Jesteś tutaj › Profil użytkownika artbuty › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-09-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


 
 
 
 

1.       Firma

Dokładamy wszelkich starań , aby transakcje z nami przebiegały szybko i bezproblemowo.

Gwarantujemy bezpieczne zakupy - działamy legalnie - towar zakupiony u nas zawsze otrzymujesz wraz z paragonem, na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Ceny wszystkich produktów  znajdujących się w naszej ofercie  zawierają podatek VAT (są cenami brutto) ? dotyczy to zarówno towaru jak i kosztu przesyłki.

Adres korespondencyjny:  

ART BUTY, ul. Krakowska 38a, 43-340 Kozy

Kontakt telefoniczny:  694 474 051

Adres  elektroniczny: artbuty@op.pl


 Firma jest czynna  w dni robocze od poniedziałku do piątku w  godzinach od 10.00 do 17.00.  W tych  godzinach czynny jest nasz telefon. W dni robocze na e-maile otrzymane do  godziny 15.00 staramy się odpowiadać tego samego dnia. Na maile otrzymane po  godzinie 15.00 odpowiadamy następnego dnia roboczego. Na maile otrzymane w sobotę i niedzielę odpowiadamy w poniedziałek. Na maile otrzymane w dni świąteczne odpowiadamy w pierwszy następujący po nich dzień roboczy. Klient dokonujący zakupu w naszej firmie na bieżąco jest informowany mailem o  etapach realizacji zamówienia. Nie wysyłamy żadnych zbędnych informacji , spamu  czy materiałów o treści reklamowej.

Jeśli masz wątpliwości,  jakiekolwiek pytania  kontaktuj się z nami -

Jeżeli nie możesz skontaktować się  mailowo - zadzwoń -                               tel. 694 474 051

Kontaktując się z nami, podaj numer lub tytuł aukcji , o którą chcesz zapytać.

Nie odpowiadamy na SMS-y i wiadomości pozostawione na poczcie głosowej.

                                                                                                                                                                           2.       Produkt


Przed zalicytowaniem proszę sprawdzić rozmiar - zajmie to tylko chwilę, a unikniemy niepotrzebnych wymian.

Obuwie sprzedawane na naszych aukcjach jest  nowe, w pierwszym gatunku.

Zdjęcia  obuwia są wykonywane przez nas i przedstawiają licytowany przedmiot.

Odcień butów może się nieznacznie różnić w zależności od ustawień komputera.

Reklamacje z tego tytułu nie będą rozpatrywane.

3.       Formy płatności

a)         przedpłata na konto: 19 1050 1100 1000 0090 6162 8203 ING BANK ŚLĄSKI w tytule przelewu proszę podać koniecznie nick oraz nr aukcji.  Numer konta i dane do wpłaty otrzymają Państwo w mailu przesyłanym automatycznie po wygraniu aukcji.

         Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

b)       wysyłka za pobraniem   (płatne przy odbiorze paczki)

4.       Wysyłka

Wysyłkę paczek prowadzimy za pośrednictwem Poczty Polskiej   od poniedziałku do piątku - każdego dnia roboczego do godz 17.00.

Jeżeli nie otrzymają Państwo przesyłki, prosimy o informację w celu rozpoczęcia przez nas procedury reklamacyjnej.   

 

5.       Koszt przesyłki

 Koszty wysyłki towaru na naszych aukcjach są stałe i wynoszą 11zł po wpłacie na konto (priorytet 13 zł)lub 14zł wysyłka za pobraniem (17 priorytet).

 

 

6.       Zmiana adresu

Jeżeli aktualny adres wysyłki jest inny niż podany w ustawieniach , prosimy o aktualizację swojego adresu w serwisie przed dokonaniem zakupów na naszych aukcjach, lub przesłać maila z aktualnym adresem wysyłki.

 

7.       Termin płatności

Na wpłatę pieniędzy oczekujemy do 7 dni od zakończenia aukcji. Następnie do Klienta wysyłane są  mailowe  powiadomienia przypominające o zakupie.  Po 14 dniach wysyłamy do serwisu  Formularz Zwrotu Prowizji.  Jeśli chcesz wstrzymać się z wpłatą, bo planujesz dalsze zakupy i chcesz mieć wysyłkę jedną paczką -poinformuj nas mailem.

