(Rejestracja: 2013-04-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Opis


Tree House jest sklepem, który powstał z potrzeby serca i olbrzymiej pasji do świadomego rodzicielstwa, także do rodzicielstwa bliższego naturze, przyjaznego dzieciom jak i z pasji do oryginalnego piękna. Pamiętamy również o tym, że żyjemy w XXI wieku i staramy się łączyć produkty z naturalnych surowców z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i designem. 

Na codzień jesteśmy rodzicami, tak jak Wy. Wiemy jak wyglada rodzicielstwo od kuchni i uważnie obserwujemy potrzeby dzieci. Jesteśmy na początku drogi, ale jesteśmy otwarci, nastawieni na intensywny rozwój, będziemy poszerzać ofertę i usługi, by współpraca przebiegała coraz sprawniej. Plany są ambitne.

Misja

W dzisiejszym świecie rynek dziecięcy zalewa fala plastiku, brzęczących, świecących, wszystko-robiących zabawek, które pozostawiają dziecku niewiele miejsca na zabawę i na wyobraźnię. W odruchu sprzeciwu stworzyliśmy miejsce, które jest odpowiedzią na potrzebę rodziców, by otaczać siebie i dziecko przedmiotami przede wszystkim współgrającymi z dziecięcą wyobraźnią, estetycznymi i praktycznymi. Znajdą u nasPaństwo zabawki drewniane, materiałowe, metalowe, kartonowe. Wszystkie pełne barw, inspirujące, oryginalne. Jednym z etapów selekcji asortymentu jest konsultacja z pedagogiem i terapeutą dziecięcym. Słuchamy również obserwacji pracowników przedszkola- czym bawią się dzieci? jak? w co najchętniej? które zabawki zajmują je na minutę, a które pochłaniają ich uwagę na długie godziny. 

Pragniemy zapewniać młodym rodzicom asortyment bezpieczny dla ich rodziny tak pod względem technicznym jak i psychologicznym. Produkty w naszej ofercie przeszły przez sito różnych kryteriów. Sprzyjają budowaniu więzów rodzinnych, rozwojowi wyobraźni dziecka, pomagają rodzicowi organizować codzienność, są bezpieczne dla zdrowia. 

To coś więcej niż zwykły sklep. Poprzez naszą ofertę i swoją działalność pragniemy promować wśród młodych rodziców ideę mądrego rodzicielstwa, przemyślanych wyborów z korzyścią dla calej rodziny. Promujemy rodzicielstwo bliższe naturze, rodzicielstwo bliskości. Chcemy być dla Państwa źródłem inspiracji do wspólnego, kreatywnego spędzania czasu z dzieckiem.


Strona wygenerowana 2018-06-22 17:35:57, 213