Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-04-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji                                                           
 
                                 

                                                                                                                                                      Witam wszystkich na mojej stronie.

 
             Firma Irex Serwis P.P.H.U. powstała w 2002 roku. Początkowa jako Mechanika Pojazdowa, blacharstwo i wszelkie inne usługi warsztatowo-samochodowe. ( to informacja dla mieszkańców Poznania, których zapraszam do skorzystania z usług warsztatu- w razie problemów z autkiem) Później w 2004r branża poszerzyła się o handel artykułami higieny i środkami czystości. 2006 rok - to kolejna metamorfoza firmy. Do ciągle powiększającej się oferty doszły środki i produkty do dezynfekcji (rąk, skóry, powierzchni)ECOLAB i MEDILAB, opakowania i testy do sterylizacji, pojemniki na odpady medyczne,materiały opatrunkowe,drobny sprzęt medyczny (igły,strzykawki itp.),materiały do cytologii i USG, rękawice wszelkiego rodzaju i rozmiaru. Jednorazowa, ochronna odzież medyczna. Systematycznie powiększamy swoją ofertę. Od kilku miesięcy prowadzimy też sprzedaż poprzez allegro poszerzając w ten sposób rosnące grono zadowolonych klientów (otrzymane komentarze) Pragnę tą drogą zaprosić zainteresowanych klientów do stałej współpracy.

 

                                                 "IREX SERWIS" P.P.H.U. Sylwia Słowińska
                                                                          Ul. Morzyczańska8/1
                                                                                61-252Poznań
                                              NIP : 782-107-92-42 , REGON : 634361170

                                      Nr wpisu Wydz. Działalności Gosp.  22632/2002/S
          Nr konta :44-1160-2202-0000-0000-3000-0657 (Bank Millennium S.A.)
                                                                                      Tel. 601-204-735
 
 

DLACZEGO WARTO U NAS KUPIĆ ?
- sprawnie ,szybko realizujemy obsługę klienta i wysyłkę towaru ,
- otrzymujesz e-mailem informację o zrealizowanej wysyłce ,
- do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fv (wg. życzenia klienta)gdzie oprócz towaru uwzględniamy również koszty przesyłki ,
- w razie jakichkolwiek problemów lub pytań łatwo można się z nami skontaktować, chętnie służymy pomocą i radą ,
- kupujesz towar od sprawdzonej firmy dzięki czemu masz pewność, że w razie jakichkolwiek kłopotów możesz reklamować towar. Dajemy również możliwość wymiany towaru.

- Jestem dyplomowanym INSTRUKTOREM HIGIENY (sanepid) Swoim klientom służę fachową pomocą,materiałami i wszelkim doradztwem w dziedzinie zdrowia i higieny.

 

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI , KTÓRE UŁATWIĄ NAM WZAJEMNĄ TRANSAKCJĘ :

 

1. Poinformuj mnie jaki sposób zapłaty wybierasz :  (wpłata na konto ,lub płatność przy odbiorze)Kupującym z zerowym kontem i z negatywnymi komentarzami (dot. nie odebrania przesyłki)-nie wysyłam za pobraniem!!!

2. Wybierz formę wysyłki (koszty przesyłki podane są wopisie aukcji . Kupując kilka różnych przedmiotów za przesyłkę płacisz tylkoraz!!! Wysyłka jedną paczką w większości przypadków jest tańsza. "Sztywny" cennik allegro niestety podaje wartości przybliżone.Nie uwzględnia przedmiotów o róznej wadze i wielkości. Jeżeli nie chcesz zapłacić za dużo lub dopłacać-zapytaj mnie o łączny koszt  , który ustalany jest indywidualnie - na podstawie masy całkowitej i gabarytów paczki.

Tutaj opisany szczegółowo cennik i koszt wysyłki

Jeżeli uważasz że koszt wysyłki jest wyższy niż podaje cennik Poczty Polskiej to wiedz, że jako firma muszę odprowadzić za pocztę 23%podatek Vat i niestety muszę go doliczyć! Sumę zaokrąglam zawsze do pełnej złotówki doliczając te "grosze " do kosztu pakowania -strecze taśmy klejące, kartony, koperty bąbelkowe które w rzeczywistości i tak kosztują  znacznie więcej. NIE ZARABIAM NA PRZESYŁKACH !

Polecam wysyłkę kurierem! Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie - paczkę masz już na drugi dzień! Bardziej korzystne również w przypadku dużych (pocztowy gabaryt B) i ciężkich przesyłkach. UWAGA PROMOCJA!!!! Do 30 kg koszt wysyłki stały i wynosi tylko 18zł (26zł-pobranie)

3. Przy wpłatach proszę regulować całą podaną należność, każde samowolne udzielanie sobie rabatów,  nawet kilkugroszowe  niedopłaty będą powodem wstrzymania wysyłki aż do czasu uregulowania całości !
4. Jeżeli adres wysyłki różni się od tego podanego w allegro, natychmiast mnie o tym poinformuj !!!
5. Do każdego zakupu załączam paragon lub fakturę. Pamiętaj ,że jeżeli chcesz otrzymać fakturę musisz uzupełnić dane o nazwę firmy i nr NIP.
6. Na kontakt i wpłatę za wygraną aukcję czekamy 7 dni
Po tym terminie jeśli nie będzie jakiegokolwiek odzewu od klienta, wpłata na konto nie nastąpi, zwracamy się do allegro o zwrot prowizji i taką transakcję kończymy negatywnym komentarzem!
7. Prosimy o przemyślane zakupy. Opisy aukcji są bardzo szczegółowe.Gdy nie jesteś czegoś pewien - lepiej zapytaj przed zakupem. Nie odwołujemy ofert !
8. Paczki wysyłamy od Pn-Pt  po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych.
9. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w doręczaniu przesyłek wynikłe z winy Poczty Polskiej, jak również nie ponosimy odpowiedzialności za zagubiony towar.
10. W przypadku zaginięcia paczki możemy złożyć reklamację-nie wcześniej jednak niż po upływie 2 tygodni.
11. Po otrzymaniu przesyłki od nas proszę o wystawienie komentarza,jest to dla nas znak, że przesyłka dotarła i transakcja została zakończona pomyślnie. Jako sprzedający komentarz wystawiam jako druga.
12. W razie jakichkolwiek reklamacji kupujący wysyła reklamowany towar w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem lub fakturą - na własny koszt.
13. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.
14. Jeżeli jesteś niezadowolony, a wina leży po naszej stronie, skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie.
15. We wszelkiej korespondencji proszę o dopisanie nick z allegro.(także przy wpłatach) Ułatwi to nam identyfikację.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości , proszę o kontakt 601-204-735, lub [email protected]  Chętnie odpowiem ( w miarę możliwości) na wszystkie pytania .

                                                                                  

                                                                                                                       UWAGA !!!

                                        Opis WSZYSTKICH aukcji, zdjęcia do nich dołączone- są mojego autorstwa!!!Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170,kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich!!!

 

         
 

                                                        


Strona wygenerowana 2018-05-24 06:39:21, 213