Konto firmowe
(Rejestracja: 2006-01-29, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 683 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 677
Towar: 5,0 Od sprzedających: 6
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Dzień dobry,
 

 • Sklep wysyłkowy/mailorder: bogacz.pl zaprasza - nie tylko dla bogaczy, wyznacznikiem jest natomiast szeroko rozumiana muzyka alternatywna - niezależna - niezależnie od gatunku i nośnika. Wyznacznikiem alternatywności mailorderu bogacz.pl jest zaś to, że prowadzę go głównie na Świstaku :)
   
 • Stan płyt:
  Nowa - płyta nowa przeważnie jest zafoliowana przez producenta, ale nie jest to reguła, w każdym razie nowa to nowa, nie używana.
  Idealny - płyta nie jest już w folii, ale mogła być wyjęta z pudełka najwyżej parę razy; nie nosi śladów użytkowania; często są to płyty nowe i nieużywane, tylko niezafoliowane.
  BDB - bardzo dobry, to płyta która nosi drobne ślady używania na cd czy okładkach, ale drobne, czyli nie ustępuje specjalnie ideałowi. Jeśli są jakieś wyraźniejsze ślady, ryski itp. - piszę o tym, przeważnie dopisując minusa przed bdb.
  Dobry - płyta była intensywnie używana, na krążku są ryski, okładki mogą być pofalowane, pomięte, czy po prostu widać, że wielokrotnie wyjmowane; cd na pewno gra bez żadnych błędów i przeskakiwania, czyli wszystkie odstępstwa od stanu idealnego mają tylko charakter wizualny, nie wpływają na granie; w przypadku płyty w stanie dobrym umieszczam dodatkową informację, jakiego typu są ślady używania. Generalnie płyt porysowanych nie sprzedaję, gdyż posiadam urządzenie do regeneracji cd i dvd.
  Standardowe plastikowe pudełka na cd nie są ocenianie, choć staram się uwzględniać w opisach ich wady, jeśli takie występują.
   
 • Towar jest wysyłany w ciągu jednego dnia roboczego od zaksięgowania pełnej wpłaty (bądź potwierdzenia wysyłki za pobraniem), zwykle jeszcze tego samego dnia.
   
 • Koszt wysyłki jest stały, niezależnie od ilości kupionych płyt, czyli kupując np. 5 cd wysyłka wyniesie Cię tyle samo, co przy jednej. Zależą natomiast od nośnika (szczegóły w stopce widocznej w każdej aukcji). Przy zakupie kilku różnych nośników koszt brany jest z najcięższego z nich.
   
 • Przyjmuję również płatności kartami płatniczymi poprzez serwis dotpay.eu.
   
 • W Lublinie możliwy jest odbiór osobisty - Bronowice & okolice, bo na tzw. mieście nie bywam.
   
 • Płyty są pakowane bezpiecznie - prawie zawsze docierają w nieuszkodzonych pudełkach. Niezależnie od materiału, który wpadnie mi w łapy, opakowanie jest zawsze zdecydowane skuteczniejsze od kopert bąbelkowych. Niemniej nie odpowiadam za uszkodzenia przesyłek spowodowane przez Pocztę Polską (art. 544, 548 KC). Na życzenie, za dodatkową opłatą, możliwe jest wysłanie z opcją 'ostrożnie' (na tzw. warunkach szczególnych).
   
 • Na życzenie wystawię fakturę VAT. Zawsze załączam paragon fiskalny. Pamiętaj: NIE wyrzucaj paragonu otrzymanego razem z towarem - stanowi on podstawę do ewentualnego zwrotu czy reklamacji.
   
 • Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), możesz zwrócić nowe zafoliowane płyty bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od dnia ich otrzymania. Za odesłane płyty zwracana jest pełna kwota ich wartości bez kosztów wysyłki.
  W przypadku reklamacji towaru proszę przed jego wysłaniem koniecznie o kontakt mailowy bądź telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.
   
 • Widzę, że dla wielu osób pomocne są fragmenty nagrań, jednak nie dysponuję czasem ani wystarczającym miejscem na serwerze, aby uzupełniać nimi opisy wszystkich sprzedawanych płyt. Dlatego jeśli chodzi Ci po głowie, że to może być TO, ale nie masz pewności - napisz, postaram się zrobić próbki do ok. 1MB (ogółem) i przesłać mailem, ewentualnie podam do dostępnych w Sieci fragmentów.
   
 • Numer rachunku (mBank): 67 1140 2004 0000 3702 3776 9385
   
 • Otrzymane nadpłaty będą zwracane przelewem na rachunek z którego przyszyły pieniądze, pomniejszone o koszt przelewu, wynoszący 1 zł (czyli nadpłaty równe 1 zł bądź mniej zwracane nie będą).

  Dane firmy:
  bogacz.pl
  20-323 Lublin
  Puchacza 3/17
  NIP: 813-126-84-57
  Regon: 431161821
  tel. 081 744-45-56
  Wpis do ewidencji dział. gospodarczej prowadzonej przez Wydział Spraw Administracyjnych U.M. Lublin pod numerem ew. 81203

  International customers:
  Payment available by credit card online payments - dotpay.eu - without registration and fees. AllPay.pl authorizes the following payment card systems: Visa, MasterCard/EuroCard (except Maestro system), JCB, Polcard (except Polcard Bis), and Diners Club. The payment card of the person making a payment through AllPay.eu is charged in PLN (Polish zloty) and exchanged into the card currency (euros (EUR), American dollars (USD), pounds (GBP) and Japan Yenn (JPY)) according to the current rate of the card issuer. My allpay ID is 9681.
  PayPal is also available but you will have to cover the fee they charge me (3,9% + 1,35 zł).
  Finally, you may send cash in registered letter.

  Shipping costs by surface registered mail (Europe, Russia & Israel only):
  1-2 CDs: 15,90 PLN; 3-4 CDs: 20.90 PLN; 5-8 CDs: 34,10 PLN.

  Shipping costs by priority (air mail) registered mail:

 

 Europe, Israel, Russia:N. America, Africa:S. America, Asia:Australia:
1-2 CDs19,60 PLN24,10 PLN27,30 PLN36,30 PLN
3-4 CDs26,40 PLN31,50 PLN37,50 PLN51 PLN
5-8 CDs47,30 PLN55,50 PLN64,40 PLN94 PLN


                    Feel free to ask me any questions according shipping, item's condition & details etc.

My status

 

 

           


Strona wygenerowana 2020-10-26 04:27:26, 213