Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-11-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

INFORMACJE OGÓLNE 

 

Firma ABC Przyczepy zajmuje się sprzedażą przyczep samochodowych, lawet oraz  części i akcesoriów do przyczep. Cenimy sobie profesjonalizm sprzedawcy oraz zadowolenie klienta. Naszą największą satysfakcją jest powrót klienta do kolejnych zakupów po poprzednio dokonanych w naszym sklepie. 

 

REGULAMIN 

 

1. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym za pośrednictwem Świstak.pl   są podane w złotych polskich są cenami brutto (zawierają VAT).

 

2.  Do każdego zakupu dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenia klienta faktura VAT.

 

3.  Wylicytowany/Kupiony towar wysyłamy do 48h od zaksięgowania wpłaty lub zakończenia aukcji  (w przypadku wysyłek pobraniowych).

 

4. Ceny produktów na aukcjach dotyczą wyłącznie zakupów na portalu Świstak.pl !!!.

 

 

5. Klient może odstąpić od umowy w terminie 10 dni, bez podawania przyczyn od dnia wydania rzeczy (odebranie przesyłki) UWAGA w stanie niezmienionym a koszty zwrotu przenoszone są na klienta!!!.

 

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ 


6.  Po zakończeniu aukcji kupujący proszony jest o przesłanie informacji o formie wysyłki. W mailu proszę o przesłanie nr aukcji oraz nick-u z
Świstak.pl .

 

7. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość ubezpieczenia przesyłki, w tym przypadku koszty dostawy wzrosną o dodatkową sumę uzgodniona z klientem. GENERALNIE NIE UBEZPIECZAMY PRZESYŁEK.

 

8. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w zamówieniu za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innej firmy spedycyjnej.

 

12. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. 

 

13. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy zawartość przesyłki nie jest uszkodzona. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół reklamacyjny i nie odbierać przesyłki. Nie odpowiadamy za uszkodzenia wynikłe z winy firmy kurierskiej. 

 

 

14. W przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od ABC Przyczepy uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, ABC Przyczepy zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego. W takim przypadku klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

 

15. W przypadku gdy klient po zakończeniu aukcji nie uregulował płatności (w opcji przedpłaty) lub nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonów itp - w 7 dniu od zakończenia aukcji zwracamy się do Świstak.pl o zwrot prowizji.

 

16. Prosimy Kupującego o wystawienie komentarza jako pierwszy. ABC Przyczepy tym sposobem rozumie, że przesyłka dotarła bezpiecznie, zgodnie z warunkami aukcji, a otrzymany towar spełnił oczekiwania kupującego. 

  

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-22 01:25:22, 213