Jesteś tutaj › Profil użytkownika WCkici › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-06-28, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

 


Firma KLINGER producent WCkici

Znak towarowy WCkici jest marką i znakiem towarowym, który stworzyła firma KLINGER i do którego prawa posiada.

Firma nasza zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą artykułów dla kotów.

W swojej działalności wykorzystujemy pasję i doświadczenie w poszukiwaniu i tworzeniu produktów dla kotów, biorąc pod uwagę opinie lekarzy weterynarii, zwierzęcych behawiorystów, grup testujących i oceniających dany produkt oraz użytkowników naszych artykułów.

Ciągle poszerzająca się oferta WCkici bazuje na asortymencie producentów krajowych i zagranicznych. Poszukujemy i poszerzamy naszą ofertę o wyjątkowe produkty, również o artykuły wyprodukowane specjalnie dla nas. Wprowadziliśmy z sukcesem na rynek krajowy jak i europejski pierwszy rodzimy system treningowy dla kotów z naszą marką WCkici.

System treningowy WCkici wykorzystuje naturalny instynkt kotów nakazujący im zacierać ślady swoich odchodów. Podczas procesu nauki, szkoli się kota tak, by do zacierania śladów zamiast żwirku akceptował wodę. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i nie naraża kota na niepotrzebny stres.

KLINGER
os.XXV-lecia 11a/3
58-260 Bielawa
NIP 882-206-97-66
REGON 021807686

 

WCkici to pierwszy polski, kompletny zestaw, który pomoże nauczyć kota korzystania z toalety. Każdy kot, bez względu na jego wiek może nauczyć się tej sztuki. W 4 prostych etapach nauki, kot pożegna kuwetę i żwirek na zawsze. Zestaw powstał przy współpracy lekarzy weterynarii, kocich behawiorystów, grup testujących oraz właścicieli kotów.Z każdym dniem WCkici podbija serca kolejnych miłośników kotów w całej Polsce. Zestaw był pokazywany w Telewizji Polskiej, w programie 'Pytanie na śniadanie' prowadzonym przez Michała Olszańskiego:


Pudełko z zestawem treningowym WCkici zawiera:

Jak to działa?

Nasz zestaw treningowy wykorzystuje naturalny instynkt kotów nakazujący im zacierać ślady swoich odchodów.

Podczas procesu nauki, wyszkolisz swojego kota tak, by do zacierania śladów zamiast żwirku akceptował wodę. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i nie naraża kota na niepotrzebny stres.

Nauka przeznaczona jest dla kotów zdrowych. Odbywa się w kilku prostych etapach, w których WCkici zastępuje kotu kuwetę. W miarę postępów kota w nauce, usuwamy kolejne elementy. Z reguły trening trwa od 8 do 12 tygodni.

Z WCkici dostosuj trening do kota, a nie kota do treningu!

Dzięki systemowi usuwalnych pierścieni w wymienialnych wkładach proces nauki został podzielony aż na 9 stopniowych etapów zapewniających bezstresową naukę kota. Dodatkowo właściciel ma możliwość dostosowywać kształt wkładu poprzez usuwanie np. tylko 1/2 lub 1/4 pierścienia, co jest często kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w nauce. Co najważniejsze - pierścienie usuwane są tylko wewnątrz wkładów treningowych, co nie narusza struktury deski podstawowej.

   

Regulamin korzystania z aukcji 
Postanowienia ogólne
Regulamin aukcji sklepu/użytkownika serwisu Świstak.pl o nazwie WCkici, zwanego dalej Sprzedający, określa sposób przeprowadzenia transakcji, formy i terminy płatności, formy dostawy, warunki gwarancji oraz informacje dodatkowe.
Regulamin jest podstawą działalności sklepu/użytkownika WCkici na Świstak.pl i jest wiążący zarówno dla Sprzedającego jak i Kupującego.
Na podstawie Regulaminu rozwiązywane są spory i nieporozumienia zaistniałe między użytkownikami serwisu Świstak.pl a sklepem WCkici.

