Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


  

!!!!!uwaga! listami poleconymi wysyłamy pojemności do 250 ml !!!!!

WYSYŁKA:

Przesyłka priorytetowa - przedpłata na konto - 14zł (poczta- przesyłka do 30kg)

KURIER ZA POBRANIEM- 21 zł kurier SIÓDEMKA

Przesyłka kurier SIÓDEMKA -17 PLN

Przesyłka pobraniowa priorytetowa 17-(poczta polska do 30 kg)

 

Sprzedaż profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, którą zajmujemy się od 2012 roku Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną produktów takich firm jak: Loreal, , Wella , Goldwell, Matrix.Tigi

Wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od dystrybutorów z kraju i zagranicy. .Robimy wszystko, aby pomóc Wam w osiąganiu Waszych celów.

INFORMACJE DLA KUPUJĄCYCH:

Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły są fabrycznie nowe i zapakowane w oryginalne opakowania lub w przypadku towarów sprzedawanych na sztuki mogą być to opakowania zastępcze.

Na każdy produkt wystawiamy paragon a na życzenie fakturę VAT.

Po dokonaniu zakupu prosimy o informację o wybranym sposobie wysyłki towaru ewentualnie zmianie adresu.

W tytule przelewu prosimy podać Nick ALLEGRO. i nr aukcji w przypadku nie podania wysyłka towaru może się opóznić.

Koszt przesyłki zawiera cenę opakowania, taśmy, papieru plus koszt usługi pocztowej (plus VAT) lub firmy kurierskiej oraz inne koszty pozwalające dostarczyć towar kupującemu.

Komentarz wystawia pierwszy Kupujący. Komentarze staramy się wystawiać na bieżąco, ale w czasie większego ruchu robimy to sukcesywnie.

Przesyłki staramy się wysyłać w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

Towar wysyłany listem poleconym zwykłym lub priorytetowym pakowany jest przeważnie w kopertę bąbelkową w zależności od potrzeby.

Wysyłka paczką, znaczy pakowanie w karton i w miarę potrzeby z dodatkowymi zabezpieczeniami w środku np. folia pęcherzykowa, inne kartony lub folie itp.

Za opóźnienia Poczty Polskiej i kurierów - nie odpowiadamy. W przypadku nie otrzymania przesyłki do 7 dni od informacji o wysyłce towaru prosimy o kontakt.

W przypadku uszkodzeniu towaru należy spisać protokół i przesłać taką informację w celu dalszego ustalenia postępowania.

W przypadku odbioru osobistego przed dokonaniem zakupu proszę skontaktować sie z nami mailowo lub telefonicznie

Wszystkie nazwy towarów oraz znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na naszych aukcjach zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Dokładamy najwyższych starań aby fotografie oraz opisy oferowanych towarów odpowiadały rzeczywistości w najwyższym możliwym stopniu. Nie można jednak wykluczyć przypadkowych pomyłek dlatego proszę dodatkowo samodzielnie zweryfikować opis i dane o towarze zamieszczone na aukcjach aby być pewnym zakupu.

Za przesyłkę płacisz tylko raz.

JEŻELI W AUKCJACH SĄ RÓŻNE CENNIKI DOSTAWY ? DO POLICZENIA WYSYŁKI WYJŚCIOWO BIERZEMY ZAWSZE NAJWYŻSZY KOSZT DOSTAWY .Kupując u nas za wysyłkę płacisz tylko raz. -nie zależnie od wagi

PROSZĘ O KONTAKT PRZED ZAKUPEM,

JEŻELI COŚ JEST NIEZROZUMIAŁE.

PROSZĘ PYTAĆ A JA POSTARAM SIĘ W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ODPOWIEDZIEĆ DOKŁADNIE NA PYTANIE.

Kiedy na aukcjach zakradł się jakiś błąd w opisie lub niedopatrzenie z mojej strony ? przepraszam i proszę o informacje o takim fakcie. Błąd postaram się jak najszybciej usunąć.

Informacje staram się zamieszczać uczciwie i zgodne z opisem producenta, jeżeli taki jest dostępny. Dane o produktach weryfikuję na podstawie pomiarów autorskich lub z opisów dostępnych w innych źródłach.

Wygrana licytacja lub zakup przedmiotów przez ?KUP TERAZ? w internetowym serwisie aukcyjnym ?Allegro?, to wiążąca UMOWA kupna-sprzedaży, ze wszystkimi konsekwencjami dla obu stron czyli Kupującego oraz Sprzedającego.

Na wpłatę Kupujący ma 7 dni od daty wygrania aukcji.

W razie braku wiadomości od Kupującego lub zapłaty w terminie do 14 dni wysyłam przypomnienie o transakcji i obowiązku zapłaty za kupiony towar.

PROSZĘ DO AUKCJI PODCHODZIĆ Z ROZWAGĄ I DOKŁADNIE PRZEMYŚLEĆ ZAKUP.Nie odwołujemy ofert.

W PRZYPADKU ZAKUPÓW DOKONANYCH PRZEZ DZIECI OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ JEST RODZIC.

REKLAMACJE:

W przypadku, gdy towar okazuje się wadliwy lub nie działa, to kupujący informuje nas o takim fakcie wiadomością e-mail i odsyła uszkodzony produkt na adres:

Moncam Iwona Puk

ul.Olsztyńska 24a

60-416 Poznań

na swój koszt z opisem uszkodzenia. Każda reklamacja rozpatrzona będzie w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki zwrotnej od Kupującego, a o jej wyniku kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub wiadomością e-mail.

Towar można odesłać w ciągu 10 dni od zakupu bez podania powodu tylko w STANIE NIENARUSZONYM ORYGINALNIE ZAPAKOWANYM. Produkt otwarty i użyty choć raz  nie może podlegać  REKLAMACJI.

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji klient może wybrać zwrot gotówki za zakupiony towar (koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi) lub taki sam nowy produkt (jeżeli jest jeszcze dostępny w naszej ofercie). Może też wybrać inne towary wystawione na aukcjach w równoważnej kwocie reklamowanego towaru. W przypadku gdy klient wybierze nowy towar dostępny na aukcjach to my pokrywamy koszty przesyłki.

Nie odbieramy przesyłek nadanych za pobraniem. Zwrot pieniędzy jest możliwy tylko przelewem na konto wcześniej uzgodnione z kupującym.

W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uznana, z powodu niewłaściwego użytkowania bądź ujawnionych uszkodzeń mechanicznych. Kupujący zostanie obciążony kosztami przesyłki.

Jeżeli są jakieś wątpliwości dotyczące aukcji lub przedmiotu na niej wystawionego proszę pisać i pytać przed dokonaniem zakupu. Pozwoli to uniknąć późniejszych nieporozumień.

 


Strona wygenerowana 2018-05-23 03:40:28, 213