Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   

 

 

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą odzieży i obuwia. Naszym klientow oferujemy świetny jakosciowo towar za rozsądną cenę. Gwarantujemy bezpieczne zakupy i szybką wysyłkę.

 

 

1. O firmie


Aukcje użytkownika Salon_Anka prowadzone są przez firmę FHU 'ANKA' Anna Szawlińska, ul. Lipowa 15, 69-200 Sulęcin, NIP 598-104-83-21, REGON 080306515, nr wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej 3465/09 zaświadczenie wydane przez Burmistrza miasta Sulęcin.

Adres do korespondencji: FHU ANKA, ul. Lipowa 15, 69-200 Sulęcin

Telefon: 661 451 080 czynny w dni robocze w godz. 9-15.

W związku z problemami z zasięgiem sieci komórkowej pewniejszą formą kontaktu jest mail.

Adres email: [email protected]

 

Nasza firma jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.  W tych godzinach czynny jest również nasz telefon.

 Na maile staramy się odpowiadac na bieżąco i szczegółowo do godziny 15. Prosimy o cierpliwośc. Na maile otrzymane po tej godzinie odpowiadamy następnego dnia rano.

W weekendy i święta nie odpowiadamu na maile i telefony. Maile otrzymane podczas tych dni, uzyskują odpowiedź w pierwszy następujący dzień roboczy.

 

Nie odpowiadamy na SMS-y i wiadomości pozostawione na poczcie głosowej.

 

2. O produkcie


Sprzedawane przez nas obuwie jest pierwszego gatunku, w firmowych opakowaniach producenta.

Czasami wystawiamy również aukcje typu 'outlet', będące okazją do zakupu towaru z niewielką wadą (przybrudzenia, plamki od kleju) za niewielkie pieniądze. Wówczas takie aukcje mają  w opisie informację o rodzaju wady. 

Sprzedawane przez nas przedmioty są zawsze sprawdzane przed wysyłką.

Do każdej zakupionej rzeczy otrzymują Państwo paragon fiskalny lub na życzenie fakturę Vat.

 

Zdjęcia umieszczone w aukcji są naszą własnością , naszego autorstwa i przedstawiają rzeczywisty wygląd sprzedawanego przedmiotu.Kolor może się nieznacznie różnic w zależności od rodzaju i indywidualnych ustawień monitora - Proszę o tym pamiętac. 

Prawa autorskie do zdjęc są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i podlega ochronie zgodnie z Ustawą o prawach autorskich.

Prosimy o rozważną licytację i dokładne sprawdzenie wymiarów - zaoszczędzi to Państwa i nasz czas. 

Żeby dobrac właściwy rozmiar obuwia, należy do podanej długości wkładki dodac ok. 0,5 cm luzu na stopę. Przy wyborze rozmiaru proszę również uwzględnic tzw. tęgośc stopy. Stopa szczupła może przesuwac się do przodu, a stopa szersza może uniemożliwic prawidłowe włożenie buta do właściwej pozycji.

Przed zalicytowaniem prosimy sprawdzic rozmiar.

 

3. Formy płatności

 

- przelew na konto naszej Firmy 91 1020 2036 0000 0902 0056 8774. 

- płatnośc przy odbiorze - przesyłka pobraniowa

 

 

Jeżeli zakupili Państwo kilka przedmiotów na naszych aukcjach i mają one byc wysłane jedną paczką, prosimy dokonac wspólnej wpłaty za wszystkie zakupione rzeczy i jeden koszt przesyłki. Nie wstrzymujemy paczek, za które otrzymaliśmy płatnośc.

 

4. Odbiór osobisty


Z uwagi na wyłącznie internetowy charakter sprzedaży ta forma finalizacji transakcji jest niemożliwa.

 

5. Wysyłka


Wysyłka zakupionych przedmiotów odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej SIÓDEMKA 

darmowy hosting obrazków 

Wysyłka odbywa się na bieżąco w dni robocze.

Jeżeli towar do państwa nie dotarł, prosimy o powiadomienia nas o tym fakcie, abyśmy mogli uruchomic procedurę reklamacyjną.

Jeśli kupili Państwo kilka przedmiotów na naszych aukcjach, płacą Państwo tylko jeden koszt wysyłki.

 

 

6. Zmiana Adresu


Jeżeli aktualny adres wysyłki nie jest zgodny z danymi podanymi podczas rejestracji, prosimy o podanie włąściwego adresu do wysyłki.

 

7. Termin Płatności


Na wpłatę oczekujemy 7 dni roboczych, po tym czasie wysyłane są mailowe przypomnienia. 

Jeśli chcą Państwo wstrzymac się z zapłatą, bo planują dalsze zakupy na naszych aukcjach, prosimy o mailowe powiadomienia nas o tym.

 

8. Gwarancja


Wszystkie przedmioty zakupione na naszych aukcjach objęte są rękojmią wynikającą z aktualnych przepisów prawa.

 

9. Reklamacja


Sprzedawca odpowiada wobec kupujacego, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową ; w przypadku stwierdzenie niezgodności przed upływem sześciu miesięcy od wydania towaru domniemywa się, ze istniała ona w chwili wydania. 

Reklamowany towar prosimy odesłac na adres: FHU ANKA, ul. Lipowa 15, 69-200 Sulęcin wraz z dowodem zakupu i pismem reklamacyjnym

Wzór pisma reklamacyjnego  ------>   Formularz 

Przesyłek pobraniowych nie odbieramy

 

 

10. Zwroty


Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebiepieczny (Dz. U> z dnia 31 marca 2000 r.) Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpic bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 

Nie dotyczy to przedmiotów zakupionych w wyniku licytacji ( Art. 16, pkt.1, ppkt. 10)

 

Zwracany towar prosimy  odesłac na adres:FHU ANKA, ul. Lipowa 15, 69-200 Sulęcin w stanie niezmienionym  Prosimy o nie zaklejanie pudełek taśmą .

Do zwracanego towaru prosimy dołączyc dowód zakupu i oświadczenie o odstąpieniu od umowy

Wzór oświadczenia  ---------->     Formularz 

 

 

11. Wymiana


Istnieje możliwośc wymiany zakupionego towaru na inny rozmiar, jeśli tylko jest aktualnie dostępny - po wcześniejszym uzgodnieniu w terminie 3 dni od daty otrzymania towaru.

Przed wysłaniem towaru do wymiany prosimy o wcześniejszy kontakt emailowy.

Towar do uzgodnionej wymiany należy odesłac na adres: FHU ANKA, ul. Lipowa 15, 69-200 Sulęcin, w stanie niezmienionym ( Prosimy nie zaklejac pudełek taśmą!), wraz ze wszystkimi elementami, z którymi został dostarczony. Na konto firmy należy wpłacic 11 zł na poczet przesyłki zwrotnej. W tytule przelewu należy wpisac 'wymiana+swój nick'.

Do przesyłki prosimy dołączyc informację ze swoim nickiem z Allegro, adnotacją czego ma dotyczyc wymiana, adresem zwrotnym.

Brak takiej informacji ma wpływ na czas przebiegu wymiany.

 

 

 

Zapraszamy na nasze aukcje i życzymy udanych zakupów

 

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-25 22:52:53, 213