Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-28, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Dziękuję za zainteresowanie moimi aukcjami.

 

Każdy mój klient jest traktowany indywidualnie dlatego na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiem pod numerem telefonu      601 789 934 lub [email protected]

Wystawiam faktury VAT.

Terminy dostawy ustalane są indywidualnie i z reguły trwa to od 2-5 dni roboczych.Koszt wysyłki jest opisany w każdej aukcji. Jeżeli jest wymagana zaliczka jest to również opisane w aukcji

Transport dużych garabarytów(kabiny,wanny) obejmuje dostarczenie towaru pod wskazany adres-nie obejmuje wnoszenia towaru do mieszkania/domu (na 1 ,2 czy 10 piętro) , kierowca może pomóc przy wyładunku po wcześniejszym uzgodnieniu. Mniejsze rzeczy -armatura dostarczane kurierem sa oczywiscie donoszone pod drzwi.

Każda paczka dostarczona przez kuriera musi zostać otwarta w jego obecności i zweryfikowana pod względem uszkodzeń(w takim przypadku konieczne jest sporządzenie przez kuriera protokołu szkody)Reklamacje uszkodzeń będą uwzględniane tylko na tej podstawie.

Zawartość moich aukcji internetowych nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez Kupującego nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy a jedynie ofertę kupna określonego towaru.

 Wszelkie informacje na temat produktów prezentowanych w ofercie są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Dokładam należytej staranności, aby treść aukcji internetowych jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) potencjalne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia. Korekta tych danych, dokonana na skutek błędów czy też opóźnień w ich aktualizacji, nie może stanowić podstawy do zgłaszania roszczeń wobec sprzedawcy.

Kliknięcie 'KUP TERAZ' oznacza zapoznanie się ze stroną o mnie i zaakceptowanie przyjętych tu zasad moich aukcji.

Zwrot dla osób nieprowadzących dziłalnosci gospodarczej akceptowany jest w terminie 10 dni od momentu zakupu/dostarczenia przedmiotu tylko i wyłącznie w oryginalnym i fabrycznie zamkniętym opakowaniu. 


Strona wygenerowana 2018-05-25 23:20:18, 213