 

  Przed zakupem
1. Przed zakupem należy zapoznać się dokładnie z informacjami zamieszczonymi na stronie aukcji
2. W razie potrzeby sprzedający udzieli wszystkich, wyczerpujących informacji na temat sprzedawanego produktu

 

Transakcja
1. Wszystkie produkty przez nas oferowane są jasno i dobrze opisane
2. Wszystkie przedmioty sprzedajemy wyłącznie na aukcjach ?Kup Teraz!?
3. Cena zamieszczona na aukcji jest ceną brutto i nie podlega negocjacji
4. Zasady udzielania rabatów zamieszczone są każdorazowo na stronie aukcji
5. Po zakupie należy wypełnić Formularz opcji dostawy, określając w nim: sposób zapłaty i przesyłki, ewentualną zmianę adresu do wysyłki, a także (jeśli to konieczne) kolor/rozmiar/itp.
6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do anulowania transakcji po 7 dniach od jej zawarcia i zwrócenie się do Allegro o zwrot prowizji, jeżeli Kupujący nie poinformuje Sprzedawcy o wybranej przez niego formie płatności, bądź nie zostaną zaksięgowane pieniądze za produkt na koncie Sprzedawcy

 

Wysyłka i płatności 

1. Pobranie
a) forma zapłaty za pobraniem przysługuje wyłącznie Allegrowiczom z minimum 10 pozytywnymi komentarzami
b) przy wyborze formy zapłaty za pobraniem towar zostaje wysłany do Kupującego od razu po otrzymaniu maila z potwierdzeniem wybrania tej formy zapłaty
c) Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy wysłania towaru za pobraniem w przypadku gdy komentarze na karcie Kupującego budzą brak zaufania

2. Przedpłata na konto

a) w przypadku wpłaty na konto dla transakcji krajowych lub zagranicznych, towar zostaje wysłany po zaksięgowaniu kwoty na koncie Sprzedającego w BZ WBK

b) kontem Sprzedającego jest konto o numerze:  23 1090 2284 0000 0001 0416 7843

 

3. Informacje dodatkowe
a) wszystkie wysyłki towaru realizowane są przez Pocztę Polską (Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za jakość i terminowość dostawy)
b) koszty przesyłek zamieszczone są na aukcjach i są kosztami brutto (zawierają: opłatę pocztową, obsługę przesyłek oraz opłatę paliwową i podatek) - koszty przesyłek zagranicznych przeliczamy indywidulanie zależnie od strefy i kupujący poinformowany jest o nich w oddzielnym e-mailu.
c) jeśli Kupujący zamówił więcej niż jeden przedmiot, zostanie poinformowany mailem o koszcie przesyłki, o ile taka informacja nie została zamieszczona na stronie aukcji
d) większość zamówień realizujemy w przeciągu 24 godzin od momentu:

- otrzymania maila z informacją o wyborze formy zapłaty (dotyczy formy zapłaty za pobraniem);

- zaksięgowaniu kwoty przy wyborze płatności na konto

- koszty przesyłki są cenami brutto i zawierają: cenę przesyłki wg cennika Poczty Polskiej, podatek, obsługę przesyłki oraz  ustawową cenę paliwową

e) każda przesyłka jest rejestrowana i ewidencjonowana. Po nadaniu przez naszą firmę paczki/listu, każdy klient otrzymuje powiadomienie wraz z numerem ewidencyjnym i linkiem, dzięki któremu może śledzić dzień po dniu, godzina po godzinie, przebieg realizacji zamówienia.

f) jeśli paczka nie zostanie odebrana na czas, wszystkie koszty zwrotu przesyłki i ponownego wysłania ponosi kupujący.

 

  Zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 10 dni - jeśli nie był używany. Przedmiot jak i opakowanie musi być w stanie idealnym.

 

Komentarze
1. Jako Sprzedający ? komentarz wystawiam jako drugi, po otrzymaniu komentarza od Kupującego. Komentarz jest dla nas informacją, że przedmiot dotarł do kupującego.
2. Anulowanie komentarza może nastąpić tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z zainteresowanym użytkownikiem.

 

Inne
Wszystkie ceny prezentowane na aukcjach obowiązują przy zakupach za pośrednictwem serwisu Allegro i są cenami brutto.

 


Copyrights by WCkici ? - kopiowanie logo, opisu i zdjęć  oraz wszelkich elementów aukcji jak i strony 'o mnie' jest surowo zabronione.

 

 Strona wygenerowana 2018-05-25 11:43:31, 213