Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 4 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 4
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


          
 

Witamy serdecznie.

Cieszymy się, że zainteresowały Państwa aukcje firmy ROBiK.
Firma działa legalnie - wpisana jest do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Radomiu.

Dane firmy:


ROBiK Robert Jakubowski
ul. Bóźniczna 3, lokal 119
26-600 Radom
tel. 508 61 66 61, 48 629 66 90
NIP: 948-11-99-711 REGON: 142274316
PRACUJEMY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK OD 8-16
 
Dołożymy wszelkich starań żeby nasi Klienci byli w 100% zadowoleni.
Przed dokonaniem zakupu Klient powinien zapoznać się z opisem przedmiotu oraz jego zdjęciem. Nasze aukcje opisujemy rzetelnie
i dokładnie, a zdjęcia przedstawiają sprzedawane przedmioty, prosimy jednak pamiętać, że kolor ubranka na zdjęciu może się nieznacznie różnić od rzeczywistego w związku z różnymi ustawieniami monitora oraz wykorzystywaniem światła sztucznego (lampa błyskowa).
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub braku wystarczającej informacji prosimy o kontakt telefoniczny 508 61 66 61, 48 629 66 90
e-mail: [email protected]  lub gg 20934761REGULAMIN AUKCJI:

1. Prosimy o rozważne zakupy, ponieważ nie odwołujemy ofert.
2. Wysyłka za pobraniem (płatne przy odbiorze) dostępna jest dla użytkowników posiadających 5 i więcej komentarzy pozytywnych. NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO MUSI BYĆ AKTUALNY W DANYCH NA KONCIE! W przypadku mniejszej ilości komentarzy  wymagana jest płatność przelewem z góry.
3. Numer konta oraz wszelkie niezbędne do sfinalizowania transakcji dane zostaną przesłane w wiadomości e-mail, po zakupie na danej aukcji. Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych. PRZELEW MUSI BYĆ Z POLSKIEGO BANKU (nasz bank pobiera wysokie prowizje od przelewów zagranicznych). W przypadku braku wpłaty lub kontaktu występujemy do serwisu o zwrot prowizji a następnie wystawiamy odpowiedni komentarz.
4.  W tytule przelewu koniecznie musi pojawić się tylko NICK serwisu Świstak. Brak tej informacji uniemożliwia nam zidentyfikowanie przelewu, a w efekcie opóźnia realizację zamówienia.
5. Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku (dni robocze) - najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
6. Zastrzegamy, iż  nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie paczki w terminie  przez Pocztę Polską lub Kuriera.
7. Prosimy sprawdzić w obecności pracownika poczty lub kuriera, czy przesyłka jest w stanie nienaruszonym.Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak towaru prosimy spisać protokół szkody(dostępny u pracownika).Protokół taki spisany w obecności pracownika uprawnia do zgłoszenia reklamacji.
8. Na maile nie podpisane Nickiem (loginem) nie odpowiadamy!!! Nie odpowiadamy na SMSy.
9. Jeśli transakcja przebiegła pomyślnie, a otrzymany towar spełnia Państwa oczekiwania  prosimy o wystawienie komentarza ? będzie to dla nas znak, że przesyłka dotarła i wszystko jest OK. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek komplikacji prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia sposobu jego rozwiązania. KOMENTARZE WYSTAWIAMY RAZ NA OK. 2 TYGODNIE. Prosimy nie pisać próśb o zaległe komentarze.
10. Kupując jednocześnie na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacą Państwo tylko raz! Za zakupy powyżej 150 zł miły gratis*  Przy zakupie powyżej 250zł wysyłka GRATIS! PRZY WPŁACIE NA KONTO - (POCZTA POLSKA lub 5zł KURIER - dotyczy wysyłek krajowych)*
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany przesyłki pocztowej na kurierską (bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez kupujących).
11. W przypadku rezygnacji z zakupionego towaru zwracamy kwotę pomniejszoną  o koszt  przesyłki (zwrot na konto bankowe).
12. Reklamacje. Prosimy o nie wysyłanie paczek za  pobraniem pocztowym, gdyż takich nie odbieramy. Po otrzymaniu paczki (koniecznie z paragonem i metkami na ubrankach) reklamacja zostanie  rozpatrzona w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru do firmy. Reklamacji podlegają  wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta. Każdorazowo do przesyłki z reklamowanym  produktem (nie noszącym śladów użytkowania) należy załączyć: dowód zakupu towaru (paragon lub faktura), opis reklamacji, pełny adres  nadawcy, numer aukcji, numer konta bankowego, dane do przelewu oraz telefon kontaktowy.W przypadku uznania reklamacji i wysyłki nowego produktu koszt przesyłki pokrywa firma.
13. Wymiana towaru (inny model/kolor/rozmiar) możliwa jest po wcześniejszej konsultacji na koszt kupującego.
14. Wymiana towaru spowodowana błędami naszej firmy możliwa jest po wcześniejszej konsultacji. Koszty odesłania i ponownego wysłania w takim wypadku pokrywa nasza firma (zwrot kosztów na konto bankowe).
15. W przypadku nieodebrania przesyłki w terminie lub błędnego adresu powodujące zwrot do nadawcy - klient ponosi koszty związane ze zwrotem + koszt ponownego wysłania do adresata.
16. W przypadku nieodebrania przesyłki pobraniowej (zwrot do nadawcy) będziemy domagać się kosztów poniesionych przez naszą firmę.
17. ZWROTY. Każdy klient ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. W tym czasie prosimy o informację mailem o planowanym zwrocie towaru. Następnie w ciągu 7 dni proszę wysłać do nas towar (najlepiej listem poleconym). Nie odbieramy paczek za pobraniem. Koszt tej przesyłki ponosi klient - zwracamy tylko koszt towaru. Do przesyłki należy dołączyć krótką informację o odstąpieniu od umowy, dowód zakupu (paragon, faktura) oraz dane osobowe wraz z numerem konta na które mają wrócić pieniądze. Towar zwrócony powinien posiadać wszystkie metki oraz nie nosić śladów użytkowania.
18. REZYGNACJA Z TRANSAKCJI PO WPŁACIE - zwracamy wpłaconą gotówkę do 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania Państwa wpłaty.
19. UWAGA! PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 100 zł - zalecamy przesyłkę kurierską. POCZTA POLSKA w razie zagubienia przesyłki poleconej rekompensuje straty w wysokości do 100 zł. Taką kwotę zwracamy w przypadku zaginięcia przesyłki POLECONEJ.
 
