Konto firmowe
(Rejestracja: 2016-03-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 
 
 

1.Produkt wystawione na aukcji dostępne są na naszym magazynie. 

2.Towar przed odbiorem kupujący może obejrzeć w miejscu odbioru sprzętu o którym informujemy w aukcji.

3. Ze względu na dużą rotację towaru Sprzedawca może odwołać wygraną aukcję i odmówić zawarcia transakcji w wypadku niedostępności  lub uszkodzenia przedmiotu.

4. Sprzedawca może zakończyć aukcję przed terminem bez podania przyczyn

5. Odbiór wylicytowanego produktu winien nastąpić w ciągu 7 dni od dnia wylicytowania

6. Po wcześniejszym umówieniu jest możliwość odbioru osobistego od poniedziałku - piątku w godzinach 9-17

7. W przypadku odbioru osobistego klient może odebrać zamówienie dopiero po otrzymaniu informacji mailowo lub telefonicznie

 

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i zapraszamy do kontaktu z nami.

 

wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa , zastrzegam sobie kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

 

Wysyłki realizowane są w dniu następnym po  zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie lub w ten sam dzień jeżeli wpłata zostanie dokonana do godz 12

Koszt wysyłki oraz pakowania:

w przypadku paczek do 30 kg - 15 zł

wysyłka za pobraniem - 19 zł

wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej "TBA"

 

 
 

PRZELEW. Po wygraniu aukcji należy wpłacić należną kwotę + koszty transportu, na nasze konto bankowe lub za pośrednictwem Allegro .W celu identyfikacji Państwa przelewu prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru aukcji oraz nicka używanego w serwisie Allegro, W przypadku zakupu na kilku Naszych aukcjach prosimy o padanie wszystkich numerów aukcji i nick Allegro. Prosimy o nie wysyłanie potwierdzeń przelewu, skanowanych dowodów wpłaty e-mailem. Wysyłkę realizujemy dopiero po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie bankowym.            
 GOTÓWKA. Płatność przy odbiorze osobistym w siedzibie Naszej firmy (po wcześniejszym umówieniu się). W tym przypadku nie ponoszą Państwo kosztów transportu.

 

Dane do przelewu:
ToDo - Marcin Jach
ul. Świętokrzyska 13 

95-200 PABIANICE
   NAZWA BANKU : ING
  NR KONTA:
 
  36 1050 1461 1000 0091 4718 2407

 
ZWROTY

Zgodnie z polskim prawem towar zakupiony poza siedzibą firmy (wysyłka) może zostać zwrócony bez podania przyczyny do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Przed przystąpieniem do procedury zwrotu należy Nas o tym poinformować e-mailem lub telefonicznie. Towar musi być w stanie nienaruszony tzn. w oryginalnym opakowaniu nie noszący śladów użytkowania. Zwracając zakupiony przedmiot należy wydrukować, wypełnić i przesłać oświadczenie razem z odsyłanym towarem. Oświadczenie do pobrania. Pieniądze zostaną zwrócone na podane przez Państwa konto w dniu otrzymania przez nas przesyłki od Państwa.  Prosimy o nie wysyłanie do Nas przedmiotów za pobraniem - nie przyjmujemy takich przesyłek. Niespełniające powyższych warunków zwroty nie będą realizowane. 

GWARANCJA I REKLAMACJA  
Długość gwarancji jest określona w treści aukcji i liczona od daty na dowodzie zakupu. Podstawą do uznania reklamacji jest oryginał dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz oryginalne opakowanie.Przed przystąpieniem do procedury reklamacji należy nas o tym poinformować e-mailem lub telefonicznie. Przesyłając reklamowany przedmiot należy wydrukować, wypełnić i przesłać zgłoszenie reklamacyjne razem z odsyłanym towarem. Zgłoszenie reklamacyjne do pobrania. Reklamujący pokrywa koszty wysyłki do nas następnie sprawny towar odsyłamy na nasz koszt do 14 dni roboczych (w wyjątkowych przypadkach termin może się przedłużyć do 21 dni, należy doliczyć czas potrzebny  na dotarcie przesyłki). Gwarancją nie są objęte usterki mechaniczne oraz materiały eksploatacyjne (np. baterie w pilocie). W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszty ponownej przesyłki pokrywa reklamujący. Prosimy o nie wysyłanie do Nas przedmiotów za pobraniem -nie przyjmujemy takich przesyłek. Niespełniające powyższych warunków reklamacje nie będą realizowane.
                                       

 

ToDo

95-200 Pabianice

ul. Świętokrzyska 13

tel. 508-503-202

[email protected]

gg: 6403382

 

Strona wygenerowana 2018-05-27 10:17:52, 213