Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-11-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 17 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 17
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

 

Witamy Państwa serdecznie!

 

Działamy na rynku od wielu lat. Zaufało nam już tysiące zadowolonych klientów. Do każdego

klienta podchodzimy indywidualnie. Nasza oferta to zabawki,

kolorowanki, puzzle, naklejki, ozdoby do włosów, pozytywki i wiele innych.

DANE FIRMY

Bajkowe - Zabawki Małgorzata Ćwik wpis do ewidencji działalności gospodarczej został zarejestrowany w Urzędzie Miasta Tarnowa REGON: 123222840, NIP: 8731256126, adres siedziby firmy: ul. Platanowa 9 33-100 Tarnów.

DEFINICJE

Dni Robocze - oznacza dni tygodnia od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Kupujący - oznacza podmiot z którym zgodnie z regulaminem może być zawarta umowa sprzedaży.

Odbiór osobisty (punkt odbioru zakupionego towaru) - oznacza miejsce do obsługi klientów pod adresem ul. Platanowa 9, 33-100 Tarnów.

Regulamin - oznacza niniejszy regulamin.

Sprzedający - oznacza Małgorzata Ćwik prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą firmy Bajkowe - Zabawki

Towar - oznacza produkt przedstawiony na sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego świstak, mogący być przedmiotem sprzedaży.


SPRZEDAŻ I REALIZACJA ZAMÓWIENIA


Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem internetu pomiędzy podmiotem składającym zamówienie, zwany dalej Kupującym a firmą Bajkowe - Zabawki Małgorzata Ćwik zwany dalej sprzedającym na portalu aukcyjnym świstak.
  Wszystkie aukcje wystawione są w opcji 'Kup Teraz'.

Zakupiony towar wysyłamy od poniedziałku do piątku w ciągu 24h po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Czas realizacji zamówienia 1-3 dni robocze.

Zakupy wysyłamy przez Pocztę Polską listem poleconym ekonomicznym, priorytetowym, paczka ekonomiczną, priorytetową a także za pobraniem.

Koszty wysyłki znajdują się na każdej aukcji - naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi i rozmiarów przesyłki.

Możliwość odbioru osobistego w punkcie sprzedaży firmy Tarnów ul. Platanowa 9 , po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Do każdego zamówienia dołączony jest dowód sprzedaży (paragon fiskalny) . Na życzenie kupującego wystawiamy fakturę  ( nie wystawiamy faktury VAT).

Ceny podane na aukcjach są wyrażane w polskich zł i są cenami brutto.

Kupujący ma możliwość zapłaty za zakupiony towar: przelewem bankowym, przelewem w systemie PayU, przekazem pocztowym, płatność przy odbiorze.

Numer  rachunku do przelewu: ALIOR BANK 95 2490 0005 0000 4000 2619 1823

 

ZWROTY I REKLAMACJE


Adres do reklamacji: ul.Platanowa 9,  33-100 Tarnów, woj. małopolska

Opis procedury reklamacyjnej:

 
1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: [email protected] lub  w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
          - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
          - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
          - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
          - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Prawo odstąpienia od umowy:


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub ? w przypadku usług ? zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.
Aby odstąpić od umowy zawartej na Świstak, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: [email protected]  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej ale ten wzór nie jest obowiązkowy. Przesyłkę należy nadać na adres Ćwik Małgorzata ul. Platanowa 9, 33-100 Tarnów
Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):
Bajkowe - Zabawki Ćwik Małgorzata ul. Platanowa 9, 33-100 Tarnów
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w świstak  [numery] .
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Login Świstak: [login kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Świstak nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:
- o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
- w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
- w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
- w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
- w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
- w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
- o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
- zawartej w drodze aukcji publicznej;
- o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
- o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Oświadczamy, że zobowiązujemy się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce ?Rozstrzyganie sporów konsumenckich?.

Możliwe sposoby kontaktu z firmą Bajkowe - Zabawki telefon 698345568 (koszt połączenia zgodny z kosztem standardowego połączenia wg taryfy operatora,  adres poczty elektronicznej: [email protected]  adres do korespondencji:  ul.Platanowa 9, 33-100 Tarnów lub osobiście w biurze firmy.

Koszty zakupu, wraz z kosztami transportu i innymi oraz sposobem ich obliczania: podawane są na każdej aukcji. Koszty przesyłki kilku przedmiotów obliczane są zgodnie z informacjami podanymi w zakładce Dostawa i płatność. W przypadku dostawy za pomocą Poczty Polskiej koszt dostawy uzależniony jest od wagi oraz wymiarów przedmiotów.

Sposób i termin zapłaty za zakupy: Kupujący może dokonać płatności korzystając z systemu płatności PAYU lub dokonując przelewu bezpośrednio na konto bankowe  lub  dokonując płatność przy odbiorze lub płacąc osobiście podczas odbioru osobistego.

Dane osobowe przekazywane nam przez klientów aukcji są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim.

Każda rzecz przed wysyłką jest sprawdzona jeśli jednak zdarzyłaby się pomyłka w wysyłce, bądź też gdyby produkt posiadał wadę fabryczną proszę o kontakt - produkt wymienimy lub zwrócimy pieniądze wraz z kosztem wysyłki.

 

Do każdej aukcji podchodzimy indywidualnie, bardzo zależy nam na dobrej współpracy z klientem. Prosimy nie wystawiać pochopnie komentarzy w każdej sytuacji można znaleźć dobre rozwiązanie dla obu stron.

 

 

 


 

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 03:56:23, 213