(Rejestracja: 2012-05-29, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Sprzedaz & Serwis 32 630 42 90
Linie czynne Poniedzialek - Piątek
operatorzy magą być zajęci, proszę próbować
Sklep - online            Uzdatniacze Wody       |        Odwrócona Osmoza        |        Komentarze        |        O nas        |        Filtry & Akcesoria
Zaufani od 2002 przez ponad 8000 klientów w Europie
Water2buyGuideSoftener2009.pdf
Przewodnik po
Zmiękczaczach do wody
Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Jaka jest różnica pomiędzy zmiękczaczem wody sterowanym licznikiem a sterowanym mechanizmem zegarowym?
Zmiękczacz sterowany licznikiem: - regeneracja będzie nastepować w zależnosci od zużycia wody.
Zmiękczacz sterowany mechanizmem zegarowym: - regeneracja będzie nastepować o określonej porze w określonym dniu, nieależnie od zużycia wody.

Który zestaw jest dla mnie najlepszy?
W przypadku zmiany zuzycia wody z tygodnia na tydzien zmiekczacz sterowany licznkiem bedzie bardziej adekwatny co do intensywnosci regeneracji, niz zuzycie wody utrzymuje sie na stalym poziomie.

Czy to urządzenie jest instalowane na zewnatrz?
Tak to urzadzenie moze byc instalowane na zewnatrz. Jesli instalujesz na scianie włóż 2 wkręty owijarki do oslony i sruby z glównego zbiornika.

Jak to działa?
AquaSmart Seria 110/300/700 zaczyna prace o 2 rano w ustawionym przez użytkownika dniu. Za każdym razem, regenerowac bedzie 600/1600/2500 litrów wody zmiekczonej (zaleznie od modelu - patrz opis).
Urzadzenie jest w stanie wyprodukowac nawet do 17500 litrów wody zmiekczonej tygodniowo. (Jest wartosc orientacyjna, która, moze ulec zmianie w zaleznosci od twardosci wody).

Gdzie mogę zaoszczedzić pieniądze?
Woda zmiekczona zapewnia realne oszczednosci w eksploatacji, konserwacji i wymianie podgrzewaczy wody,  zmywarek, pralek i pryszniców, a takze wydluza ich zywotnosc. Poprawi to efektywnosc ogrzania cieplej wody, co sie wiaze z wyzsza temperatura ogrzewania Twojego domu. Osadzajacy sie kamienien w instalacjach grzewczych powoduje strate rzedu 12% w wydajnosci grzewczej. Woda zmiekczona ma zdolnosc do usuniecia istniejacych osadów w goracej wodzie i systemach grzewczych, a takze skale wokól kranów, glówki prysznica oraz w lazniach czy basenach.

Jak działa zmiękczacz wody?
Woda przeplywajac z góry w dól przez zloze (mikro-kulki ze specjalnego materialu), umieszczone w butli cisnieniowej, oddaje jony wapnia i magnezu odpowiedzialne za twardosc cieczy. Proces ten odbywa sie bez dostarczania jakiejkolwiek energii elektrycznej i bez udzialu srodków chemicznych. Mikro-kulki (zloze) w procesie zmiekczania wody stopniowo ?oklejaja sie? kamieniem i w ten sposób traca (nietrwale) zdolnosc dalszego uzdatniania wody. Urzadzenie elektroniczne mierzace ilosc wyprodukowanej wody miekkiej, przekazuje sygnal modulowi sterujacemu do rozpoczecia procesu regeneracji zloza, który polega na usunieciu kamienia ze zloza do kanalizacji z pomoca roztworu soli kamiennej (NaCl). Wszystkie cykle regeneracji odbywaja sie bezobslugowo i zwykle w nocy. W przypadku (wyjatkowym) poboru wody w trakcie regeneracji zloza, dostarczana jest woda nieuzdatniona. Proces regeneracji trwa okolo 2 godzin. W tym czasie urzadzenie pobiera energie elektryczna okolo 0,007 [kW*h].
Przewodnik po
Odwróconej Osmozie
Water2buyGuideSoftener2009.pdf

Witamy wszystkich Allegrowiczów na stronie "O MNIE"

Nasza firma istnieje na rynku już od 2002 roku, natomiast z Allegro od 2005 roku.

Water2buy jest nieustannie rozwijającą się firmą, która skupia się na świadczeniu usług związanych z uzdatnianiem wody w Twoim otoczeniu. Zajmujemy się sprzedażą online i szanujemy każdego klienta, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania nie wahaj się skontaktować z nami.

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość towarów w znakomitych cenach.

Wszystkie nasze zmiękczacze wody mają minimum 5 lat gwarancji na części, jeśli chodzi o inne produkty należy zapoznać się z opisem produktu, którego on dotyczy.
Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, gdzie przedstawiciel naszej firmy z chęcią odpowie na Wasze pytania i wątpliwości. Posiadamy także swoje biura w Irlandii, Anglii, Niemczech, Litwie, Łotwie oraz w Hiszpanii. Jesteśmy jednym z najszybciej rozrastających się sklepów online. Zawdzięczamy to naszym fantastycznym towarom, naszej nadzwyczajnej obsłudze oraz przede wszystkim długim terminom gwarancji.

