzy.


7. Towar który sprzedajemy pochodzi z polskich dystrybucji, jest fabrycznie nowy i na gwarancji. W ofercie możemy posiadać też towar powystawowy co wyraźnie zaznaczymy na aukcji.

8. Jeśli masz zamiar wystawić komentarz Negatywny lub Neutralny, prosimy abyś odłożył to w czasie i skontaktował się z nami w celu wyjaśnienia problemu.

9. Przy płatności przelewem na wskazane konto zamieść w tytule przelewu swój nick ze swistak.pl oraz numery przedmiotu.

10. Wszystkie podane ceny obowiązują tylko do płatności gotówką, przelewem oraz dla paczek pobraniowych.

PRYWATNOŚĆ


Dane osobowe uzyskane od Kupującego gromadzone są w bazie danych. Wykorzystujemy je wyłącznie w celu obsługi sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej.

Danych nie przekazujemy żadnym podmiotom zewnętrznym.
Kupujący zachowuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich modyfikacji.

KONTAKT


Brand CNT zaczyna swoją działalność na portalach aukcyjnych w 2012 roku. Nie jesteśmy wirtualną firmą, posiadamy 3 sklepy w Polsce. Liczymy na zaufanie wszystkich nowych klientów. Z naszej strony możemy zagwarantować profesjonalną obsługę i doradztwo oraz pełne zadowolenie z zakupów.

Pełne dane firmy:

CNT POLAND SP. Z O.O.
Rataja 7
05-070 Sulejówek
REGON: 142367756
NIP: 8222310231
KRS: 355659

Nasza dewiza brzmi ZAWSZE UDANE ZAKUPY !

Masz wątpliwości? Szukasz porady? Masz sugestie co do naszych aukcji lub opisu? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYSYŁKA


Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka, dzięki czemu w większości przypadków docierają one do Ciebie już następnego dnia roboczego. Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku, w związku z czym towary wysłane w piątek będą doręczane od poniedziałku. Zapewniamy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, dlatego nie współpracujemy z Pocztą Polską.

Wszystkie paczki są nieodpłatnie ubezpieczone.

Nie zarabiamy na przesyłkach, zysk mamy jedynie ze sprzedanego towaru. Niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych u nas w ciągu jednego dnia (również w ramach innych naszych aukcji) płacisz tylko za jedną usługę transportową.

U nas zakupione przez Ciebie wartościowe towary otrzymasz szybko i bezpiecznie.

UWAGA - nie realizujemy wysyłek zagranicznych!

ODBIÓRY OSOBISTE


Zakupiony produkt chcesz odebrać osobiście? Nie ma problemu!

Wylicytuj towar na aukcji i skontaktuj się z nami, a dostarczymy go bezpośrednio do jednego z naszych oddziałów. Zazwyczaj potrzebujemy od 1 do maksymalnie 3 dni(od momentu otrzymania informacji) na przetransportowanie towaru z magazynu do wskazanego przez Ciebie sklepu.

Większość oferowanego asortymentu posiadamy w naszych sklepach w Warszawie, dlatego też w przypadku wyrażenia chęci odbioru osobistego prosimy o wyraźne zaznaczenie wybranego punktu. Jak tylko towar będzie gotowy do odebrania skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

ZWROTY


Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.


Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Produkt musi być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta (wraz z wszelkimi dodatkami oraz dokumentem zakupu).


Koszty wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z naszą obsługą aukcji, w celu otrzymania instrukcji postępowania.

UWAGA - nigdy nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

SERWIS


Jeżeli przedmiot który u nas kupiłeś nie działa lub przejawia oznaki wadliwej, niestabilnej pracy, nie denerwuj się. Zgłoś usterkę na nasz serwis, a otrzymasz fachową pomoc.


Punkt przyjęć serwisów:

Al. Niepodległości / Al. Armii Ludowej 00-609 Warszawa
Warszawska Giełda Elektroniczna paw. 39 (przejście podziemne)
tel. 22 250-29-56
tel. 22 825-91-00 w. 130
e-mail: [email protected]


e3027622fc3a6bdcb084ff30c45b3082


Strona wygenerowana 2018-05-23 05:58:46, 213