Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-07-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Regulamin zakupów

1. Sprzedaż prowadzona jest przez firmę:
UltraDruk Michał Mioduszewski
ul. Władysława Bełzy 50/69A
85-856 Bydgoszcz

NIP: 953-251-36-21
REGON: 341216240
wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy w dniu 06.12.2011 pod numerem 116378

 2. Przed odbiorem osobistym należy wcześniej się z nami skontaktować, aby ustalić termin odbioru.

 Adres odbioru osobistego:

 Hallera 33/1

 87-100 Toruń

3. Wszystkie ceny podane na aukcjach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedawany towar wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

4. Zakupiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej
.

5. Przewidywany czas dostawy w Polsce:
- firma kurierska 1 dzień roboczy
- przesyłka polecona priorytetowa 2-5 dni roboczych 
- przesyłka polecona ekonomiczna 5-10 dni roboczych

6. Możliwe są następujące formy płatności: 
przelew  jako tytuł przelewu należy wpisać nick z Świstaka  (nazwę użytkownika) - z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji. 
przy odbiorze  zapłata gotówką kurierowi lub listonoszowi. Sprzedający zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

7. Na każdej aukcji podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu otrzymania zamówienia do chwili przygotowania towaru i wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.
Należy pamiętać, iż:
Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy 
W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu, a w przypadku opcji 'Płacę z Allegro' o czas autoryzacji płatności przez zewnętrzny system płatniczy.

8. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny', w terminie dziesięciu dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zgodnie z tą ustawą prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w wypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.

9. Reklamacje przyjmujemy pod adresem :
UltraDruk Michał Mioduszewski, Hallera 33/1, 87-100 Toruń
telefonicznie pod numerem : 531 970 908 
lub pod adresem e-mail : [email protected]

10. Zwrotowi nie podlegają przedmioty wykonywane na indywidualne zamówienie Kupującego oraz modyfikowane na życzenie Klienta - w rozumieniu art.10 ustęp 3 punkt 4 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271)

11. Komentarz, jako Sprzedający wystawiamy po otrzymaniu komentarza od Kupującego.

 


Strona wygenerowana 2018-05-25 07:49:37, 213