(Rejestracja: 2011-03-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


WITAMY SERDECZNIE NA NASZYCH AUKCJACH

ORAZ ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OFERTY NASZEJ  FIRMY

        

FHU SPECTRA KOZAK MACIEJ

Jesteśmy legalnie działającą rozwijającą się firmą handlową która oferuje nowe nie używane produkty .

UWAGA nie prowadzimy sklepu stacjonarnego !!

Odbiór towaru osobiście jest możliwy wyłącznie po ustaleniu dnia i godz.

Ze względu iż prowadzona działalność handlowa jest inna niż adres rejestracji firmy (dane poniżej)

podajemy dane kontaktowe:

Katowice, Sosnowiec

Mail: [email protected]

Tel 608639255  

(pon -pn proszę dzwonić w godzinach 16-22; Sobota 9-18)

Maciej nr gg 2929002

Olga    nr gg 23809128

W przypadku pytań proszę pisać!  zawsze odpowiadamy na wszelakie pytania.

Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień przed każdą aukcją prosimy o dokładnie zapoznanie się z warunkami sprzedaży oraz regulaminem aukcji.

Udział w naszych aukcjach oznacza akceptacje poniższego regulaminu!

 

Regulamin

Informacje Ogólne 

1. Regulamin określa zasady sprzedaży przez serwis internetowy Świstak na koncie Spectra_Store należącym do firmy FHU SPECTRA Kozak Maciej

2. Transakcje kupna-sprzedaży odbywają się za pośrednictwem sieci Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Kupującym, a firmą  FHU Spectra Kozak Maciej zwanym dalej Sprzedającym.

3. Użytkownicy bez pełnej aktywacji konta mogą kupić przedmiot lub wziąć udział w licytacji pod warunkiem, że jest to ich pierwsza transakcja w serwisie lub wartość przedmiotu nie przekracza 500 zł.

4. Proszę o rozważną i przemyślaną licytację, ponieważ nie odwołuję ofert. Sprzedający nie ma obowiązku odwołania oferty

5. Wszystkie przedmioty wystawiane są tylko wyłącznie za pomocą funkcji ?Kup teraz!?

6. Wszystkie artykuły wystawione na naszych aukcjach są nowe i nie używane. W przypadku przedmiotów używanych w opisie aukcji będzie widniała wyraźna informacja na ten temat

7. Zdjęcia odpisane logiem ?Maciej Kozak Photography? są własnością firmy FHU Spectra Maciej Kozak Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zezwolenia zabronione.

Zamówienia 

1. Zamówienia przyjmowane są przez stronę internetową serwisu Świstak za pomocą formularza zamówienia.

2. W celu bezbłędnej realizacji zamówienia wybranego towaru należy podać niezbędne informacje aby zlecenie zostało zrealizowane. Dotyczy to takich danych jak dokładne określenie rodzaju produktów oraz ich ilości.

3. W przypadku podania niepełnych, błędnych danych, braku możliwości kontaktu z Kupującym, Sprzedający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia.

4. Jeśli chcą Państwo aby wysyłkę dokonać na adres inny niż ten który widnieje w danych konta Świstak proszę napisać adres w tytule przelewu i potwierdzić mailem.

     Płatność

1. Ceny towarów podawane są w PLN i zawierają podatek VAT.

2. Do ceny towaru należy doliczyć koszt przesyłki, który pokrywa kupujący

3. Zakupy na naszych aukcjach możliwe są za pomocą przelewu na rachunek bankowy.

4. Istnieje również możliwość zapłaty gotówkowej, przy odbiorze osobistym. W takim przypadku termin i miejsce ustalane jest indywidualnie i nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

5. Numer konta i dane potrzebne do przelewu otrzymają Państwo zaraz po zakupie w automatycznym mailu od serwisu Świstak (wyłącznie przez Świstak, numer konta jest zgodny z podanym na stronie o mnie, nigdy nie wysyłamy mailem innego numeru konta). Jeżeli nie otrzymacie Państwo takiej wiadomości (co zdarza się sporadycznie) wpłatę należy dokonać na podane poniżej konto firmowe

BRE BANK S.A. Wydział Bankowości Elektronicznej mBank PL 34 11402004 0000 3102 3610 8857

