Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-10-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Perfumeria

Strona 'O Nas'

 

 Jeśteśmy młodą, świeżą ale realnie i z zapałem działającą firmą, która ma swoją siedzibę, natomiast sprzedaż aukcyjna jest swego rodzajem poszerzeniem horyzontów a nie ogarniczaniem się tylko i wyłącznie na klientów lokalnych. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, kładziemy duży nacisk na jego zadowolenie, tak aby miło nas wspominał na przyszłość.

      Regulamin określa warunki i zakres sprzedaży perfum oraz kosmetyków wystawionych na aukcjach świstak.pl

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu lub telefonu, w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy podmiotem składającym zamówienie, a perfumerią oferującą swoje produkty na aukcjach. Kupujący najpóźniej w chwili złożenia zamówienia jest zobowiązany do zapoznania się z Regulaminem i do jego zaakceptowania.

Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory produktów mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości ? zależą one na przykład od ustawień monitora, aparatu, którym robione było zdjęcie, bądź od kraju pochodzenia i producenta produktu, który aktualnie znajduje się w magazynie.

Wszystkie produkty przedstawione na stronie internetowej sklepu, stanowią zaproszenie do składania ofert kupna. Zamówienia internetowe można składać przez całą dobę za pośrednictwem aukcji allegro. Wyjątkiem są zamówienia telefoniczne, które przyjmujemy od Pn. do Pt. w godzinach 09:00-17:00 oraz Sob. w godzinach 09:00-13:00. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana najbliższego dnia roboczego.

W chwili potwierdzenia złożenia zamówienia przez Kupującego, przesyłamy potwierdzenie przyjęcia zamówienia produktu, wraz z numerem Zamówienia. Numer Zamówienia pozwala Kupującemu na sprawdzanie stanu realizacji zamówienia. W przypadku zamówienia złożonego przez telefon potwierdzenie następuje także mailowo.

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od wybranego sposobu dostawy. W sporadycznych przypadkach może zdarzyć się, że realizacja opóźni się. Jeśli czas realizacji miałby wydłużyć się o więcej dni niż przewidziane dla danego rodzaju wysyłki zostaną o tym Państwo poinformowani.W przypadku, gdy Kupujący odmówi podania danych osobowych, niezbędnych do realizacji zamówienia, nie dojdzie do przyjęcia zamówienia. 

Ceny produktów zostały ustalone w polskich złotych. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oferowanych produktów, w ramach bieżących wyprzedaży i innych akcji promocyjnych. To uprawnienie nie odnosi się do zamówień, złożonych przed dniem wejścia w życie zmiany ceny produktu.

Wszystkie produkty prezentowane są oryginalne. Brak foli nie świadczy o braku oryginalności, w przypadku gdy taka praktyka stosowana jest przez producenta.

 

 

 

Strona wygenerowana 2018-05-25 11:54:23, 213