Jesteś tutaj › Profil użytkownika blancyk › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-05-29, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy Państwa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
 

Firma Blancyk jest przedsiębiorstwem wielobranżowym. Działamy w sektorze transportu oraz prowadzimy sprzedaż eko-paliw czyli brykietu i peletu.

 

Chcąc sprostać oczekiwaniom rynku oraz naszych klientów otworzyliśmy własny sklep motoryzacyjny mieszczący się w Łodzi przy ul.Piotrkowskiej 286

 

Prowadzimy sprzedaż olejów silnikowych, części, akcesoriów i kosmetyków motoryzacyjnych.

 

Staramy się by ceny naszych towarów były przystępne a klient zawsze zadowolony.


Sprzedawane przez nas towary są:

w 100% oryginalne - pochodzą z polskiej sieci dystrybucji, od producentów lub ich dystrybutorów

w 100% legalne - na każdy produkt posiadamy dowód zakupu

 

Chcąc wyjść do klientów, postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż w serwisie Świstak

ZAPRASZAMY

 

 

Regulamin obowiązujący na aukcjach

1. Dostawy produktów realizowane są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od poniedziałku do piątku.

2. Towary zamówione wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich, oraz poczty polskiej według jej cennika. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 3 dni roboczych (zwykle jest to na następny dzień roboczy lub nawet tego samego dnia). Towar można również odebrać osobiście po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym pod nr tel. 5311-1-5311.

Ceny przesyłek dla poczty polskiej podane są dla jednej sztuki (do 5kg), jeżeli interesuje Państwa większe zamówienie, proszę o kontakt w celu wyliczenia kosztów przesyłki.

3. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem.

4. Każdą przesyłkę staramy się dobrze zabezpieczyć przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem zawartości.
Zastrzegamy sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia, jeśli cena jest wynikiem pomyłki lub błędu. Informacje o towarach zamieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień złożonych na nieprawidłowo wypełnionym formularzu lub takich, których nie uda się potwierdzić oraz zamówień składanych przez Klientów, którzy nie przestrzegają zasad niniejszego regulaminu. Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane w witrynie informacje były aktualne, nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń cywilno-prawnych.

5. Wysłanie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy i regulaminu. W wypadku podania przez Klienta nieprawidłowego kodu pocztowego, nieprawidłowego adresu lub innego niż obowiązujący w miejscu zamawiającego dostawę zastrzegamy sobie prawo ponownego przeliczenia opłaty za transport zgodnie z prawidłowym kodem pocztowym i doliczenie kosztów do kwoty zamówienia. W przypadku zamówień nie zrealizowanych z winy Klienta, a w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego zastrzegamy sobie prawo obciążenia Klienta kosztami transportu zamówienia.

6. Prosimy sprawdzić w obecności kuriera lub dostawcy , czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier lub dostawca . Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera lub dostawcy , uprawnia do zgłaszania reklamacji w postaci braku lub uszkodzenia mechanicznego sprzętu.

7. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U. nr 22, poz. 271) macie Państwo prawo do dokonania zwrotu kupionego u nas towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 10 dni od daty wysłania przesyłki. W tym czasie podlega on zwrotowi pod warunkiem, że znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu i nie nosi śladów używania. Zwracane towary wysyłacie Państwo do nas na własny koszt. Zwrot za otrzymany towar nastąpi w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki . Koszt przesyłek nie podlega zwrotowi.

8. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych

9. Każdy zakup należy potwierdzić e-mailem z danymi z allegro, nickiem, numerem aukcji oraz wybranym sposobem dostawy na adres [email protected]

10. Dokonując płatności proszę podawać w tytule swoje dane ,  nick  oraz numer aukcji

11. Jeżeli paczka ma być nadana na inny adres lub ma być wystawiona faktura proszę o e-mail niezwłocznie po dokonaniu zakupu.

12. Na pieniądze czekamy 5 dni roboczych, po upływie tego terminu i braku jakiegokolwiek kontaktu, wystawiamy negatywną opinię.

13. Kupując na naszych aukcjach udzielasz nam pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy , w celu nadania przesyłki w swoim imieniu, powyższe pełnomocnictwo w żaden sposób nie obciąża kupującego.
14.Nie odpowiadamy za nieterminowość kurierów i poczty polskiej.

 

 

Życzymy udanych zakupów


Strona wygenerowana 2018-05-20 12:44:13, 213