Jesteś tutaj › Profil użytkownika acparts › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-07-01, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku począwszy od roku 2000 nastąpił bardzo szybki rozwój niszowego do tej pory rynku części klimatyzacji samochodowych. Powstały nowe firmy oferujące części i narzędzia, dotychczasowi liderzy sprzedający części samochodowe powiększyli swój asortyment o części do klimatyzacji, jak grzyby po deszczu powstały serwisy klimatyzacji.

Naprawa układu klimatyzacji samochodowej nie jest jednak sprawą prostą i wymaga specjalistycznych urządzeń, narzędzi i usługi fachowca. Użytkownik samochodu nie tylko nie powinien, ale i nie jest w stanie samodzielnie wykonać naprawy uszkodzonego układu, choćby z uwagi na konieczność posiadania urządzeń do napełniania i odzysku czynnika chłodniczego. Warto jednak wiedzieć, jakie części się zużywają i wymagają okresowej naprawy lub przeglądu. Właśnie te części znajdziecie Państwo w naszej ofercie, którą będziemy sukcesywnie powiększać.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Zespół Ac Parts

 


 

Z uwagi na charakter naszej działalności ? sprzedaż internetową odbiory osobiste są możliwe wyłącznie po uprzednim umówieniu się.

 


Regulamin

1. Zawsze traktujemy licytacje serio (prosimy pytać przed zalicytowaniem - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania).

2. Wygranie aukcji stanowi potwierdzenie kupna towaru.

3. Sprzedawane przedmioty są zawsze nowe i w 100% pewne i pozbawione jakichkolwiek wad o ile opis nie mówi inaczej.

4.Nie wycofujemy aukcji przed czasem i nie sprzedajemy poza Allegro.

5. Po każdej udanej transakcji wystawiamy komentarz jako zwrotny i oczekuję tego od innych.

6. Sprzedane przedmioty wysyłane są Pocztą Polską jako paczki priorytetowe.

7. Po wygranej aukcji prosimy o wpłatę na konto wylicytowanej sumy plus koszty przesyłki lub zgłoszenie drogą mailową wysyłki za pobraniem.

8. Paczki wysyłane są maksymalnie do dwóch dni po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie.

9.Po zakończeniu aukcji kupujący otrzyma e-mail potwierdzający wygranie aukcji. Wiadomość ta zawiera wszystkie niezbędne dane do finalizacji transakcji.

10. Finalizowanie transakcji - wpłata na konto/ w tytule wpłaty proszę koniecznie podać NICKA oraz NR.AUKCJI

11.W przypadku wygrania kilku aukcji istnieje możliwośc wysłania wszystkich przedmiotów jedną paczką. Na podstawie wagi przedmiotów wyliczymy łączny koszt transportu. W tym celu prosimy o zgłoszenie mailem zakupu kilku przedmiotów z podaniem numerów aukcji (w tytule wpłaty na konto również należy wpisać wszystkie zakupione przedmioty). Uwaga łącznie wysyłamy tylko przedmioty zakupione przez jednego kupującego (jeden nick).

JEŻELI NIE ZGADZASZ SIĘ Z TYMI WARUNKAMI

NIE LICYTYTUJ


Zwroty towaru: Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271 z poź. zm.) w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania.

 

Procedura zwrotu jest następująca:

1. Towar należy odesłać na adres korespondencyjny firmy.

2. Moment nadania przesyłki zwrotnej traktowany jest jak moment zwrotu.

3. Klient wysyła zwracany towar na własny koszt, umieszczając wewnątrz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (przesyłki pobraniowe nie są przyjmowane).

4. Do przesyłki należy załączyć oryginał świadectwa zakupu (faktura VAT jeśli była wystawiona lub paragon) oraz oryginał gwarancji pisemnej (jeżeli takowa była wydana).


5. Jeśli zwracany towar był tylko częścią zamówienia, które figuruje na przesłanym świadectwie zakupu zostanie on skorygowany i wysyłany do klienta listem zwykłym za pośrednictwem Poczty Polskiej.

6. Obsługa sklepu sprawdza, czy zwracany towar spełnia warunki konieczne do przyjęcia zwrotu - zarówno towar jak i opakowanie nie mogą nosić śladów użytkowania, uszkodzenia itp..

7. Jeśli wszystkie warunki niezbędne do pozytywnego rozpatrzeniu procedury zwrotu są spełnione, przelana zostanie kwota, będącą równowartością zwracanego towaru, na wskazane przez klienta konto.

8. W razie jakichkolwiek wątpliwości w ocenie sprawności zwróconego towaru, zawsze kontaktujemy się z Klientem przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

9. Jeśli towar nie spełnia warunków pozwalających na zwrot, oczekujemy na wpłatę za przesyłkę zwrotną.
 


Ochrona prywatności:

Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane osobom trzecim ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. W razie jakichkolwiek niejasności bądź pytań prosimy o kontakt.


 

 


Strona wygenerowana 2018-05-21 13:27:05, 213