Jesteś tutaj › Profil użytkownika artera › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-06-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   Witam serdecznie!

Cieszy mnie mnie niezmiernie że zainteresowali się Państwo moimi aukcjami!

Parę słów o mnie z pewnością utwierdzi Państwa w przekonaniu że trafiliście do właściwej osoby.

Na codzień zajmuje się projektowaniem i grafiką dla serwisów www. Posiadam wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania i marketingu a temat mojej pracy to 'Jakość narzędziem do sukcesu na rynku usług'. Do niedawna pracownik Państwowej Inspekcji Pracy. Pracowałem przy realizacji wielu znaczących projektów. Takich jak: 'Bezpieczeństwo dzieci na wsi', gdzie brałem udział w przygotowaniu wizualnej części okładki, a także najbardziej kojażonej kampani promującej bezpieczeństwo na budowach 'Szanuj życie' której spoty były emitowane w telewizji. Poza tym praca przy realizacji wielu innych mniejszych projektów, jak i dbałem o ogólny wizerunek materiałów 'wychodzących'. 

Jestem osobą wyczuloną na stylizacyjne niuanse i obowiązujące kryteria 'mody' budującej wizerunek firmy. A wizerunek firmy jest tak dobry jak najsłabsza jego część. Tym samym wszystkie projekty proponowane na moich aukcjach stoją na najwyższym poziomie.

Często ludzie zadają mi pytanie: czemu zaprojektowanie profesjonalnie wyglądającej strony, wizytówki, banerów musi tyle kosztować. Odpowiadam im 'nie musi'.Koszty przygotowania od podstaw są odpowiednio wyższe, jednak w bardzo wielu przypadkach za cenę tworzonego od podstaw projektu otrzymujecie Państwo szabalon który jest proponowany również innym klientom. A tylko na papierze wygląda jak by pracował nad tym grafik itd. 

Często ceny w firmach są zawyżane kilkukrotnie przez tego typu operacje. Na moich aukcjach, przedstawiam Państwu szablony jak i propozycje indywidualnych projektów, jednak moim prioryterem jest aby Pańtwo zapłacili jak najmniej za produkt najwyższej jakości. Za ułamek ceny z moją pomocą zbudują Państwo nowoczesny i elegancki wizerunek swojej firmy.

 

REGULAMIN

1. UDZIAŁ W AUKCJI

     1.1 Wzięcie udziału w licytacji oznacza zgodę na akceptację regulaminu.

     1.2 Kupno drogą internetową jest uznawane za umowę cywilno prawną, więc w razie niewywiązania kontrachenta z umowy istnieje możliwość dochodzenia rekompensaty. Proszę o rozważne używanie opcji 'Kup teraz' gdyż odstąpienie Państwa od umowy kosztuje mnie czas i realne pieniążki.

     1.3 Licytują Państwo przedmiot/usługę zawartą w opisie.

     1.4 W przypadku dodatkowych zmian projektu, niezawartych w opisie aukcji, przed zalicytowaniem proszę o kontakt.      

     1.5 W przypadku gdy klient oczekuje zmian w projekcie innych niż opisane w aukcji  cena może uledz zmianie.

   1.6 Czas podawany na realizacje jest czasem czysto orientacyjnym i często zależy od szybkości przekazania przez zleceniodawcę informacji, materiałów i wytycznych potrzebnych do realizacji. 

     1.8 Prace twórcze przesyłane są do klienta drogą elektroniczną, na adres email, z którego nastąpił kontakt lub wskazany przez klienta.

 

2. REALIZACJA

     2.1 Po zakupie/wygraniu aukcji, proszę o kontakt w przeciągu 7 dni przekazując niezbędne do wykonania informacje lub materiały.

     2.2 Po przygotowaniu wysyłam do klienta projekty które następnie podlegają jego akceptacji.

     2.3 Właściewe prace zostają wysłane po zaksięgowaniu na koncie należnej kwoty.

    2.4 W przypadku realizacji zamówienia indywidualnego klient dostaje szczegółową wycenę przed przystąpieniem do realizacji. Praca zostaje rozpoczęta po zaksięgowaniu na koncie przedpłaty ustalanej indywidualnie z każdym klientem.

 

3. INFORMACJE DODATKOWE

    3.1 Nie archwizuje plików więc po przekazaniu ich klientowi nie ma możliwości wysłania ich ponownie. Zalecam wykonywać 2-3 kopie bezpieczeństwa na nośnikach typu CD, DVD, pen drive.

    3.2 Obsługa i instalacja witryn - jeżeli nie została ujęta w aukcji nie jest moim obowiązkiem.

    3.3 Zastrzegam możliwość umieszczania w pracach niedużego Logo, lub podpisu z linkiem do strony www.art-era.net na której promuje swoje usługi projektowania/grafiki/www.

    3.4 Realizowane projekty mogą zostać użyte w moim portfolio.


Strona wygenerowana 2018-05-27 16:24:05, 213