Jesteś tutaj › Profil użytkownika bth › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-11-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


>

     

 !!

 

 

Sprzedażą odzieży zajmuje się już od wielu lat. 
Oferuje Państwu oryginalną, wysokogatunkowa odzież japan, korean style w bardzo atrakcyjnych cenach. 
Prawdziwe perełki azjatyckiej mody w najlepszych cenach prosto od hurtownika.

 

Mozliwość zamowien hurtowych !!

 

Promocje dla stałych klijentów !! TYLKO U MNIE !!

 

 

Chciałibym,abyś zapoznał/a się z regulaminem obowiązującym na moich aukcjach.

Powinnaś/ Powinieneś wiedzieć, że:

 1. Na moich aukcjach obowiązuje wpłata na konto ( na wskazany w wiadomości, którą otrzymasz po zakupie, numer rachunku bankowego). Konto bankowe w polskim banku.
 2. Wszystkie paczki wysyłam z zagranicy dlatego też opcja ?pobraniowa? jest możliwa tylko w przypadku zamówienia kuriera (wysyłka kurierem ok. 8 razy droższa niż pocztowa z zagranicy).
 3. Wszystkie paczki wysyłam pocztą lotniczą rejestrowaną (odpowiednik polskiego ?poleconego?, jest możliwość śledzenia przesyłek w systemie poczty chińskiej oraz polskiej po nr nadania). Jest to bardzo bezpieczna opcja wysyłki.
 4. Paczki trafiają do Centrum Ekspedycyjno-Rozdzielczego w Warszawie i rozdysponowywane są przez Pocztę Polską na całą Polskę, dostarczane na wskazany przez adres Klienta.
 5. W tytule przelewu proszę wpisać tylko swój Nick i numer aukcji. Jeżeli przelew zlecany jest   na poczcie proszę zwrócić uwagę na to, żeby ?Pani z okienka? poprawnie przepisała pole tytuł przelewu do systemu.
 6. Po opłaceniu zamówienia w przeciągu 2-3 dni roboczych skompletuje zamówienie i nadam paczkę. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie będę mogł nadać przesyłki ? skontaktuje się, zwróce pieniądze bądź wymienie produkt w zależności od woli Klienta.
 7. Czas dostawy trwa od 15-25 dni roboczych. W szczególnych przypadkach (wynikających z pracy poczty w danym okresie)   do 35 dni roboczych. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia ze strony poczty. W przypadku zaginięcia paczki gwarantuję zwrot należności lub ponowną wysyłkę. Należność zwracana jest po rozpatrzeniu reklamacji przez pocztę. Rozpatrzenie reklamacji polega na udokumentowaniu podpisu odbiorcy! (Reklamacje może być złożona po upływie 35 dni roboczych od daty nadania przesyłki). Poczta zastrzega sobie okres 60 dni na rozpatrzenie pisemne reklamacji.
 8. Jeśli przesyłka nie dotarła w okresie zawartym w regulaminie proszę skontaktuj się ze mną bo jest to najprawdopodobniej wina Poczty. Nie wystawiaj pochopnie Negatywnego komentarza tylko skontaktuj się ze mną a my wyjaśnimy tą sprawę jak najszybciej z korzyścią Dla Ciebie.
 9. Koszty dostawy:
  1 przedmiot = 20 PLN
  2 przedmioty = 35 PLN
  3 przedmioty = 50 PLN
  4 przedmioty = 65 PLN
  każdy następny + 15zł ? koszty dostawy powinna Pani / Pan doliczyć do sumy cen zakupionych produktów i opłacić jednym przelewem.
 10. Dokonując zakupu proszę rozważyć podane w treści aukcji wymiary w centymetrach. Zwroty produktów nie są obsługiwane w Polsce.
 11. W przypadku reklamacji, Kupujący jest zobowiązany odesłać towar na swój koszt, w stanie nienaruszonym z metkami, w oryginalnym opakowaniu wraz z koperta (worek) w którym dostarczono towar, na adres wskazany przez Sprzedającego, po wcześniejszym kontakcie. Jeśli reklamacja zostanie uznana, koszt ten zostanie zwrócony. Procedura reklamacyjna jest rozpoczynana w następujących zdarzeniach:

  *gdy wysłany produkt został uszkodzony w czasie transportu;
  *gdy pomyłkowo zostanie wysłany inny produkt.

 

 1. Ze względu na różne charakterystyki wyświetlania obrazu przez monitory komputerowe oraz procesy związane z cyfrową obróbką fotografii pokazane zdjęcia mogą nieco różnić się od rzeczywistych. Fakt różnic między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym kolorem wyrobu nie może stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.

  * Ze względu na różne partie produkcji, może być odchylenie wymiarów towaru ~ 2 cm

 2. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w okresie zawartym w regulaminie proszę skontaktuj się ze mną, prawdopodobnie wina poczty. Nie wystawiaj pochopnie Negatywnego komentarza tylko skontaktuj się ze mną a wyjaśnimy tą sprawę jak najszybciej z korzyścią Dla Ciebie.

  Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni ? z wyjątkiem sytuacji, o których mowa w art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. W przypadku zwrotu towaru, Kupujący jest zobowiązany odesłać towar na swój koszt, w stanie nienaruszonym z metkami, w oryginalnym opakowaniu, na adres wskazany przez Sprzedającego, po wcześniejszym kontakcie. Zwrot musi zostać dokonany wraz z oryginalną kopertą do 10 dni od daty na stemplu pocztowym znajdującym się na kopercie. Zwracane przedmioty nie mogą nosić śladów użytkowania. Przed wysłaniem do mnie zwrotu należy najpierw wypełnić odpowiedni formularz (po kontakcie mailowym wyślemy plik z formularzem).
  Wydrukowanie formularza zwrotu i dołączenie go do paczki jest warunkiem koniecznym dla uznania zwrotu.

  * Nie ma możliwości zwrotu należności przekazem pocztowym.
  * Towar do zwrotu przyjmuje wyłącznie w nienaruszonym stanie, oraz w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi papierami/foliami ochronnymi oraz metkami, bez śladów używania.
  * Zwroty towaru używanego, bez oryginalnego opakowania towaru bez koperty(worka) - będą rozpatrywane negatywnie i odsyłane do klienta na Jego koszt.
  * Zwracana kwota równa jest cenie zakupu towaru/towarów - wartość przesyłki nie jest zwracana.
  * Zwroty przysyłane do mnie'za pobraniem' nie będą odbierane.
  Przelew realizujemy do 7 dni od otrzymania paczki ze zwrotem, 
  ( Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. )

 

 1. Siła wyższa

  Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie swoich zobowiązań wynikających z Umowy, jeżeli niewykonanie lub nienależyte wykonanie jest wynikiem nadzwyczajnej zmiany okoliczności, której nie można było przewidzieć przy zawarciu Umowy. W takiej sytuacji Sprzedawca ma prawo od Umowy odstąpić. Przez nadzwyczajną zmianę okoliczności należy rozumieć w szczególności klęski żywiołowe, istotnie utrudniające transport zjawiska atmosferyczne, katastrofy, strajki, zamieszki, ograniczenia o charakterze administracyjnym w handlu lub przewozie, kradzież towaru, zniszczenie towaru, pomyłki w dostawach itp.

  Pozdrawia FRESH LOOK  :)

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-21 04:14:56, 213