Koszty wysyłki
1-3 szt - 8 zł polecony ekonom/10 zł priorytet
4-10 szt - 10 zł polecony ekonom/13 zł priorytet
powyżej 10 szt -12 zł polecony ekonom/15 zł priorytet
KURIER - 17,00 zł
KURIER POBRANIE- 22,00 zł - za pobraniem wysyłamy allegrowiczom z minimum 5 pozytywnymi komentarzami! NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO MUSI BYĆ AKTUALNY!

Regulamin ?KARTA RABATOWA?

1. KARTĘ RABATOWĄ otrzymuje klient dokonujący jednorazowo zakupów na kwotę powyżej 200zł na naszych aukcjach (do zakupów nie są wliczane koszty przesyłki)
2. Karta upoważnia do rabatu w wysokości 5% przy każdym kolejnym zakupie na naszych aukcjach.
3. Każda karta posiada indywidualny numer przypisany tylko do jednego konta Świstak.pl.
4. Karta ważna jest 3 miesiące.
5. Warunkiem udzielenia rabatu jest wpisanie w formularzu opcji dostawy numeru Karty przypisanej do danego konta w Swistak.pl.
6. Po zakupie z rabatem prosimy o wpłatę kwoty pomniejszoną o wysokość rabatu.
7. Zastrzegamy możliwość zmiany regulaminu

 
               
                      

 

               

Strona wygenerowana 2018-06-20 11:30:54, 213