Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-02-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

44.jpg

Witamy serdecznie na naszej stronie. Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się głównie w akcesoriach GSM, jednak nasza oferta ciągle się powiększa. Interesują Nas tylko rzeczy sprawdzone, bardzo wysokiej jakości. O tym, że warto nam zaufać świadczą pozytywne opinie ludzi, którzy już nam zaufali. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy wysokiej jakości towary, szybką dostawę oraz bardzo dobry kontakt. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Jeśli towar, który Państwa interesuje nie znajduje się w naszej ofercie, lub interesuje Państwa zakup większej ilości towaru, prosimy o kontakt. Brakujący towar postaramy się w miarę możliwości pozyskać, a przy większych zamówieniach gwarantujemy korzystniejsze ceny.


gsdgsg.jpg
email:  [email protected]  Kontakt 24/7.  Na emalia odpowiemy w przeciągu 24H.
 
telefon:  792-264-491    Proszę kontaktować się od godziny 10 - 17. Dostępni jesteśmy pod tym numerem od poniedziałku do piątku.
 
Zapraszamy także po odbiór osobosty towaru. Jednakże prosimy o wcześniejsze potwierdzenie odbioru osobistego emailem. Sklep otwarty od godziny 10 do 17  pon-pt.
Tomasz Maliński
ul. Sikorskiego 13    62-025  Kostrzyn Wielkopolski
 
Preferujemy kontakt email. Telefon ze względu na dużą liczbę zamówień jest ograniczony. Jeżeli nie odbierzemy w przeciągu 2h, prosimy wtedy o kontakt email.
 
gdgsdgdsgf.jpg
 
Numer Konta do wpłaty:
PKOBP 63 1020 4027 0000 1102 0854 6790
Tomasz Maliński
ul. Sikorskiego 13  62-025  Kostrzyn
Na każdej aukcji dokładnie opisany jest przybliżony czas wysyłki. Prawie w każdej sytuacji nie przekracza on 48H. ( wyjątkiem jest zamówienie specjalne zamówione przez klienta np. Zamówienie koloru niedostępnego na aukcji.) O jakichkolwiek opóźnieniach, informujemy w przeciągu 24h od zakupu towaru.
Przesyłki nadajemy od pon-pt, dwa razy w ciągu dnia o godzienie 13.00 oraz o 18.00
 
Uwaga:
Czas wysyłki to nie czas dostawy. Nie odpowiadamy za opóźnienia wynikające z poczynań kurierów bądź poczty polskiej.
Zachęcamy do wyboru przesyłek poleconych oraz kurierskich. Przesyłki bez polecenia na własną odpowiedzialność. 
 
Przybliżony czas dostawy przy wyborze odpowiedniej przesyłki: ( liczone od dnia oddania paczki w ręce kuriera)
Listy bez polecenia : około 2-6 dni robocze
List Polecony ekonomiczny : 1-3 dni robocze ( w zależności od odległości od Kostrzyna )
List polecony priorytetowy : 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska: 1 dzień roboczy 
 
dsfdgfdg.jpg
Każdy towar objety jest gwarancją producenta. Gdy klient stwierdzi iz zakupiony towar jest uszkodzony, może go zwrócić na adres firmowy. Reklamacje rozpatrujemy w przeciągu od 2-14 dni od przyjęcia przez Nas towaru. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, towar wymieniamy na nowy, bez wad. Natomiast jeżeli wysyłka nowego towaru nie będzie możliwa, Nasza firma zobowiązuje się zwrócić należności ceny towaru.
Jeżeli stanie się tak iż nadamy niepoprawne etui( nie do tego modelu ), Nasza firma pokryje koszty zwrotu towaru do Nas listu poleconego ekonomicznego. Wysyłka inna spedycją, droższą nie będzie oczywiście w 100% zrefundowana. Opłacamy tylko list polecony ekonomiczny.
Każdy produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancja producenta.
 
sdsfhbdhbfdf.jpg

zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzone przez produkt niebezpieczny, (Na podstawie art.7. ust.1 ustawy z dnia 02 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 z 2000r. Poz. 271) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usług - od dnia jej zawarcia, składając stosowne oświadczenie na piśmie.

 

Każdy produkt zakupiony w naszej firmie można zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Zwrot zostanie przyjęty tylko i wyłącznie, jeśli dany produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony oraz zostanie odesłany wraz z dowodem zakupu. W przypadku akcesoriów, do których dostęp wymaga zniszczenia  kartonika lub folii ochronnej towar musi być zwrócony w nienaruszonym opakowaniu.  Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i odesłać na adres firmy. Gwarantujemy zwrot wartości produktu na wskazane konto bankowe w terminie 14 dni.

TM Products zobowiazuje się do zwrotu kwoty równej cenie towarów( bez kosztów wysyłki).

Produkty używane licytowane nie podlegają zwrotowi.


Strona wygenerowana 2018-06-22 09:51:07, 213