Jesteś tutaj › Profil użytkownika SELTIS_2 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-02-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji 


 


Witamy na naszej stronie Allegro.pl  Znajdą Państwo tutaj informacje o warunkach oraz sposobie zawierania transakcji z naszą firmą za pośrednictwem serwisu Allegro.pl oraz informacje dotyczące firmy i sklepów w których można dokonać odbioru osobistego
.SELTIS 2


NIP: 735-264-37-46 REGON: 121454546


 


________________________________________________________________________________


 


Odbiór osobisty towaru możliwy na naszych magazynach:


 


Jabłonka


( 503 602 373 )


[email protected]


 


Brzesko


( 664 748 210 )


[email protected]


 


 


Informacja o przesyłkach i produktach:


tel (012) 653 21 63
tel kom. 503 602 373
e-mail: [email protected]
 

Informacje o produktach oraz pomoc techniczna:

        e-mail: [email protected]


 


 


 


 
Jesteśmy importerem sprzętu RTV i AGD.


Mamy w swoim asortymencie wysokiej jakości sprzęt użytku domowego oraz komercyjnego. Naszym obecnym celem jest sprzedaż klientom indywidualnym, w tym za pośrednictwem allegro. Oferujemy produkty wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie po przystępnej cenie.
 


Wysyłka


Licytując przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się na poniższe warunki.Kupujący drogą wysyłkową ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty sprzedaży.


Cena na aukcjach jest ceną brutto (czyli z podatkiem VAT).


Po wylicytowaniu towaru prosimy wypełnić formularz opcji dostawy lub potwierdzić zamówienie mailowo. W przypadku gdy kupujący zakupi towar i w szybkim czasie nie wypełni formularza opcji dostawy a tym samym nie określi formy płatności, realizacja zamówienia może się znaczenie wydłużyć.


 


Dane do wysyłki:

Imie Nazwisko
Ulica, numer domu
Kod pocztowy, miejscowość
Numet tel. kontaktowego dla kuriera doręczającego przesyłkę.


Każdy sprzęt zakupiony na naszych aukcjach wysyłany jest do klienta z kartą gwarancyjną oraz paragonem. Jeżeli klient chce otrzymać fakturę VAT zobowiązany jest do poinformowania nas o tym w formularzu opcji dostawy. Brak takiej informacji i brak podania niezbędnych danych firmy, powoduje iż sprzęt automatycznie wysyłany jest z paragonem.


Dane do faktury: (jeśli chcesz ją otrzymać)


Imię nazwisko, lub nazwa firmy.
Ulica, numer domu
Kod pocztowy, miejscowość
NIP


 
 


Wysyłka i paczkowanie:


 


Wylicytowany towar wysyłamy od poniedziałku do piątku.


      Sprzęt wysyłamy zawsze kurierem Siódemka

 


 


Po otrzymaniu numeru listu przewozowego możesz sprawdzić status przesyłki na www.siodemka.com


Numer przesyłki otrzymują Państwo na e-mail po wejściu przesyłki na magazyn kuriera.
         


Osoby które nie odbiorą paczki i w ten sposób świadomie narażają nas na koszty, muszą się liczyć z wyciągnięciem w stosunku do nich konsekwencji prawnych.


 


UWAGA !!!


Jeśli paczka dotrze do Państwa uszkodzona lub naruszona została taśma, proszę otworzyć paczkę przy kurierze i sporządzić z nim protokół szkody. W przypadku rozpakowania przesyłki i stwierdzeniu uszkodzenia mechanicznego (fizycznego) sprzętu, podczas gdy kurier już odjechał, należy niezwłocznie skontaktować się z firmą kurierską, i umówić się na sporządzenie protokołu szkody z kurierem doręczającym. Mają na to Państwo maksymalnie do 7 dni od daty otrzymania przesyłki.


W przypadku zbagatelizowania uszkodzenia fizycznego sprzętu zaraz po jego otrzymaniu, późniejsze roszczenia reklamacyjne takiego urządzenia będą odrzucane przez naszą firmę.


W sytuacjach niejasnych prosimy o kontakt pod nr. telefonu.:


tel (012) 653 21 63
tel kom. 503 602 373
Gwarancja


Udzielana jest na podstawie paragonu lub faktury oraz pisemnej gwarancji.


Długość okresu gwarancji jest różna do poszczególnych urządzeń, okres gwarancji zawsze uwzględniony jest w opisie aukcji !!
 


Faktura VAT


Fakturę wysyłamy wszystkim osobom, które zadeklarowały chęć jej posiadania w mailu potwierdzającym kupno. Prosimy o podanie pełnych danych do faktury.
Komentarze


Jeżeli w transakcji występujemy jako strona sprzedająca komentarz wystawiamy wyłącznie w odpowiedzi na otrzymany.
Reklamacja


Jeżeli chcą Państwo zareklamować zakupiony u nas towar bardzo prosimy załączyć do paczki następujące elementy :


- Wypełniony wg. wskazówek formularz reklamacyjny który jest jednocześnie kartą gwarancyjną dołączoną do każego wysyłanego urządzenia.


- Dowóz zakupu - paragon / faktura VAT lub ich kopie.