Jesteśmy firmą kładącą ogromny nacisk na profesjonalizm, który to przenieśliśmy do naszego sklepu online. Ułatwiliśmy naszym klientom zakupy online, gdyż identyfikują się oni z ustabilizowaną firmą.

Nasze gwarancje i rękojmie są prawdziwe i długoterminowe. Kupowanie online od nas jest z pewnością lepsze od podejmowania ryzyka w przypadku sprzedawców online ad hock, którzy znaleźli się tu dla szybkiego zysku. Nigdzie indziej nie znajdziecie takiego poziomu obsługi i takich gwarancji w takiej cenie.

Water2buy specjalizuje się w Zmiękczaczach Wody oraz Odwróconej Osmozie oraz szerokim asortymencie z nim związanym. Za rozsądne pieniądze oferujemy bezkonkurencyjną wartość, w rzeczywistości nasze zmiękczacze wody od lat stanowią w Polsce niezmiennie bezkonkurencyjną wartość.

Jesteśmy rownież na innych portalach aukcyjnych, dzieki temu nie musicie obawiać się tranzakcji. Jesteśmy sprawdzonym Allegrowiczem.
Na Allegro zarówno sprzedajemy, jak i kupujemy przerózne rzeczy.
Podchodzimy do interesów poważnie i chcemy żeby nas równiez tak traktowano.
Jeśli masz pytania dotyczące aukcji, nie wahaj sie napisać maila.
Staramy sie opisywać aukcje dokładnie, żeby kupujacy mieli pewność co kupują!!!

 

Gdy kupujemy od kogoś towar to:

Oczekujemy od sprzedąjacego profesjonalnego podejścia. Zaraz po wygraniu aukcji staramy się jak najszybciej skontaktować ze sprzedającym w celu uzgodnienia warunków dokonczenia tranzakcji: forme zapłaty, terminie realizacji zamówienia itd.
Pieniądze staramy się zawsze wpłacić jak najszybciej na wskazane konto.
Oczekujemy, ze towar będzie zgodny z opisem i dotrze do nas jak najszybciej.
Komentarz wystawiamy zaraz po porównaniu stanu faktycznego do opisu aukcji.
Jakiekolwiek oszustwa, ze strony sprzedającego skonczą sie negatywnym komentarzem oraz skierowaniem sprawy do administratorów Allegro. W skrajnych przypadkach kierujemy sprawe do komisariatu Policji.

 

Gdy sprzedajemy towar na Allegro to kierujemy się takimi zasadami:

Osoby nie będące pewne kupna oraz osoby z kopertami i z dużą ilościa negatywnych komentarzy, proszone są o NIE LICYTOWANIE. Takie osoby bedą automatycznie usuwane z aukcji.
Niezwłocznie po zakonczeniu aukcji oczekujemy od kupującego jak najszybszego kontaktu w celu ustalenia preferowanego sposobu przesyłki oraz formy płatności.
Na wpłate czekamy maksymalnie 7 dni od zakończenia aukcji, nastepnie wystepujemy o zwrot prowizji oraz oraz wystawiamy negatywny komentarz.
Nie odwołujemy żadnych ofert, więc dobrze się zastanów czy chcesz kupić dany towar.
Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia z aukcji osób wzbudzających podejrzenia.
Jestesmy solidnym partnerem w interesach i tego samego oczekujemy z drugiej strony.

 

Kontakt z nami:

[email protected]

Numer konta : w inteligo, mbank lub eurobank zostaje podany bezposrednio po zakończeniu aukcji, jest tez widoczny na stronie "o mnie" i stronach z naszymi przedmiotami.

INFORMACJE
Wysyłka:
Kurierem w 4-5 dni od zaksięgowania należności na koncie (dni robocze). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.


Tytuł wpłaty:
W tytule wpłaty koniecznie wpisz swój nick z Allegro, znacznie ułatwi to odnalezienie wpłaty. Najlepiej jednak zastosować poniższy wzór przelewu:
[Allegro]+[Nazwa Kupującego]+ [Numer aukcji]


Płatności:
Obowiazują dwa numery rachunków do wpłat:50 1020 5558 1111 1480 1420 0096
Inteligo/PKO S.A.

82 1140 2004 0000 3002 4040 7567
mbank


Przy odbiorze u kuriera:


Wszystkie przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
100% gwarancji


Kontakt:
telefon: 32 630 42 90
email: [email protected]

gg: 5446852

Adres biura obslugi:

ul.Zbożowa 38
Katowice
40-657 Katowice-Piotrowice


* WSZYSTKO o co chcesz zapytać, konsultacje, porady, bezpieczenstwo, konfiguracja, zgłaszanie reklamacji.

Inteligo
mBank
mapa
Zmiękczacze wody     |    Odwrócona Osmoza     |     PH Korekcja     |     UV     |     Filtry     |     Krany     |     Zestawy Instalacyjne     |     Systemy

Strona wygenerowana 2018-05-23 11:27:14, 213