8.       Komentarze

Jako Sprzedający wystawiamy komentarz jako drudzy. Mamy wtedy pewność, że przesyłka do Państwa dotarła. Prosimy nie wystawiać pochopnie komentarza negatywnego lub neutralnego. Uważamy , że każdą transakcję można pozytywnie zakończyć. Osoby, które wystawią nam komentarz negatywny (bądź neutralny) , a nie zgłaszały wcześniej reklamacji, wad towaru lub zaginięcia przesyłki, otrzymają od nas komentarz negatywny. Zależy nam  na zadowoleniu klienta z transakcji.

9.       Dowód zakupu

Do przesyłki dołączany jest paragon  potwierdzający dokonanie zakupu. Na życzenie Klienta wystawiana jest Faktura VAT. Dowód zakupu jest podstawą do ewentualnej reklamacji lub zwrotu, dlatego proszę zwrócić na to uwagę przy otwieraniu paczki. Wszelkie niezgodności lub braki proszę zgłaszać w terminie 3 dni od daty otrzymania przesyłki.

10.  Gwarancja

Wszystkie przedmioty zakupione na naszych aukcjach objęte są półroczną gwarancją.

11.  Warunki reklamacji

Towar podlega reklamacji w razie stwierdzenia jego niezgodności z umową. Podstawą przyjęcia reklamacji jest odesłanie towaru na adres: ART BUTY ul. Krakowska 38a, 43-340 Kozy wraz z dokumentem potwierdzającym dokonanie zakupu (paragon lub faktura),adresem zwrotnym z podaniem kontaktowego numeru telefonu, imieniem i nazwiskiem, nickiem, oraz opisem wady towaru . Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14dni od ich wpłynięcia. Reklamacji nie podlega: obuwie uszkodzone mechanicznie (w tym obicie ,otarcie, niewłaściwe dopasowanie obuwia), obuwie z uszkodzeniami  wynikłymi z niewłaściwego użytkowania i konserwacji, uszkodzenia ozdób,naturalne zużycie się obuwia, ścieranie się fleków i podeszwy, odbarwienie się wnętrza obuwia. W przypadku reklamacji w pierwszej kolejności obuwie jest naprawiane lub wymieniane na nowe  - o sposobie załatwienia reklamacji decyduje producent.

12.  Zwroty

Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów z dn. 2 marca 2000r.Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu. (Dz.U. nr 22,poz. 271 z późn. zm.) - dotyczy przedmiotów zakupionych w opcji Kup teraz. Aby dokonać zwrotu, proszę odesłać towar na adres: ART BUTY ul. Krakowska 38a, 43-340 Kozy w stanie nienaruszonym (tzn. towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania), w oryginalnym opakowaniu (prosimy nie zaklejać pudełek taśmą !) wraz z dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz z wszystkimi elementami, z jakimi  został dostarczony. Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Klient. Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.Gwarantujemy zwrot wartości produktu bez kosztów przesyłki. Pieniądze zostaną przesłane na wskazane przez zwracającego konto bankowe w terminie do 14 dni Nie wysyłamy pieniędzy przekazami pocztowymi. Zwrot towaru wiąże się z naszym wystąpieniem do Allegro o zwrot prowizji (nie powoduje żadnych konsekwencji dla    Kupującego ze strony Allegro).

13.  Wymiana

Istnieje możliwość wymiany zakupionego  towaru na inny rozmiar, jeśli tylko jest aktualnie dostępny. Przed wysłaniem towaru na wymianę proszę o kontakt e-mail. Warunkiem przyjęcia towaru do wymiany jest odesłanie towaru na adres: ART BUTY ul. Krakowska 38a, 43-340 Kozy  w stanie nienaruszonym (tzn.towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania) ,  w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz z wszystkimi elementami, z jakimi został dostarczony.    Niedostosowanie się do warunków wymiany jest podstawą do odmowy jej realizacji. Do przesyłki proszę dołączyć karteczkę ze swoim nickiem,adresem zwrotnym, odliczoną kwotę na przesyłkę zwrotną.


Strona wygenerowana 2018-04-25 20:37:19, 213