Informujemy, że w przypadku reklamacji i zwrotów towaru nigdy nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem !!
!!! W przypadku braku poprawnie wypełnionego w/w formularza reklamacyjnego w paczce, informujemy iż reklamacje nie będą uwzględniane przez nasza firmę lub ich realizacja znacznie wydłuży się !!
Rezygnacja i zwrot towaru

W przypadku, gdy pomiędzy firmą Seltis a zamawiającym będącym użytkownikiem zawarta zostaje umowa o zbycie w systemie wysyłkowym, obowiązuje, co następuje:

- Wszystkie wysyłki reklamacyjne lub związane z odstąpieniem od umowy przez zamawiającego należy wysłać na adres Seltis w Krakowie. Seltis zastrzega sobie, iż nie odpowiada za utratę, uszkodzenie lub niekompletność wysyłki dokonanej na inny adres aniżeli adres oddziału firmy.

             - Zamawiający może odwołać swoje zamówienie bez podania przyczyn, oświadczając to pisemnie Seltis w przeciągu 10 dni od otrzymania towaru i odsyłając go w oryginalnym opakowaniu, nienaruszonym wraz z dowodem zakupu. O terminowości zwrotu decyduje data stempla pocztowego na przesyłce zwrotnej.


Możliwość zwrotu towaru do 10 dni przysługuje tylko
 
i wyłącznie osobom, które otrzymały przedmiot drogą wysyłkową.


Osoba odbierająca zakupiony sprzęt na allegro na magazynie, mogąca dokładnie go oglądnąć, poprosić o uruchomienie i sprawdzenie, zakańczając to akceptacją stanu faktycznego urządzenia, nie może skorzystać z prawa zwrotu towaru do 10 dni.
Szanowni Państwo towar kupiony na Fakturę Vat nie podlega zwrotowi do 10 dni , możliwa jest tylko i wyłącznie wymiana!
               
                - W przypadku rezygnacji zamawiający otrzyma w całości zwrot ceny produktu, po tym jak tylko towar zostanie odesłany do sklepu Seltis w możliwie nienaruszonym oryginalnym opakowaniu. Klient sam odsyła towar na własny koszty i ryzyko.
               
                - Klient odpowiada materialnie za powstałe uszkodzenie towaru z chwila wejścia w jego posiadanie. Klient powinien sprawdzać otrzymany towar bardzo ostrożnie. Utrata wartości towaru spowodowana innym niż zwykle sprawdzenie towaru i użycie jego, powoduje, iż nie może on już być sprzedany jak poprzednio, w takim przypadku klient pokrywa koszty utraty wartości towaru.
               
                - Powyższe prawo do rezygnacji i zwrotu nie przysługuje zamawiającemu w następujących przypadkach:
                + jeśli pomiędzy Seltis2 a zamawiającym została zawarta umowa o świadczeniu usług, których wykonanie rozpoczęło się już przed upływem terminu prawa do reklamacji, lub
                + jeśli zamawiający zawarł z Seltis2 umowę, o dostarczeniu towaru, sporządzanego na specjalne życzenie zamawiającego i wyraźnie odpowiada jego osobistym potrzebom. Taki towar ze względu na swoje właściwości nie może zostać odesłany. Podobnie ma sie rzecz w przypadku, gdy zamówiony towar może szybko ulec zepsuciu, lub gdy minęła data upływu jego przydatności do użycia.


Każdy klient ubiegający się o zwrot towaru zobowiązany jest dołączyć do zwracanego towaru poniższe oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość !


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------Miejscowość, data

Imię i nazwisko
Adres zamieszkania

Nazwa sprzedawcy
Adres sprzedawcy

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość


Oświadczam, że zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentow oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271) odstępuję od umowy . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . nr . . . . . . . . . . . . . . . . zawartej dnia. . . . . . . . . . . . . . . . w. . . . . . . . . . . . . . . .
Proszę o zwrot kwoty. . . . . . . . . . . . . . . . zł (słownie:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .) przekazem pocztowym na adres. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . lub na konto nr . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Zwracam w stanie niezmienionym . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . otrzymany dnia . . . . . . . . . . . . . .


Podpis konsumenta


UWAGA !


NIE ZWRACAMY PIENIĘDZY PRZEKAZEM POCZTOWYM! PROSIMY O PODANIE NR. KONTA BANKOWEGO NA KTÓRE MAMY ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE!


 
 


Nasze aukcje


 


Pamiętaj, że licytując na naszych aukcjach akceptujesz powyższe warunki. Jeśli nie zgadzasz się z nimi, po prostu nie licytuj!
 


Współpraca


 


Jesteśmy otwarci na współpracę. Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę, prosimy o kontakt telefoniczny:


tel: +48 (12) 653 21 63 | +48 503 602 373|


lub mailowy:


[email protected]


 


Przedpłaty na konto proszę dokonywać na nasz rachunek firmowy:


  


SELTIS 2


ul. Orawska 6


34-480 Jabłonka


 


90 1050 1445 1000 0090 7837 5186


 


 


W tytule proszę podać swój prawidłowo zapisany NICK, który używasz na allegro.
 
Jeśli wysyłka ma być 'za pobraniem' koniecznie poinformuj nas o tym po wylicytowaniu towaru w formularzu!


Informacja o płatności oraz rachunkach bankowych jest dostępna zaraz po wylicytowaniu towaru na allegro. Taką informację otrzymasz również na maila po zakupie produktu na naszych aukcjach.


 
 


Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów.


Zespół Firmy SELTIS 2 !


 


 

 
 


 


Strona wygenerowana 2018-05-24 05:12:08, 213