(Rejestracja: 2012-07-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 7 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 7
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam serdecznie na stronach moich aukcji i gorąco zachęcam do zakupu. Przedmioty, które zdecydowałam się sprzedać są używane przez okres przekraczający sześć miesięcy i mnie już niepotrzebne, ale ufam, że mogą sprawić radość Kupującym i być dla Nich użyteczne. Zdjęcie jest zawsze oryginalne i zgodne ze stanem faktycznym, odzwierciedlając przedmiot będący obiektem sprzedaży.

Nie odwołuję aukcji, ale często umieszczam opcję: 'Kup teraz!' dla Kupujących pragnących stać się Posiadaczami jak najszybciej !

CENY SĄ ZAWSZE PRZYSTĘPNE I KONKURENCYJNE W STOSUNKU DO AKTUALNYCH OFERT TYCH SAMYCH PRZEDMIOTÓW ! MOGĘ SOBIE NA TO POZWOLIĆ, PONIEWAŻ NIE DZIAŁAM KOMERCYJNIE, ZAŚ SPRZEDAWANE PRZEDMIOTY STANOWIĄ MOJĄ WŁASNOŚĆ I NIE JESTEM ZWIĄZANA ZEWNĘTRZNĄ WYCENĄ, BĄDŹ PODZIAŁEM ŚRODKÓW UZYSKANYCH Z ICH ZBYCIA!!!

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE PRZEDMIOTY SĄ UŻYWANE, ZAŚ JA JESTEM OSOBĄ PRYWATNĄ NIE PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ZAKUPIONE PRZEDMIOTY NIE PODLEGAJĄ: ZWROTOWI, WYMIANIE (SĄ SPRZEDAWANE JEDNOSTKOWO), REKLAMACJI ORAZ GWARANCJI I RĘKOJMI.

O WSZELKICH EWENTUALNYCH MANKAMENTACH SPRZEDAWANYCH PRZEDMIOTÓW INFORMUJĘ W OPISIE AUKCJI, ABY UMOŻLIWIĆ KUPUJĄCEMU PODJĘCIE RACJONALNEJ, PRZEMYŚLANEJ DECYZJI.

W sytuacji zakupu większej ilości przedmiotów, koszty wysyłki podlegają negocjacji. Zakupione towary wysyłam przede wszystkim za pośrednictwem InPost (jest taniej, pewniej i szybciej (Poczta Polska bardzo mnie kilkakrotnie rozczarowała jako nadawcę i odbiorcę !!!), ponadto można monitorować przesyłkę, do czego Państwa serdecznie zachęcam posyłając listem elektronicznym kod Państwa przesyłki, ułatwiający przygotowanie się do odbioru towaru), a tam gdzie nie dociera ten Operator pocztowy, decyduję się na Pocztę Polską oraz zawsze dopuszczam możliwość osobistego odbioru. 

ZAKUPIONY PRZEDMIOT WYSYŁAM NIEZWŁOCZNIE PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA MOIM KONCIE, CHOCIAŻ ZE WZGLĘDU NA INNE OBOWIĄZKI (ZWŁASZCZA ZAWODOWE) REZERWUJĘ SOBIE ZAWSZE CZAS DWÓCH DNI NA PRZYGOTOWANIE PRZESYŁKI. JEŚLI ZAKUP ZOSTANIE DOKONANY TUŻ PRZED OKRESEM WOLNYM OD PRACY LUB W TRAKCIE JEGO TRWANIA, W KTÓRYM OPERATORZY POCZTOWI NIE PRACUJĄ (ŚWIĘTO, WEEKEND), WÓWCZAS WYSYŁKA JEST ORGANIZOWANA W NAJBLIŻSZYM MOŻLIWYM TERMINIE. PROSZĘ ZATEM ZAWSZE W RACHUBACH UWZGLĘDNIAĆ DNI ROBOCZE !!! PROSZĘ ZROZUMIEĆ, IŻ NIE PONOSZĘ RÓWNIEŻ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TEMPO DOSTARCZENIA PRZESYŁKI PRZEZ OPERATORA, ALE ZAWSZE CHĘTNIE POMOGĘ ADRESATOWI  W DOCHODZENIU JEGO ROSZCZEŃ LUB PODEJMĘ INTERWENCJĘ U DORĘCZYCIELA.

Przedmioty o wartości, która nie przekracza 20 zł, czyli o niskiej cenie, jestem gotów wysłać za pomocą tańszych przesyłek nierejestrowanych (list zwykły (ekonomiczny) lub priorytetowy), ale wówczas czynię to wyraźne życzenie Kupującej/Kupującego (wybór takiej opcji) i Jego odpowiedzialność, o czym informuję w opisie każdej aukcji dopuszczającej taką opcję wysyłki.

Nie wysyłam za pobraniem ! 

PRZEDMIOTY WYSYŁAM NIEZWŁOCZNIE PO ZAKSIĘGOWANIU ŚRODKÓW NA MOIM KONCIE !!!

ZGADZAM SIĘ NA WYSYŁKĘ ZA GRANICĘ, ALE WÓWCZAS PROSZĘ O KONTAKT KUPUJĄCEGO, ABY USTALIĆ SZCZEGÓŁY, BOWIEM PODANE KOSZTY DOTYCZĄ TYLKO WYSYŁKI KRAJOWEJ !!!

JEŚLI KUPUJĄCY NIE WYWIĄŻE SIĘ ZE ZOBOWIĄZAŃ FINALIZACJI TRANSAKCJI (TZN. ZAPŁATY Z PRZEDMIOT I JEGO DOSTARCZENIE), A BRAK KONTAKTU JEST PERMANENTNY, OŚWIADCZAM, IŻ W TAKIEJ SYTUACJI REZERWUJĘ SOBIE PRAWO PONOWNEGO WYSTAWIENIA DANEGO, ZAKUPIONEGO, PRZEDMIOTU NA SPRZEDAŻ I UZNANIA W TEN SPOSÓB TRANSAKCJI ZA NIEBYŁĄ ORAZ WYSTĄPIENIA O ZWROT PROWIZJI, JEŚLI KUPUJĄCY W CIĄGU 14 DNI OD ZAKUPU NIE UREGULUJE NALEŻNOŚCI LUB NIE UDZIELI INFORMACJI DOTYCZĄCYCH EWENTUALNEJ ZWŁOKI.

Zawsze z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania skierowane pocztą elektroniczną i nadeślę dodatkowe zdjęcia, jeśli będą niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie.

Po zakończeniu aukcji pojawią się informacje dotyczące sposobu uregulowania należności.

Pozdrawiam serdecznie, życzę owocnych poszukiwań i udanych zakupów.


Strona wygenerowana 2018-05-22 22:22:53, 213