6. Płatność przelewem musi zostać dokonana z rachunku złotówkowego, prowadzonego przez bank zarejestrowany na terenie RP

7. Na wpłatę czekamy 7 dni. Po upływie tego okresu wysyłamy maila z przypomnieniem o płatnościach.

Wysyłka

1. Aby przesyłki docierały w jak najszybszym czasie, są one wysyłane za mocą firmy kurierskiej, gdzie czas dostawy wynosi max 2 dni robocze

2. Wysyłka zamówionych towarów następuje w jak najszybszym czasie po dokonaniu wpłaty na konto oraz jej zaksięgowaniu, lecz nie później jak wciągu trzech roboczych od daty wykonania przelewu

3. Koszt przesyłki, realizowanej firmą kurierską Siódemka, jest uzależniony od ilości zamówionych towarów i formy płatności. Informacja o koszcie wysyłki jest dostępna na każdej aukcji.

4. W przypadku zamówienia większej ilości sztuk koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie

5. Po skompletowaniu zamówienia przesyłka jest wysyłana na adres kupującego do której dołączany jest rachunek zakupu.

6. Przedmioty wylicytowanie na kilku aukcjach przez jednego użytkownika będą wysyłane w jednej przesyłce, za którą Kupujący zapłaci tylko raz.

Wymiana

1. Kupujący może dokonać wymiany towaru w terminie max do 10 dni od daty otrzymania przesyłki

2. Wymiany dotyczą tylko przedmioty które zostaną odesłane w oryginalnym, niezniszczonym  opakowaniu oraz oryginalnie przyczepionymi metkami

3. Towar nie może być używany lub zniszczony

4. Towar należy odesłać do wymiany wraz z otrzymanym rachunkiem oraz wypełnionym dokumentem zwrotu towaru na adres z paragonu. Dokument zwrotu towaru wyślemy emailem.

5. Koszty przesyłki wymiany towaru pokrywa klient na koszt własny, ewentualna zmiana sposobu dostawy jest ustalana indywidualnie

6. Wymiana towaru zostanie zrealizowana w terminie do 14 dni. 

Zwroty i reklamacje 

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)  - kupujący, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, od daty dostarczenia przesyłki.

2. W tym terminie należy skontaktować się z nami a towar należy odesłać w ciągu 14 dni.

3. Zwrot towaru jest możliwy tylko i wyłącznie gdy nie nosi on śladów użytkowania ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Zwracany towar należy odesłać przesyłką pocztową wraz z otrzymanym rachunkiem. Należy również załączyć informację o numerze konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot pieniędzy.

3. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru, która zostanie zwrócona w czasie 4 dni roboczych przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. I pokrywa go kupujący

4. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem

5. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od daty ich wpłynięcia.

6. W przypadku gdy kupujący stwierdzi wady techniczne lub uszkodzenia, powinien odesłać go wraz z rachunkiem oraz informacją o przyczynach reklamacji przesyłką pocztową na adres nadawcy. Uszkodzony towar zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a w przypadku braku możliwości wymiany (na przykład z powodu wyczerpania stanów magazynowych), zwrócimy Kupującemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne towary do wyboru.

7. Ewentualny zwrot należnej kwoty nastąpi w ciągu 4 dni roboczych od rozpatrzenia reklamacji przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego.

8. W przypadku odbioru osobistego zwroty i reklamacje nie będą uznawane.

Polityka prywatności

1. Dane Kupujących otrzymane podczas składania zamówień objęte są ochroną prawną.

2. Firma FHU Spectra Kozak Maciej nie sprzedaje i nie udostępnia danych personalnych i adresowych osobom trzecim.

Komentarze

1. W przypadku komentarzy wystawiamy ocenę pozytywną jako sprzedający po otrzymaniu wpłaty oraz pozytywnego komentarza ze strony kupującego co świadczy o pozytywnym dokonaniu transakcji.

2. Jeśli towar jest niezgodny z opisem lub zamówieniem prosimy o kontakt w celu uniknięcia zbędnych problemów i sporów oraz pochopnego wystawienia negatywnych bądź neutralnych komentarzy.

 

 

Dane firmy:

FHU SPECTRA KOZAK MACIEJ

ul. Wincentego Witosa 12/4

21-040 Świdnik

Nip: 7122748513

Regon: 060741416

mBank PL 34 1140 2004 0000 3102 3610 8857

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 00:04:13, 213