Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-03-08, Logowanie: Dziś)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana 
 

Sprzedaż w ramach tego konta prowadzona jest przez:
 
CHEMIBUD - Włodzimierz Suszyński
26-600 Radom ul. Mielczarskiego 2
NIP: 796-100-76-27
Regon: 670745184
tel. 48 364 22 11


konto bankowe firmy:
Deutsche Bank Polska S.A. nr konta: 90 1910 1048 2307 9864 4167 0001

Firma wpisana jest do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki.

 

Najważniejsze:
 

 • Płatność: on-line, przelew, przy odbiorze.
 • Wysyłka: w następnym dniu roboczym.
  Zwykle FedEx oraz Poczta Polska.
 • Możliwość zwrotu: w ciagu 14 dni.
 • Potrzebujesz więcej informacji ?
  Napisz, zadzwoń lub zostaw wiadomość.
 
 
R E G U L A M I N     S P R Z E D A Ż Y

 
1. Sklep prowadzi sprzedaż wykończeniowych materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem chemii budowlanej.
 
2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem witryny allegro.pl. Zalecamy korzystanie z dowolnej przeglądarki zgodnej ze standartem W3C, z włączoną opcją zapisywania cookies.
 
3. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest zarejestrowanie w serwisie Allegro prawdziwego adresu zamieszkania, telefonu oraz adresu e-mail.
 
4. Po złożeniu zamówienia drogą elektroniczną klient otrzymuje e-mailem automatyczne potwierdzenie jego otrzymania przez sprzedawcę.
 
5. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 
6. Należność za dokonany zakup można w zależności od wybranej formy opłacić:

 • on-line podczas dokonywania transakcji za pośrednictwem platformy PayU
 • przelewem w ciągu 3 dni roboczych na konto wskazane powyżej w regulaminie
 • przy odbiorze do rąk kuriera lub pracownika Poczty Polskiej

7. Zamówienie zostaje wysłane najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od chwili dokonania zakupu.
 
8. Zamówione produkty są dostarczane na adres zarejestrowany w serwisie Allegro lub wskazany w formularzu finalizacji zamówienia na terenie Polski. Zamówienia z adresem dostawy poza terenem Polski mogą być realizowane jedynie na warunkach ustalanych indywidualnie.
 
9. Do każdego zamówienia, w zależności od wyboru klienta, wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Opłata związana z realizacją przesyłki zawarta jest w jednej z pozycji wspomnianego dokumentu.
 
10. Klient może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. ale nie jest to konieczne. W przypadku odstąpienia od umowy koszt odesłania towaru ponosi klient. Koszt odeslania w przypadku niektórych towarów może byc wyższy niż koszt zwykłej przesyłki pocztowej.
 
11. Jeżeli w zakupionym produkcie zostaną ujawnione wady, należy w ramach reklamacji odesłać go na adres sprzedawcy wraz ze szczegółowym opisem wady. Reklamacja rozpoznawana jest nie później niż w terminie 14 dni roboczych od daty jej zgłoszenia. O rozstrzygnięciu reklamacji Sklep informuje Klienta drogą elektroniczną na adres e-mail podany przez niego w formularzu zamówienia.
 
12. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są traktowane jako poufne i będą wykorzystywane jedynie do prawidłowej realizacji zamówienia. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą gromadzone ani ujawniane innym osobom lub podmiotom.
 
13. W sprawach nie określonych niniejszym regulaminem strony transakcji zobowiązane są do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów prawa oraz postanowień regulaminu Allegro.
 
Z W R O T Y

 
Klient może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Wzór formularza można pobrać stąd..

W przypadku odstapienia umowy koszt odesłania towaru ponosi klient. Koszt odesłania niektórych towarów może byc wyższy niż koszt zwykłej przesyłki pocztowej.

 
Prawo odstąpienia od umowy - pouczenie.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas:

          CHEMIBUD - Włodzimierz Suszyński
          26-600 Radom ul. Mielczarskiego 2
          tel. 48 364 22 11

o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Dane potrzebne do zaadresowania przesyłki zawierającej zwracaną rzecz:

          Sklep BUDOWLANIEC
          26-600 Radom ul. Żwirki i Wigury 18


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczeniainnego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 
 
 

 


Strona wygenerowana 2018-06-18 15:39:24, 213